Exclusive

Учасники прощі "Мелітополь – Снігурівка" здолали перший день ходи. Фото
31 Липня 2014

Рейтинг:

EXCLUSIVE ARTICLES
Учасники прощі "Мелітополь – Снігурівка" здолали перший день ходи. Фото

Парафія Різдва Пресвятої Богородиці УГКЦ у м. Мелітополі Запорізької області запросила до себе паломників на Молодіжну прощу "Мелітополь – Снігурівка". Сьогодні, 31 липня, триває перший день прощі. З самого ранку прочанськими шляхами крокувало 68 осіб.

  •  news image
  • Prophet Elias and Wind of Hope: How They Became Acquainted 29 Липня 2014

   Рейтинг:

   EXCLUSIVE ARTICLES In one of the first organizational meetings of the "Wind of Hope" we were talking about various associations that came to mind with the word "wind". One of the participants in our discussion said that in her mind wind relates to the dust it "blows off" to the corner entrance door of the multi-story where she resides. Then she added that the wind’s function is to blow up from the ground all this dust and to clean. It was exactly how she imagined the main task of our Congress. Most probably, this "dirty" work has been largely accomplished by the evening prayer. Now, when the Congress has already become history I would like to share with you the very process of creating this prayer.
  •  news image
  • "Вітер На-Дії": яким він буде? 23 Липня 2014

   Рейтинг:

   EXCLUSIVE ARTICLES Липень. Середина літа. Всі прогнози обіцяли дощ. Суботній день, заанонсований організаторами "Вітру На-Дії" як найбільш насичений, розпочався сонячно і вітряно. Територія Львівської Духовної Семінарії та Українського Католицького Університету з відкритими обіймами чекала на своїх гостей. 12 липня – особливий день: довгоочікувана зустріч – для молоді, кульмінація – для організаторів, для багатьох – сповнення мрій.
  •  news image
  • Пророк Ілля і Вітер На-Дії: як вони зустрілися 18 Липня 2014

   Рейтинг:

   EXCLUSIVE ARTICLES На одній із перших організаційних зустрічей "Вітру На-Дії" ми говорили про те, які асоціації в нас виникають із словом "вітер". Одна з учасниць нашого обговорення сказала, що вітер у неї асоціюється із сміттям, яке він "зносить" до дверей кутового під’їзду, де вона мешкає. А тоді додала, що завданням вітру є піднімати з землі увесь цей бруд, очищати. Саме такою вона собі й уявляла функцію нашого З’їзду. Мабуть що якраз цю "брудну" роботу значною мірою виконала вечірня молитва. Тепер, коли З’їзд вже став історією, хочу поділитися з вами тим, як відбувався процес творення цієї молитви.
  •  news image
  • "Вітер На-Дії" – зворотній зв'язок 16 Липня 2014

   Рейтинг:

   EXCLUSIVE ARTICLES До цих вихідних ми з вами їхали в одному напрямку, під назвою "Підготовка "Вітру На-Дії", а тепер будемо їхати в протилежному – "Вітер На-Дії" – зворотній зв'язок": публікуватимемо враження, розповіді про підготовку, цікаві матеріали на тему З'їзду. Просимо вас приєднуватися до цього процесу: надсилайте на скриньку fest.prostir@gmail.com свої враження, розповіді, фото і відео. Чекаємо! Щоб разом наступного року зробити нашу зустріч ще кращою!
  •  news image
  • Молодь Церкви християн віри євангельської надіслала привітання учасникам з’їзду "Вітер На-Дії" 11 Липня 2014

   Рейтинг:

   EXCLUSIVE ARTICLES Майже одночасно із Всеукраїнським з’їздом молоді у Львові, який розпочався 10 липня і завершиться 13 липня, на Житомирщині поблизу міста Малин проходить З’їзд молоді Церкви християн віри євангельської України. Цей захід стартував 9 липня, а вже 10 липня його учасники вирішили привітати ровесників із "Вітру На-Дії". Листа з вітаннями й побажаннями від імені молоді голові оргкомітету "Вітру На-Дії" отцю Ростиславу Пендюку надіслав пастор Богдан Левицький, Завідувач Відділу молодіжного служіння ЦХВЄУ.
  •  news image
  • На "Вітер На-Дії" приїдуть організатори Світового дня молоді 10 Липня 2014

   Рейтинг:

   EXCLUSIVE ARTICLES 12 липня, у Львові в рамках Всеукраїнського молодіжного з’їзду "Вітер На-Дії" відбудеться прес-конференція отця-доктора Гжегожа Суходольського та Дороти Мер’єм Абдельмоуля щодо підготовки XXXI Світового дня молоді. Під час прес-конференції буде оприлюднено програму прощі хреста та ікони СДМ в Україні
  •  news image
  • Гості з Одеси, Києва та Вінниці вже прибули на "Вітер На-Дії" до Львова 10 Липня 2014

   Рейтинг:

   EXCLUSIVE ARTICLES Вранці 10 липня під Львівською ратушею зібралася чимала юрба людей, які вже сьогодні прибули на Всеукраїнський з'їзд молоді "Вітер На-Дії". Більше 100 чоловік з кількох населених пунктів Львівщини, Івано-Франківщини, Тернополя, а також учасники із Півдня та Центральної України – вишикувалися до реєстраційного пункту у каплиці Львівської міської ради.
  •  news image
  • "Вітер На-Дії" – нагода молоді з усієї України зустрітися віч-на-віч, – о. Ростислав Пендюк 08 Липня 2014

   Рейтинг:

   EXCLUSIVE ARTICLES Ми хочемо розповісти сьогодні вам про подію, яка, сподіваємося, буде доброю, гарною, а також, маємо надію, – стане традиційною у Львові, – такими словами отця Ростислава Пендюка, Голови комісії у справах молоді УГКЦ, розпочалася зустріч творців Всеукраїнського з’їзду молоді "Вітер На-Дії" з пресою. Окрім голови оргкомітету з’їзду, 8 липня у антикафе "Комуна" на запитання ЗМІ відповідали Уляна Стадник, заступник начальника управління молоді, сім'ї та спорту Львівської міської ради; Іван Гаргай, координатор майстерень у рамках З’їзду та Роман Демуш, ведучий духовно-мистецької програми "Вітру На-Дії".
  •  news image
  • З'їзд молоді "Вітер На-Дії": знайомство з парафією Святого Луїджі Оріоне 04 Липня 2014

   Рейтинг:

   EXCLUSIVE ARTICLES Церква святого Луїджі Оріоне, побудована в 2009 році за адресою вул. Лінкольна, 12, у Львові – особлива. Вона постала тут з ініціативи згромадження Оріоністів, члени якого котрі прибули з Італії і від 2001 року працюють в Україні. Тут діють курси для аніматорів, курси танців, а також майстерня для осіб з особливими потребами і катехитична школа. Як виглядає парафія зблизька, які люди тут працюють, волонтерять і прийматимуть гостей Всеукраїнського з'їзду молоді 10-12 липня – дивіться у відео, створеному в рамках приготувань до "Вітру На-Дії". Ідея – Уляна Журавчак, журналіст – Катерина Катращук, зйомка та монтаж – Василь Возняк.
  •  news image
  • З'їзд молоді "Вітер На-Дії": знайомство з парафією Різдва Пресвятої Богородиці1 02 Липня 2014

   Рейтинг:

   EXCLUSIVE ARTICLES Парафія Різдва Пресвятої Богородиці на Сихові у Львові впродовж 10-11 липня 2014 року прийматиме учасників З'їзду молоді "Вітер На-Дії". Марійська дружина в рамках приготувань до приїзду гостей з усієї України зробила репортаж про свою парафію, її історію: тут і початок будівництва церкви Різдва, і зустріч з молоддю Папи Івана Павла ІІ, яка відбулася саме на території цієї церкви, і кадри з місцевого молодіжного життя. Автори відео – Роман Манько і Маруся Куйбіда.
  •  news image
  • Гурт "Кана" написав гімн для З’їзду молоді "Вітер На Дії" 02 Липня 2014

   Рейтинг:

   EXCLUSIVE ARTICLES Християнський гурт "Кана" – один із гуртів, який виступатиме на Всеукраїнському з’їзді молоді "Вітер На-Дії" у суботу, 12 липня 2014 р. у Львові – став автором однойменного гімну. Окрім того, що всі зможуть почути "Вітер На-Дії" у виконанні гурту на самому дійстві, ви можете вже зараз слухати цю пісню, вчити слова та навіть навчитися синхронно під неї танцювати, щоби продемонструвати це на свято Петра і Павла на території Львівської Духовної Семінарії.
  •  news image
  • Жива Internet-зустріч на тему «Всеукраїнський з'їзд християнської молоді "Вітер На-Дії"» 26 Червня 2014

   Рейтинг:

   EXCLUSIVE ARTICLES Чи кожен може долучитися до Всеукраїнського з'їзду молоді "Вітер На-Дії"? Які обов'язки мають волонери з'їзду? Яка вартість участі й яка програма заходів? 26 червня, у четвер, на Живу Internet-зустріч завітали представники молоді, яка й організовує "Вітер На-Дії", і дали відповіді на ці та інші запитання. Гості студії Інтернет-телебачення "Твоє місто" – члени оргкомітету: Тарас Косар, заступник голови Комісії у справах молоді Львівської Архиєпархії УГКЦ, та Уляна Журавчак, журналіст Комісії у справах молоді УГКЦ.
  •  news image
  • Владика Борис Ґудзяк порадив не сидіти допізна в інтернеті 26 Червня 2014

   Рейтинг:

   EXCLUSIVE ARTICLES Попри всі події в Україні, ми здатні знайти в собі більше любові, аніж агресії та іншого негативу, – впевнений владика Борис Ґудзяк, який 24 чевня завітав на ток-шоу "Прямим текстом. Бліц" з Остапом Дроздовим. Навіть коли нам здається, що зло є дуже сильним, є "технічні кроки", які ми можемо для себе вибрати, аби бути не стихійно керованими, а вільнішими у своєму внутрішньому житті. Над своїми емоціями можна й треба панувати, запевнив президент Українського Католицького Університету і дав глядачам телеканулу ZIK декілька порад.
  •  news image
  • Всеукраїнський з’їзд молоді "Вітер На-Дії" [10-13.07, Львів] + Промо-ролик 23 Червня 2014

   Рейтинг:

   EXCLUSIVE ARTICLES Від 10 до 13 липня у Львові відбуватиметься Всеукраїнський з’їзд молоді "Вітер На-Дії", учасниками якого можуть стати молоді люди зі всієї України від 16 років, які хочуть активно провести це літо. Організатори – Комісія у справах молоді УГКЦ, Львівська міська рада, Львівська обласна державна адміністрація, Молодіжна комісія Львівської архиєпархії, Український Католицький Університет, Львівська Духовна Семінарія Святого Духа та молодь Єдиного Молодіжного Простору УГКЦ.
  •  news image
  • Незвичайні гості на УМХ 23 Червня 2014

   Рейтинг:

   EXCLUSIVE ARTICLES В цю суботу, 21 червня, "Українська Молодь – Христові" м. Новий Розділ гостили одну незвичайну особу: сестру-редемптористку Наталю Заліську. Сестра приїхала зі Львова, щоб поговорити з молодими людьми на дуже важливу в нашому житті тему: вибір.
  •  news image
  • Parallels to One Story 21 Червня 2014

   Рейтинг:

   EXCLUSIVE ARTICLES One winter evening in early 2014, tired of each day’s (and every night’s) tension, being wholly absorbed in the vortex of the third month’s sequence of events of Maidan news from Kyiv, all of a sudden, after turning to the page with "A gift of Wings" by Richard Bach, I came across the following passage:
  •  news image
  • Москвичі просять пробачення в України 16 Червня 2014

   Рейтинг:

   EXCLUSIVE ARTICLES 15 червня, в день жалоби за військовими і прикордонниками, які загинули на Сході під час проведення антитерористичної операції, до посольства України в Москві прийшли росіяни, щоб висловити свої співчуття українцям.
  •  news image
  • UGCC Youth Commissions Prepare for the Festival "Wind of Hope" and for the WYD-2016 15 Червня 2014

   Рейтинг:

   EXCLUSIVE ARTICLES On June 3-4 the charitable foundation "Caritas-Kyiv" hosted a meeting for the heads of the UGCC Youth Commissions from its eparchies, exarchates, and monastic congregations. People responsible for youth concentrated their attention on two main questions: conducting the Festival of the Common Youth Space "Wind of Hope" to be held on July 10–13 in Lviv, and preparing a program for participation by Ukrainian young people in the XXXI World Youth Day. The latter will take place in Krakow in late July of 2016.
  •  news image
  • Чи може бути рок-музика доброю? 12 Червня 2014

   Рейтинг:

   EXCLUSIVE ARTICLES Чи вся рок-музика погана? Чи змінювала вона світ тільки на гірше? Як відрізнити деструктивність музики за виразом обличчя вокаліста? Мабуть, всі слухачі лекції владики Бориса Ґудзяка та Ілька Лабуньки, яка відбулася 12 червня в Українському Католицькому Університеті у Львові, і самі тепер зможуть визначитися стосовно тих чи інших рок-гуртів, і друзям пояснити. А на деякі з особливо важких запитань владика Борис відповів ексклюзивно для читачів ДивенСвіту відразу після лекції.
  •  news image
  • Лекцію владики Бориса про рок-музику транслюватимуть в інтернеті 12 Червня 2014

   Рейтинг:

   EXCLUSIVE ARTICLES Вже сьогодні, 12 червня, владика Борис Ґудзяк, президент Українського Католицького Університету та Ілько Лабунька, кореспондент найстаршої англомовної газети української світової діаспори "The Ukrainian Weekly", розкажуть усім охочим про рок-музику, її вплив на культуру й світ загалом, а також про християнські цінності у сучасному суспільстві. Ті, хто не зможе потрапити на лекцію, матиме нагоду подивитися її наживо в інтернеті. Про це повідомили організатори заходу.
Сторінка:12345678910