Набір на школу документального кіно для молоді

Деталі події

Дата:

Пн, 11 вересня 2017 – Ср, 20 вересня 2017

Час:

00:00

Місце:

Український Католицький Університет

Категорія:

Мітки:

документалка, кіно, кіношкола

У жовтні в УКУ стартує унікальний проект для активної молоді, яка хоче навчитися знімати документальне кіно за допомогою “підручних” засобів, смартфонів або планшетів, а також  змінювати суспільство, пізнаючи досвід сусідньої країни.

Організаторами заходу під назвою Школа документального кіно “Скарб Солідарності” є Центр думки Івана Павла ІІ (Варшава) та Український Католицький Університет (Львів). Проект проходитиме у два етапи. 9-15 жовтня на учасників чекають  інтенсивні практичні заняття з документалістики, а також семінари, лекції й круглі столи, присвячені спадщині польської «Солідарності» та української Революції Гідності. Згодом у листопаді відбудеться фестиваль, де учасники представлять свої  напрацювання, а найкращі короткометражки отримають нагороди.

Детальніше тут

Важливо наголосити, що українське суспільство змінюється, і ми маємо вплив на ці зміни. Польща пережила подібну трансформацію у 80-х роках минулого сторіччя завдяки потужному громадському руху, який отримав назву “Солідарність”. Досвід «Солідарності» є особливо цінним для України зараз, і він може стати для українського контексту “справжнім скарбом”.

При цьому кіно та візуальні образи мають великий влив, здатні показувати правду. Як саме використати можливості візуального мистецтва і актуалізувати важливі для нашого суспільства істини – говоритимемо на Школі документального кіно.
Участь у заходах – безкоштовна.

Для участі у Школі документального кіно заповніть будь ласка цю анкету.

Набір учасників триває до 15 вересня, тому не баріться!

 

Завантаження карти ....

Організатор

Центр думки Івана Павла ІІ (Варшава), Український Католицький Університет (Львів)

+38068 8991837

[email protected];

solidarnoscmaidan.wixsite.com/shkola-dokumentu

www.facebook.com/events/112298082824398/?fref=ts

Інші події з категорії

Немає

Напиши відгук