Exclusive

Герої: виклик самому собі!
01 Вересня 2014

Рейтинг:

EXCLUSIVE ARTICLES
Герої: виклик самому собі!

Знаєте, що зараз важливо? Мати перед очима людей, які надихають, які нагадують нам про силу, єдність, відвагу, мудрість у прийнятті рішень, витривалість. Ми пригадаємо цього вересня тих, хто зробив для України і для нашого народу добрі й щирі вчинки, приніс дари відданості й вірності, хто без пафосу старався послужити українцям, хто служив правді....

  •  news image
  • Молодіжна делегація УГКЦ взяла участь у Міжнародному Форумі Католицької Акції 01 Вересня 2014

   Рейтинг:

   EXCLUSIVE ARTICLES 23-27 серпня у Румунії відбувся Міжнародний Форум Католицької Акції, участь у якому взяла делегація Української Греко-Католицької Церкви. Близько 30 молодих людей та священиків із країн, що межують із Чорним морем – Румунії, України, Грузії, Молдови, Болгарії, а також Італії зустрілись на Форумі, що проходив у Монастирі Кармелітів у Бухаресті та в Констанці.
  •  news image
  • Проща до Пресвятої Богородиці [6.09, Брюховичі-Львів] 28 Серпня 2014

   Рейтинг:

   EXCLUSIVE ARTICLES Отці Оріоністи УГКЦ вперше запрошують молодь та всіх охочих на прощу до Пресвятої Богородиці, Матері Божого Провидіння, яка відбудеться 6 вересня 2014 року. Крокуючи стежками цього паломництва, зможемо знайти відповіді на глибокі запитання, які нас зараз турбують, під час всіх подій в Україні, а також дізнатися більше про статуетку Пресвятої Богородиці, яку св. Оріоне знайшов в Аргентині.
  •  news image
  • Завершився Всеукраїнський молодіжний табір "Сарепта" 08 Серпня 2014

   Рейтинг:

   EXCLUSIVE ARTICLES З 27 липня по 3 серпня у селі Дора поблизу Яремча, що на Івано-Франківщині, відбувався Всеукраїнський молодіжний табір "Сарепта". Сюди з'їхалася молодь віком від 16 років , котра мала велике бажання взяти активну участь у створенні нової команди, хотіла поділитися досвідом та одночасно отримати новий, здобути певний вишкіл і духовно розвиватися. У зв'язку з ситуацією в країні, цього року на табір не завітали представники східної та південної України, проте прибули учасники з Києва та різних західноукраїнських населених пунктів – всього близько 60 хлопців та дівчат. Ініціатором і головним організатором "Сарепти" вже сьомий рік поспіль є Комісія у справах молоді УГКЦ.
  •  news image
  • Від вашого покоління залежить зробити Україну цілісною, – Вахтанг Кіпіані 01 Серпня 2014

   Рейтинг:

   EXCLUSIVE ARTICLES Лекція "Вільного університету" на Всеукраїнському з’їзді молоді "Вітер На-Дії", яку проводив Вахтанг Кіпіані, змусила чи не кожного замислитись: щось не так з історією у наших головах. Історія, а ще більше – її трактування, вміло роз’єднує нас. Та вся краса історії в тому, що вона може нас поєднати. Є постаті, які вважаються героями і на Сході, і на Заході України, і на Півдні, і на Півночі. І це не обов’язково полководці.
  •  news image
  • Prophet Elias and Wind of Hope: How They Became Acquainted 29 Липня 2014

   Рейтинг:

   EXCLUSIVE ARTICLES In one of the first organizational meetings of the "Wind of Hope" we were talking about various associations that came to mind with the word "wind". One of the participants in our discussion said that in her mind wind relates to the dust it "blows off" to the corner entrance door of the multi-story where she resides. Then she added that the wind’s function is to blow up from the ground all this dust and to clean. It was exactly how she imagined the main task of our Congress. Most probably, this "dirty" work has been largely accomplished by the evening prayer. Now, when the Congress has already become history I would like to share with you the very process of creating this prayer.
  •  news image
  • "Вітер На-Дії": яким він буде? 23 Липня 2014

   Рейтинг:

   EXCLUSIVE ARTICLES Липень. Середина літа. Всі прогнози обіцяли дощ. Суботній день, заанонсований організаторами "Вітру На-Дії" як найбільш насичений, розпочався сонячно і вітряно. Територія Львівської Духовної Семінарії та Українського Католицького Університету з відкритими обіймами чекала на своїх гостей. 12 липня – особливий день: довгоочікувана зустріч – для молоді, кульмінація – для організаторів, для багатьох – сповнення мрій.
  •  news image
  • Пророк Ілля і Вітер На-Дії: як вони зустрілися 18 Липня 2014

   Рейтинг:

   EXCLUSIVE ARTICLES На одній із перших організаційних зустрічей "Вітру На-Дії" ми говорили про те, які асоціації в нас виникають із словом "вітер". Одна з учасниць нашого обговорення сказала, що вітер у неї асоціюється із сміттям, яке він "зносить" до дверей кутового під’їзду, де вона мешкає. А тоді додала, що завданням вітру є піднімати з землі увесь цей бруд, очищати. Саме такою вона собі й уявляла функцію нашого З’їзду. Мабуть що якраз цю "брудну" роботу значною мірою виконала вечірня молитва. Тепер, коли З’їзд вже став історією, хочу поділитися з вами тим, як відбувався процес творення цієї молитви.
  •  news image
  • "Вітер На-Дії" – зворотній зв'язок 16 Липня 2014

   Рейтинг:

   EXCLUSIVE ARTICLES До цих вихідних ми з вами їхали в одному напрямку, під назвою "Підготовка "Вітру На-Дії", а тепер будемо їхати в протилежному – "Вітер На-Дії" – зворотній зв'язок": публікуватимемо враження, розповіді про підготовку, цікаві матеріали на тему З'їзду. Просимо вас приєднуватися до цього процесу: надсилайте на скриньку fest.prostir@gmail.com свої враження, розповіді, фото і відео. Чекаємо! Щоб разом наступного року зробити нашу зустріч ще кращою!
  •  news image
  • Молодь Церкви християн віри євангельської надіслала привітання учасникам з’їзду "Вітер На-Дії" 11 Липня 2014

   Рейтинг:

   EXCLUSIVE ARTICLES Майже одночасно із Всеукраїнським з’їздом молоді у Львові, який розпочався 10 липня і завершиться 13 липня, на Житомирщині поблизу міста Малин проходить З’їзд молоді Церкви християн віри євангельської України. Цей захід стартував 9 липня, а вже 10 липня його учасники вирішили привітати ровесників із "Вітру На-Дії". Листа з вітаннями й побажаннями від імені молоді голові оргкомітету "Вітру На-Дії" отцю Ростиславу Пендюку надіслав пастор Богдан Левицький, Завідувач Відділу молодіжного служіння ЦХВЄУ.
  •  news image
  • На "Вітер На-Дії" приїдуть організатори Світового дня молоді 10 Липня 2014

   Рейтинг:

   EXCLUSIVE ARTICLES 12 липня, у Львові в рамках Всеукраїнського молодіжного з’їзду "Вітер На-Дії" відбудеться прес-конференція отця-доктора Гжегожа Суходольського та Дороти Мер’єм Абдельмоуля щодо підготовки XXXI Світового дня молоді. Під час прес-конференції буде оприлюднено програму прощі хреста та ікони СДМ в Україні
  •  news image
  • Гості з Одеси, Києва та Вінниці вже прибули на "Вітер На-Дії" до Львова 10 Липня 2014

   Рейтинг:

   EXCLUSIVE ARTICLES Вранці 10 липня під Львівською ратушею зібралася чимала юрба людей, які вже сьогодні прибули на Всеукраїнський з'їзд молоді "Вітер На-Дії". Більше 100 чоловік з кількох населених пунктів Львівщини, Івано-Франківщини, Тернополя, а також учасники із Півдня та Центральної України – вишикувалися до реєстраційного пункту у каплиці Львівської міської ради.
  •  news image
  • "Вітер На-Дії" – нагода молоді з усієї України зустрітися віч-на-віч, – о. Ростислав Пендюк 08 Липня 2014

   Рейтинг:

   EXCLUSIVE ARTICLES Ми хочемо розповісти сьогодні вам про подію, яка, сподіваємося, буде доброю, гарною, а також, маємо надію, – стане традиційною у Львові, – такими словами отця Ростислава Пендюка, Голови комісії у справах молоді УГКЦ, розпочалася зустріч творців Всеукраїнського з’їзду молоді "Вітер На-Дії" з пресою. Окрім голови оргкомітету з’їзду, 8 липня у антикафе "Комуна" на запитання ЗМІ відповідали Уляна Стадник, заступник начальника управління молоді, сім'ї та спорту Львівської міської ради; Іван Гаргай, координатор майстерень у рамках З’їзду та Роман Демуш, ведучий духовно-мистецької програми "Вітру На-Дії".
  •  news image
  • З'їзд молоді "Вітер На-Дії": знайомство з парафією Святого Луїджі Оріоне 04 Липня 2014

   Рейтинг:

   EXCLUSIVE ARTICLES Церква святого Луїджі Оріоне, побудована в 2009 році за адресою вул. Лінкольна, 12, у Львові – особлива. Вона постала тут з ініціативи згромадження Оріоністів, члени якого котрі прибули з Італії і від 2001 року працюють в Україні. Тут діють курси для аніматорів, курси танців, а також майстерня для осіб з особливими потребами і катехитична школа. Як виглядає парафія зблизька, які люди тут працюють, волонтерять і прийматимуть гостей Всеукраїнського з'їзду молоді 10-12 липня – дивіться у відео, створеному в рамках приготувань до "Вітру На-Дії". Ідея – Уляна Журавчак, журналіст – Катерина Катращук, зйомка та монтаж – Василь Возняк.
  •  news image
  • З'їзд молоді "Вітер На-Дії": знайомство з парафією Різдва Пресвятої Богородиці1 02 Липня 2014

   Рейтинг:

   EXCLUSIVE ARTICLES Парафія Різдва Пресвятої Богородиці на Сихові у Львові впродовж 10-11 липня 2014 року прийматиме учасників З'їзду молоді "Вітер На-Дії". Марійська дружина в рамках приготувань до приїзду гостей з усієї України зробила репортаж про свою парафію, її історію: тут і початок будівництва церкви Різдва, і зустріч з молоддю Папи Івана Павла ІІ, яка відбулася саме на території цієї церкви, і кадри з місцевого молодіжного життя. Автори відео – Роман Манько і Маруся Куйбіда.
  •  news image
  • Гурт "Кана" написав гімн для З’їзду молоді "Вітер На Дії" 02 Липня 2014

   Рейтинг:

   EXCLUSIVE ARTICLES Християнський гурт "Кана" – один із гуртів, який виступатиме на Всеукраїнському з’їзді молоді "Вітер На-Дії" у суботу, 12 липня 2014 р. у Львові – став автором однойменного гімну. Окрім того, що всі зможуть почути "Вітер На-Дії" у виконанні гурту на самому дійстві, ви можете вже зараз слухати цю пісню, вчити слова та навіть навчитися синхронно під неї танцювати, щоби продемонструвати це на свято Петра і Павла на території Львівської Духовної Семінарії.
  •  news image
  • Жива Internet-зустріч на тему «Всеукраїнський з'їзд християнської молоді "Вітер На-Дії"» 26 Червня 2014

   Рейтинг:

   EXCLUSIVE ARTICLES Чи кожен може долучитися до Всеукраїнського з'їзду молоді "Вітер На-Дії"? Які обов'язки мають волонери з'їзду? Яка вартість участі й яка програма заходів? 26 червня, у четвер, на Живу Internet-зустріч завітали представники молоді, яка й організовує "Вітер На-Дії", і дали відповіді на ці та інші запитання. Гості студії Інтернет-телебачення "Твоє місто" – члени оргкомітету: Тарас Косар, заступник голови Комісії у справах молоді Львівської Архиєпархії УГКЦ, та Уляна Журавчак, журналіст Комісії у справах молоді УГКЦ.
  •  news image
  • Владика Борис Ґудзяк порадив не сидіти допізна в інтернеті 26 Червня 2014

   Рейтинг:

   EXCLUSIVE ARTICLES Попри всі події в Україні, ми здатні знайти в собі більше любові, аніж агресії та іншого негативу, – впевнений владика Борис Ґудзяк, який 24 чевня завітав на ток-шоу "Прямим текстом. Бліц" з Остапом Дроздовим. Навіть коли нам здається, що зло є дуже сильним, є "технічні кроки", які ми можемо для себе вибрати, аби бути не стихійно керованими, а вільнішими у своєму внутрішньому житті. Над своїми емоціями можна й треба панувати, запевнив президент Українського Католицького Університету і дав глядачам телеканулу ZIK декілька порад.
Сторінка:12345678910