Християнський курс “РУАХ” для дорослих

Деталі події

Дата:

Вт, 31 жовтня 2017 – Вт, 26 грудня 2017

Час:

19:00 – 21:30

Місце:

церква Свв.Володимира і Ольги

Категорія:

Мітки:

курс "РУАХ", РУАХ для дорослих, спільнота "Благословення"

Християнський, католицький курс «РУАХ» — це унікальна можливість більше дізнатись про Бога, знайти нових друзів, весело та корисно провести свій час.

Цей курс передбачає 12 зустрічей, в кожній з яких буде спільна молитва, розгляд однієї із тем насичених багатьма цікавими відео, пантомімами і сценками. А також обговорення почутої теми за теплим чаєм та печивом.

Р
адість — це візитна картка курсу «РУАХ»: тут невимушена домашня атмосфера, де кожного люблять і кожному раді, незалежно від віку, переконань чи соціального статусу. Усі разом і кожен зокрема має можливість взяти участь у обговоренні теми в малих групах, де приймається кожна думка і де жодне питання не вважається дурним чи ворожим. Актуальні теми, захоплюючі свідчення, цікаві пантоміми та відеоролики — все це чекає саме на ТЕБЕ! Холодні вечори будуть зігріті теплим чаєм, турботою один про одного і безмежною любов’ю Небесного Отця.

Міста та села, у яких курс “РУАХ” вже відбувався:
Відень, Краків, Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ, Чернівці, Новояворівськ, Дрогобич, Винники, Чортків, Красилів, Жовква, Давидів, Павлів.УЧАСТЬ У КУРСІ «РУАХ» Є БЕЗКОШТОВНОЮ!

щовівторка о 19:00 з 31 жовтня

Зустрічі відбуватимуться в актовому залі храму Свв.Володимра і Ольги (м. Львів, вул. Симоненка 5а, поблизу готелю Гетьман)

Завантаження карти ....

Інші події з категорії

Напиши відгук