Exclusive

Ми хочемо донести молоді, що Церква є багатогранною, – Тарас Косар про проект "ТОП 10 УГКЦ"
25 Листопада 2014

Рейтинг:

EXCLUSIVE ARTICLES
Ми хочемо донести молоді, що Церква є багатогранною, – Тарас Косар про проект "ТОП 10 УГКЦ"

Ти не знаєш, що цікавого саме для тебе відбувається у твоєму місті чи містечку й досі думаєш, що Церква – це нудно? Новий проект "ТОП 10 УГКЦ", який створює молодь для молоді, зламає твої стереотипи! 25 листопада 2015 року у Львові проект запрезентувала Комісія у справах молоді Львівської Архиєпархії УГКЦ за підтримки Фундації Духовного Відродження....

  •  news image
  • Отець Василь Рудейко про Майдан: спогади і сподівання. Частина 1 21 Листопада 2014

   Рейтинг:

   EXCLUSIVE ARTICLES Священик, який з 3 грудня 2013 року і впродовж 3 місяців був на Майдані, зізнався, що має про цей час дуже багато світлих спогадів. "Я зараз намагаюся їх переосмислювати, згадувати… Дещо собі навіть записую. Хтось вже там написав, що "якщо Рудейко не напише щоденник, – він зрадник і тітушка". А поки щоденник у процесі, о. Василь напередодні річниці Революції гідності завітав до нас на Живу Internet-зустріч.
  •  news image
  • Усі ЖИВІ Internet-Зустрічі 18 Листопада 2014

   Рейтинг:

   EXCLUSIVE ARTICLES На цих зустрічах ми розкриватимемо різні теми, що стосуються молодіжного життя у Церкві, тож кожен учасник такої трансляції зможе отримати чимало відповідей на різноманітні запитання.
  •  news image
  • Молодь підхопила молитовний флеш-моб за сиріт 13 Листопада 2014

   Рейтинг:

   EXCLUSIVE ARTICLES 9 листопада відбувся Всеукраїнський день молитви за сиріт. Та щоби ми всі згадували про обділених любов'ю дітей не лише один раз у році, Релігійна Місія "Центр Опіки Сиріт" Львівської Архиєпархії УГКЦ зініціювала молитовний флеш-моб "Молитва за сиріт", який триватиме цілий рік.
  •  news image
  • What God Do I Believe In? 11 Листопада 2014

   Рейтинг:

   EXCLUSIVE ARTICLES I believe in the God which is not afraid of leaning forward when entering my small cabin. This God does not fear of entering the disorder that is still reigning in my soul.
  •  news image
  • Битва семінарійних хорів: перемогли тернополяни! 02 Листопада 2014

   Рейтинг:

   EXCLUSIVE ARTICLES 31 жовтня 2014 року в місті Стрию, на батьківщині Глави УГКЦ, відбувся конкурс-фестиваль ім. о. Остапа Нижанківського. В рамках святкування 25-ї річниці легалізації УГКЦ та 70-ї річниці від дня смерті Митрополита Андрея Шептицького між собою змагалися хори трьох духовних семінарій Західної України: тернопільської, дрогобицької та львівської.
  •  news image
  • Особливо Покликана 29 Жовтня 2014

   Рейтинг:

   EXCLUSIVE ARTICLES Для Бога не існує характеристик "незграбна, формальна, недосконала, карколомна, фатальна, претензійна". Щось то таке небувале і нечуване в Бога! Чому ж втілюване у жінки?
  •  news image
  • У Журавно утворилася нова молодіжна спільнота! 29 Жовтня 2014

   Рейтинг:

   EXCLUSIVE ARTICLES Живучи в сучасному світі, молодій людині є доволі складно зробити вибір пріоритетів та цінностей. Саме тому спільнота однодумців є вкрай важливою, адже вона справді допомагає гідно йти вперед, підтримуючи ближнього. У смт. Журавно Жидачівського р-ну, при парафії Архистратига Михаїла, 26 жовтня утворилася спільнота, метою якої є прагнути до особистого духовного зростання у громаді вірних УГКЦ.
  •  news image
  • Україні припала роль міняти світ, – Богдан Гаврилишин 24 Жовтня 2014

   Рейтинг:

   EXCLUSIVE ARTICLES Богдан Гаврилишин вийшов на сцену Львівської Політехніки 24 жовтня 2014 року з усмішкою. Поглянув прицільно на зал, зробивши біля очей "дашок" з долонь. Помахав рукою молоді, що сиділа на балконі. Так розпочалася зустріч "людини світу" зі студентами. А на завершення п. Богдан кілька секунд потанцював, перш ніж зійти зі сцени. Такий близький до молоді, 88-річний Богдан Гаврилишин має вплив на світ і закликає до цього нас.
  •  news image
  • "Коротко" про "Вітер На-Дії" 10 Жовтня 2014

   Рейтинг:

   EXCLUSIVE ARTICLES Всеукраїнський з'їзд молоді "Вітер На-Дії" – це з'їзд Вільних, Ініціативних, Творчих, Енергійних, Радісних молодих людей, які через свої вчинки любові запалюють серця інших надією! Це святкова зустріч, яка з 10 до 13 липня 2014 року зібрала навколо себе молодь зі всієї України у Львові. Пропонуємо вам чудовий фільм про ці неперевершені чотири дні від Blagoslovennya Studio ;)
  •  news image
  • Most Beginning Cartographers, When Indicating Their House on a Map, Just Write Down: "My House", – Yaroslav Yaroshevsky 07 Жовтня 2014

   Рейтинг:

   EXCLUSIVE ARTICLES When observing a Google map, Yaroslav Yaroshevsky noticed a small-printed marking in the right lower corner: "Edit a map". By that moment the map of his native town Terebovlia presented only two streets and even these were drawn incorrectly. Now not only his town’s map is completely transformed by his efforts: since then Yaroslav has led almost two years of energetic activity in the Google Map Maker and has made over 27,000 corrections and supplements in various sections of the Ukrainian Internet map. Additionally, he has decided to share his skills with others. So, in early September 2014, his path led him to Lviv.
  •  news image
  • Молодь відновила паломництво молитви Тезе храмами Львова. Фото 06 Жовтня 2014

   Рейтинг:

   EXCLUSIVE ARTICLES 3 жовтня у храмі Пресвятої Євхаристії (Домініканський собор) у Львові відбулася молитва за мир разом із братами спільноти Тезе, у якій взяло участь близько 200 людей, переважно молодь. Молитва проходила у напівтемряві, при запалених свічках. Молитовну атмосферу доповнив молодіжний хор, який виконував пісні під акомпанемент. Охочі могли стати навколішки перед престолом.
  •  news image
  • У фестивалі-конкурсі "З піснею до Бога" взяли участь 180 виконавців 01 Жовтня 2014

   Рейтинг:

   EXCLUSIVE ARTICLES 27-28 вересня 2014 року Долину огорнула благодать духовної пісні. У приміщенні Будинку техніки з благословення Глави і Отця УГКЦ Святослава Шевчука та Архиєпископа і Митрополита Івано-Франківської Митрополії Володимира Війтишина, за підтримки Долинської міської ради, а також сприяння обласних та районних державних адміністрацій, обласної та районних рад під патронатом благодійної організації «Любов і Милосердя» та Церкви Серця Ісуса і Серця Марії відбувся ІІІ фестиваль-конкурс української духовної сучасної пісні «З піснею до Бога» імені Кардинала Мирослава Івана Любачівського.
  •  news image
  • "Шлях дерев’яної архітектури": польський досвід догляду за дерев’яними храмами 26 Вересня 2014

   Рейтинг:

   EXCLUSIVE ARTICLES Сьогодні запрошуємо вас дізнатися більше про досвід наших сусідів з Польщі щодо дбайливого догляду за дерев'яними храмами. Нам корисно бути спостерігачами цього процесу, адже можемо почерпнути багато цікавого для себе. Ініціатива створення "Шляху дерев’яної архітектури" нагадує нам, що від нас залежить дуже багато – від кожного. Головне: почати. І таким початком буде для нас розповідь Ярослава Речека, Директора департаменту промоції, туризму, спорту і міжнародної співпраці Підкарпатського воєводства (Польща), яку люб'язно для нас записав Юрко Семашко.
  •  news image
  • З Днем Батька! 21 Вересня 2014

   Рейтинг:

   EXCLUSIVE ARTICLES Сьогоднішнього дня усі схиляємо голови перед нашими Татусями – нашими найбільшими Героями! Нехай ваші серця будуть сповнені віри, нехай ваші душі будуть сповнені миру, а життя буде невичерпною пригодою, котра веде до Неба! Вітаємо вас з Днем Батька!
  •  news image
  • Театр "Притча" в гостях у сестер Воплоченого Слова 19 Вересня 2014

   Рейтинг:

   EXCLUSIVE ARTICLES У бік звичного літнього таборово-відпочинкового життя греко-католицької молоді у липні 2014 року повіяли незвичні зміни. Наша натхненна і сповнена задумів молодь з Божою поміччю втілила в життя новий проект, ім’я йому – фестиваль "Вітер На-Дії". Фестиваль об'єднав під своїм крилом творчу та активну молодь з усіх куточків України, що з’їхалася на чотири дні до Львова творити, ділитися досвідом та набиратися вражень. В числі запрошених на фестиваль була і родина молодіжного театру "Притча".
  •  news image
  • The Film "Jacob’s Stairway" is Our Contribution to the Victory of Ukraine, Says Producer Lesia Kharchenko 19 Вересня 2014

   Рейтинг:

   EXCLUSIVE ARTICLES On September 9, 2014, in Lviv, there was a premiere of the film "Jacob’s Stairway", a documentary about the lives of three classmates: Bishop Emeritus of the Ukrainian Greek Catholic Church, His Beatitude Liubomyr Husar, cancer surgeon Borys Bilynsky, and political prisoner Yuriy Shukhevych. Apart from the authors, the film show was visited by its two protagonists, by their friends, associates and numerous priests and bishops of the UGCC; there were also a lot of young people present.
  •  news image
  • 14 вересня – день зустрічі Ікони та Хреста СДМ у Тернополі 15 Вересня 2014

   Рейтинг:

   EXCLUSIVE ARTICLES Ікона та Хрест, подаровані молоді усього світу святим Іваном Павлом II, вранці 14 вересня прибули до храму Божого Милосердя і Матері Божої Неустанної Помочі (РКЦ), де було відправлено Месу та безперервно лунали молитви. Дуже гарною була програма прослави від молодіжної спільноти «Бет-Ел». Після вечірньої Святої Літургії отець Орест Павліський, голова Комісії у справах молоді Тернопільсько-Зборівської архиєпархії разом із працівниками Комісії та молоддю взяли участь у передачі Хреста та Ікони Світового Дня Молоді від РКЦ до молоді УГКЦ.
Сторінка:12345678910