Exclusive

Конкурс соціальних проектів «Хочу! Можу! Зроблю!» від Комісії у справах молоді УГКЦ [до 15.08]
01 Липня 2015

Рейтинг:

EXCLUSIVE ARTICLES
Конкурс соціальних проектів «Хочу! Можу! Зроблю!» від Комісії у справах молоді УГКЦ [до 15.08]

Шукаємо ініціативну молодь, яка хоче змінити життя на краще, має ідею і знає, як її реалізувати!

  •  news image
  • Християнська музика: чи є в неї майбутнє? 30 Червня 2015

   Рейтинг:

   EXCLUSIVE ARTICLES Як ви ставитеся до християнської музики? Як вам сьогоднішній концерт? Чи може така музика конкурувати з українськими естрадними піснями? З такими запитаннями "ДивенСвіт" звернувся до відвідувачів Дня молоді у Митрополичих садах у Львові під час виступу проекту "Kerygma" 28 червня.
  •  news image
  • "Вітер На-Дії-2015": Що чекає на учасників та гостей фестивалю? 27 Червня 2015

   Рейтинг:

   EXCLUSIVE ARTICLES 23-26 липня 2015 року у Львові відбудеться унікальна подія – "Вітер На-Дії". Це не просто молодіжний християнський фестиваль, це місце для зустрічі, майданчик для дії, вільних, ініціативних, творчих, енергійних, радісних молодих людей, які через свої вчинки любові запалюють серця інших надією! Що очікувати від цьогорічного фестивалю, говорили на зустрічі організаторів фестивалю з пресою.
  •  news image
  • Чоловіком і жінкою сотворив їх 20 Червня 2015

   Рейтинг:

   EXCLUSIVE ARTICLES Чому у сучасному світі, де, здавалося би, так легко здобути потрібні знання та інформацію, як правильно побудувати сім'ю, так багато пар є нещасливими? Основною проблемою невдалих стосунків є те, що ми, будучи різними, про це просто не здогадуємося. Про відмінності між чоловіками і жінками говорив Дмитро Романко, магістр богослов'я та бакалавр філософії, працівник Комісії УГКЦ у справах родини, на семінарі "Школа відповідальності", що проходив у Львові в приміщенні УМХ 17-19 червня.
  •  news image
  • Золочівський деканальний з’їзд молоді: далі ‒ буде! (+фоторепортаж)1 18 Червня 2015

   Рейтинг:

   EXCLUSIVE ARTICLES У Золочеві відбувся деканальний з’їзд під назвою «Українська. Молодь. Христова», скликавши молодь не лише з околиць міста, але й з усієї Львівщини. Організатори наголошують, що це перша зустріч такого масштабу, яка відбувається за межами Львова. І водночас сподіваються: перша, однак далеко не остання!
  •  news image
  • Всеукраїнський екологічний табір від УГКЦ відбудеться на Львівщині 16 Червня 2015

   Рейтинг:

   EXCLUSIVE ARTICLES Цьогоріч з 13 по 20 липня у містечку Журавно організовують ІІ між'єпархіальний духовно-екологічний табір для молоді «ЗеленСвіт». Проходячи цікавими туристичними маршрутами, вивчаючи свій рідний край та слухаючи різноманітні гутірки екологічного спрямування, учасники табору вчитимуться дбайливо ставитися до природи.
  •  news image
  • Сьогодні у Золочеві – перший молодіжний деканальний з'їзд! 14 Червня 2015

   Рейтинг:

   EXCLUSIVE ARTICLES 14 червня Золочів стане місцем для зустрічі християнської молоді Львівщини. Деканальний з’їзд під назвою «Українська. Молодь. Христова» має на меті розвіяти міф про те, що культурне та суспільне життя повинне зосереджуватися насамперед у великих містах. А тутешній молоді – показати, яким насиченим і цікавим може бути молодіжне життя у Церкві.
  •  news image
  • День молоді в садах Шептицького: що там буде?1 11 Червня 2015

   Рейтинг:

   EXCLUSIVE ARTICLES Чи можливо відпочити на природі, послухати гарну музику, поспілкуватися з Митрополитом та займатися благодійністю одночасно? Відповідь "так" кожен зможе отримати особисто, якщо проведе останню неділю червня в Митрополичих садах на Святоюрській горі у Львові.
  •  news image
  • Офіційний початок приготувань України до СДМ: як це було 04 Червня 2015

   Рейтинг:

   EXCLUSIVE ARTICLES Весняного вечора молодь, яка заходила у львівський храм Преображення Господнього на вулиці Краківський, думала про Краків 2016 року. Мріяла про зустріч із молоддю зі всього світу на польських вуличках. Мріяла своїми очима побачити Папу Римського. Мріяла показати український народ духовно й культурно багатим, молодим та відкритим.
  •  news image
  • Не бійтеся відкритись! – Максим Бондаренко 02 Червня 2015

   Рейтинг:

   EXCLUSIVE ARTICLES Про те, де найкраще зустріти кохану людину і як збудувати закоханим християнські стосунки, з нами роздумує родинознавець та сімейний консультант Максим Бондаренко, координатор "Консультаційного центру підтримки сім’ї" при парафії священомученика Йосафата у Львові.
  •  news image
  • Програма підготовки до СДМ "Молодь 2016" стартує 27 травня у Львові: запрошуємо! 23 Травня 2015

   Рейтинг:

   EXCLUSIVE ARTICLES У середу ввечері, 27 травня о 19:00, запрошуємо тебе і твоїх друзів до храму Преображення Господнього у Львові (вул. Краківська, 21) на першу зустріч підготовки до Світового Дня Молоді Краків 2016. Духовна програма "Молодь 2016", за якою будемо готуватися до цієї грандіозної молодіжної події, поставала впродовж кількох місяців спеціально для тебе і твоїх друзів! У різних куточках України та поза нею, беручи участь у програмі "Молодь 2016", ми разом мандруватимемо до Світового Дня Молоді у Кракові!
  •  news image
  • Що Блаженніший Любомир розповів підприємцям про Митрополита Андрея? 22 Травня 2015

   Рейтинг:

   EXCLUSIVE ARTICLES 20 травня у Львівській бізнес-школі Українського Католицького Університету у Львові відбулася зустріч підприємців з Блаженнішим Любомиром Гузаром, Архиєпископом-емеритом УГКЦ. Тема зустрічі – "Як будувати рідну хату: послання митрополита Андрея Шептицького і сучасний контекст". Все найважливіше з уст Блаженнішого про Андрея Шепицького ‒ читайте на ДивенСвіті!
  •  news image
  • Дізнайся першим про "Kerygma Project" – добру звістку християнської музики! 19 Травня 2015

   Рейтинг:

   EXCLUSIVE ARTICLES 15 травня, у п'ятницю, відбулася інтернет-презентація "Kerygma Project" – диска якісної музики від християн. Це спільний проект Фонду Андрея Шептицького та виїзної студії звукозапису "Ceciliarec". Що ж криється за цією таємничою назвою? Цей диск – це добра звістка ("Керигма" з грецьк. – "добра звістка"), музика, яка приходить і говорить: "Привіт! Ми – християни, які хочемо сказати тобі щось хороше від Бога і про Бога!". І в результаті ти отримуєш водночас якісну музику та живе християнство...
  •  news image
  • 15 травня у Львові впродовж всього дня – X Ювілейний міжнародний фестиваль особливих театрів! 15 Травня 2015

   Рейтинг:

   EXCLUSIVE ARTICLES У Львові після чотирьох років паузи відновлюється проведення фестивалю для людей з особливими потребами. 15-16 травня відбудеться X Ювілейний міжнародний фестиваль особливих театрів на тему "У старому кіно". Першого дня фестивалю покази театральних вистав будуть проходити у Міському Палаці Культури ім. Гната Хоткевича (вул. Кушевича, 1); другого дня відбудуться обговорення та консультації для керівників і режисерів театральних колективів-учасників фестивалю, а також екскурсії для особливих акторів. Учасниками фестивалю є колективи зі Львова, Червонограду, Нового Роздолу, Києва, Сум, Херсону та гості з Польщі. Із цієї нагоди ми поспілкувалися із Анастасією Войтюк, координатором Мистецько-терапевтичного центру "Непротоптана стежина", який є ініціатором проведення Фестивалю.
  •  
  • Духовний вікенд зі святим Доном Боско в Долині 12 Травня 2015

   Рейтинг:

   EXCLUSIVE ARTICLES Щосуботи та неділі біля церкви "Серця Ісуса і Серця Марії" м. Долини на Івано-Франківщині чути галас та дитячий сміх. Адже відбуваються репетиції вокально-музичного гуртка, куди приходять діти та молодь; духовні зустрічі спільноти "Українська Молодь – Христові", в неділю після Божественної Літургії – катехизація для молодшої і старшої групи дітей. Кожен може не тільки щось почерпнути, дізнатися більше про Бога, але й весело провести час у колі друзів. Проте цих вихідних відбувалося щось особливо-цікаве для найменших та молодих парафіян нашої церкви.
  •  news image
  • 10 тез владики Венедикта про святість, владу і те, як писати добре 11 Травня 2015

   Рейтинг:

   EXCLUSIVE ARTICLES Нещодавно в світ вийшла книга владики Венедикта "Роздуми до літургійних читань Євангелія" – короткі міркування про Євангеліє на кожен день. З цієї нагоди Владика зустрівся з львів’янами і розповів детальніше про свою першу друковану працю. Також він поділився роздумами про Бога, наших ближніх і те, як стати святими.
  •  news image
  • Вся молодь УГКЦ – в одному довіднику! 05 Травня 2015

   Рейтинг:

   EXCLUSIVE ARTICLES Цієї весни вийшов у світ довідник під назвою "Молодіжні спільноти Української Греко-Католицької Церкви". Метою цього видання Комісії у справах молоді УГКЦ є максимальне поширення інформації про активні молодіжні християнські спільноти, організації та рухи, а також інституції Церкви, які опікуються молоддю.
  •  news image
  • Реєстрацію на медіакурс "Вмієш зробити – вмій подати!" продовжено до 5 травня! 04 Травня 2015

   Рейтинг:

   EXCLUSIVE ARTICLES Вже з 5 травня стартує медіакурс "Вмієш зробити – вмій подати!". Оскільки на навчання є великий попит, ми вирішили продовжити реєстрацію до 12:00 5 травня! Також просимо всіх зареєстрованих уважно стежити за своїми електронними скриньками: через них ми будемо повідомляти вам важливу інформацію щодо навчання. Зокрема, можливі незначні зміни в часі проведення вебінарів.
  •  news image
  • 2015-2016: що обирає молодь? 04 Травня 2015

   Рейтинг:

   EXCLUSIVE ARTICLES 28-29 квітня Комісія у справах молоді УГКЦ представила свою стратегію та заходи на 2015-2016 рр. Це безліч цікавих речей: і З’їзд молоді, і проща до Зарваниці, і Сарепта, і студентське душпастирство… І навіть Світовий День Молоді в Кракові! А що обираєш ти і твої друзі?
Сторінка:12345678910