Exclusive

Що залишилось в Україні після пап?
26 Березня 2015

Рейтинг:

EXCLUSIVE ARTICLES
Що залишилось в Україні після пап?

На питання "Хто з пап Римських першим побував на території України?" багато хто назве Івана Павла ІІ. Однак це зовсім не так. Наступники святого Петра бували на території України ще до її християнізації. 26 березня 655 року на заслання до Криму відправили Папу Мартина І, де він і помер...

  •  news image
  • Вихід є завжди! 25 Березня 2015

   Рейтинг:

   EXCLUSIVE ARTICLES Нещодавно мала нагоду відвідати цікаву бібліотеку. На дверях при виході там написано: «Вихід є завжди»...
  •  news image
  • Молодіжні нічні чування у стилі Тезе [27-28.03, с. Новосілка] 25 Березня 2015

   Рейтинг:

   EXCLUSIVE ARTICLES У кожну останню п'ятницю місяця Салезіяни запрошують молодіжні спільноти та молодь на молодіжні молитовні нічні чування в стилі Тезе: "Господь силу людям своїм дасть, Господь поблагословить народ свій миром" (Пс 28,11), щоб молитися і благати Бога за мир і спокій в Україні, за наших солдатів і за кращу долю нашого народу. Отож, запрошуємо на чування у п'ятницю, 27 березня, о 21:00!
  •  news image
  • Форум Єдиного Молодіжного Простору "Networking UGCC" [27-29.03, Львів] 25 Березня 2015

   Рейтинг:

   EXCLUSIVE ARTICLES Форум Єдиного Молодіжного Простору "Networking UGCC" відбудеться 27-29 березня 2015 року у Львові. Молоді лідери з'їдуться зі всієї України, щоб разом навчатися, ділитися досвідом та творити єдину команду! У неділю до молоді матиме слово владика Венедикт Алексійчук, Протосинкел Львівської Архиєпархії. Для однієї з найважливіших молодіжних подій року в УГКЦ запрошені найкращі спікери та тренери! Організатори: Комісія у справах молоді Львівської Архиєпархії УГКЦ та Комісія у справах молоді УГКЦ.
  •  news image
  • Великопосні реколекції для молоді [3-4.04, Київ] 23 Березня 2015

   Рейтинг:

   EXCLUSIVE ARTICLES Центр Академічного Душпастирства запрошує молодь Київської Архиєпархії на Великопосні реколекції при Патріаршому Соборі у Києві 3-4 квітня! Учасники реколекцій 4 квітня зустрінуться із Блаженнішим Святославом, Главою нашої Церкви. Під час духовної програми можна буде приступити до святої тайни Покаяння, а також скористати з духовної бесіди зі священиком.
  •  news image
  • Чому варто мати надію? 20 Березня 2015

   Рейтинг:

   EXCLUSIVE ARTICLES Чому варто жити? Бо тобі дано життя – це твій обов’язок жити, а не лише існувати. Жити на повну, користуючись кожним днем як новим особливим покликанням. Кожен день – це виклик. Клич, який зове до життя, в якому тобі є чому і в кого повчитись, збагатитись і постійно зростати. Бо, не шукаючи себе, ми просто втратимо надію… Думатимемо: «нічого не варті, нічого не вміємо, не потрібні ми». Або ж просто: «нам нічого не потрібно», «я всього маю вдосталь», «а навіщо зміни і зростання, мені і так не зле». Але то думки примітивні і носять підтекст у дусі безвідповідальності.
  •  news image
  • Стати святим. А це зручно? 09 Березня 2015

   Рейтинг:

   EXCLUSIVE ARTICLES Не можна обирати лише певні заповіді Бога і уникати інших. Або виконувати все, або змарнувати всі зусилля! Не буває літепності чи половинчастості у вірі і ділах, навіть тоді, коли нам так незручно!
  •  news image
  • "І обіцяю тобі любов", або Чи готовий я, що буде нелегко? 08 Березня 2015

   Рейтинг:

   EXCLUSIVE ARTICLES Оскільки багато гарних фраз, описів і романтичних історій вже було сказано на такі теми, хочеться почати одразу з головного, не заглиблюючись у ліричні відступи. Кожна людина, яка обирає в житті стан подружжя – свідомо чи несвідомо, готова сказати ці слова, про які будемо говорити згодом. Чому вони на стільки важливі? – Мабуть тому, що це єдине Таїнство, в якому люди відкрито дають клятву перед Богом і один перед одним...
  •  news image
  • Постіть з радістю, – о. Олег Кіндій 05 Березня 2015

   Рейтинг:

   EXCLUSIVE ARTICLES Як не змарнувати час передвеликоднього приготування і гідно пройти через Великий піст? Про що варто не забути за зовнішніми атрибутами посту? Про покаяння, очищення душі і повернення до свого Творця розповідає отець доктор Олег Кіндій, сотрудник храму святих Володимира і Ольги, заступник декана з міжнародних зв’язків філософсько-богословського факультету УКУ, духівник організації «Українська молодь – Христові».
  •  news image
  • Надія на Воскресіння 04 Березня 2015

   Рейтинг:

   EXCLUSIVE ARTICLES Кожен з нас відчайдушно потребує надії! У її пошуках ми вирушаємо в різні мандрівки ще з дитинства. Сьогодні хочемо вас запросити до подорожі разом з нами у тему місяця "Надія на Воскресіння"! Нехай ця наша мандрівка у час Великого посту буде сповнена великої надії!
  •  news image
  • Молодь Львова співала молитву Тезе за мир з братом Георгом із Франції 03 Березня 2015

   Рейтинг:

   EXCLUSIVE ARTICLES У п’ятницю, 27 лютого, у стінах храму Святої Анни у Львові зібралася численна молодь, аби у співаній молитві Тезе разом попросити Бога про мир та кращу долю для України, про опіку бійців зони АТО та їх родин, про тих, хто втратив рідних і близьких. Це вже друга така зустріч за цей рік у рамках львівського Паломництва молитви Тезе.
  •  news image
  • За що молилися біля Нерукотворного лику Христа? 19 Лютого 2015

   Рейтинг:

   EXCLUSIVE ARTICLES За приблизними підрахунками, до Нерукотворного образу Ісуса Христа, що перебуває у соборі Святого Юра від 30 січня, приступило 200 тисяч осіб. Про що просили люди у молитвах перед святинею? Що спонукало численних вірян (багато з яких прибули сюди з інших областей) жертвувати своїм часом, комфортом, а іноді – навіть здоров’ям? З якими сподіваннями та проханнями до Бога люди приходили до лику Христа?
  •  news image
  • Ми в тилу не маємо права на зневіру і нарікання, – Галина Юркевич 18 Лютого 2015

   Рейтинг:

   EXCLUSIVE ARTICLES Від театру "Притча" колядники із вертепом завітали на схід, щоб підтримати, вселити надію та просто звеселити наших дорогих відважних захисників, які життя готові покласти за волю Батьківщини. А що ж як не краса запалює, дає натхнення йти вперед? Молодь здійснила мандрівку в зону АТО (Донецька, Луганська та Харківська область).
Сторінка:12345678910