Лекторій ВУМ «Мислити критично – це…?»

Деталі події

Дата:

Чт, 05 жовтня 2017

Час:

19:00 – 21:00

Місце:

Нова Країна

Категорія:

Мітки:

Відкритий Університет Майдану, лекторій, Нова Країна, Олексій Карачинський, тренінг, Ярослав Юрчишин

Друзі! Запрошуємо вас на лекторій ВУМ «Мислити критично – це…?», що відбудеться 5 жовтня в Києві.

Гірко визнавати, що нам “вішають лапшу на вуха” тільки тому, що ми самі дозволяємо це робити. Шалений потік інформації з різних ЗМІ та Інтернету – це головна «зброя», яку використовують проти нас щодня. Ефективність цієї «зброї» залежить від того, наскільки людина вміє піддавати сумніву отриману інформацію, тобто вміє мислити критично. Саме відсутність навичок критичного мислення у більшості українців грає на руку політикам. Вони успішно маніпулюють суспільною свідомістю, вводять в оману і, зрештою, роблять все на свою користь. Доказом того, що в них це добре виходить, є той стан, в якому зараз знаходиться Україна.

Що значить – мислити критично? Чому так важко набути цих навичок? Як позбавитись застарілих шаблонів мислення? Про це поговоримо під час лекторію.

Публічний лекторій проводиться з метою підтримки ВУМ на Спільнокошті. Квиток на нього = внесок на Big Idea. Розмір внеску: до 25 вересня включно – від 200 грн., з 26 вересня – від 250 грн. Після здійснення оплати зареєструйтесь за посиланням.

Місце проведення: Громадянська платформа НОВА КРАЇНА, Київ, вул. Станіславського, 3 (Увага! Місце проведення може бути змінено. Слідкуйте за новинами на сайті організатора).

Спікери лекторію:

  • Олексій Карачинський – військовий психолог, психотерапевт, співзасновник «Театру Переселенця», соавтор курсу «Вступ до критичного мислення» на ВУМ online.
  • Ярослав Юрчишин – громадський діяч, експерт у галузі адвокації та боротьби з корупцією, виконавчий директор Transparency International Ukraine, співголова Ради коаліції Реанімаційний Пакет Реформ.

Приєднуйтесь до події на Facebook, щоб бути в курсі новин.

До зустрічі!

Завантаження карти ....

Організатор

Відкритий Університет Майдану

+38 050 338-88-43

[email protected]

vumonline.ua

www.facebook.com/vum.org.ua/

Інші події з категорії

Немає

Коментарі

Напиши відгук