Exclusive

Програма підготовки до СДМ "Молодь 2016" стартує 27 травня у Львові: запрошуємо!
23 Травня 2015

Рейтинг:

EXCLUSIVE ARTICLES
Програма підготовки до СДМ "Молодь 2016" стартує 27 травня у Львові: запрошуємо!

У середу ввечері, 27 травня о 19:00, запрошуємо тебе і твоїх друзів до храму Преображення Господнього у Львові (вул. Краківська, 21) на першу зустріч підготовки до Світового Дня Молоді Краків 2016. Духовна програма "Молодь 2016", за якою будемо готуватися до цієї грандіозної молодіжної події, поставала впродовж кількох місяців спеціально для тебе і...

  •  news image
  • Що Блаженніший Любомир розповів підприємцям про Митрополита Андрея? 22 Травня 2015

   Рейтинг:

   EXCLUSIVE ARTICLES 20 травня у Львівській бізнес-школі Українського Католицького Університету у Львові відбулася зустріч підприємців з Блаженнішим Любомиром Гузаром, Архиєпископом-емеритом УГКЦ. Тема зустрічі – "Як будувати рідну хату: послання митрополита Андрея Шептицького і сучасний контекст". Все найважливіше з уст Блаженнішого про Андрея Шепицького ‒ читайте на ДивенСвіті!
  •  news image
  • Дізнайся першим про "Kerygma Project" – добру звістку християнської музики! 19 Травня 2015

   Рейтинг:

   EXCLUSIVE ARTICLES 15 травня, у п'ятницю, відбулася інтернет-презентація "Kerygma Project" – диска якісної музики від християн. Це спільний проект Фонду Андрея Шептицького та виїзної студії звукозапису "Ceciliarec". Що ж криється за цією таємничою назвою? Цей диск – це добра звістка ("Керигма" з грецьк. – "добра звістка"), музика, яка приходить і говорить: "Привіт! Ми – християни, які хочемо сказати тобі щось хороше від Бога і про Бога!". І в результаті ти отримуєш водночас якісну музику та живе християнство...
  •  news image
  • 15 травня у Львові впродовж всього дня – X Ювілейний міжнародний фестиваль особливих театрів! 15 Травня 2015

   Рейтинг:

   EXCLUSIVE ARTICLES У Львові після чотирьох років паузи відновлюється проведення фестивалю для людей з особливими потребами. 15-16 травня відбудеться X Ювілейний міжнародний фестиваль особливих театрів на тему "У старому кіно". Першого дня фестивалю покази театральних вистав будуть проходити у Міському Палаці Культури ім. Гната Хоткевича (вул. Кушевича, 1); другого дня відбудуться обговорення та консультації для керівників і режисерів театральних колективів-учасників фестивалю, а також екскурсії для особливих акторів. Учасниками фестивалю є колективи зі Львова, Червонограду, Нового Роздолу, Києва, Сум, Херсону та гості з Польщі. Із цієї нагоди ми поспілкувалися із Анастасією Войтюк, координатором Мистецько-терапевтичного центру "Непротоптана стежина", який є ініціатором проведення Фестивалю.
  •  
  • Духовний вікенд зі святим Доном Боско в Долині 12 Травня 2015

   Рейтинг:

   EXCLUSIVE ARTICLES Щосуботи та неділі біля церкви "Серця Ісуса і Серця Марії" м. Долини на Івано-Франківщині чути галас та дитячий сміх. Адже відбуваються репетиції вокально-музичного гуртка, куди приходять діти та молодь; духовні зустрічі спільноти "Українська Молодь – Христові", в неділю після Божественної Літургії – катехизація для молодшої і старшої групи дітей. Кожен може не тільки щось почерпнути, дізнатися більше про Бога, але й весело провести час у колі друзів. Проте цих вихідних відбувалося щось особливо-цікаве для найменших та молодих парафіян нашої церкви.
  •  news image
  • 10 тез владики Венедикта про святість, владу і те, як писати добре 11 Травня 2015

   Рейтинг:

   EXCLUSIVE ARTICLES Нещодавно в світ вийшла книга владики Венедикта "Роздуми до літургійних читань Євангелія" – короткі міркування про Євангеліє на кожен день. З цієї нагоди Владика зустрівся з львів’янами і розповів детальніше про свою першу друковану працю. Також він поділився роздумами про Бога, наших ближніх і те, як стати святими.
  •  news image
  • Вся молодь УГКЦ – в одному довіднику! 05 Травня 2015

   Рейтинг:

   EXCLUSIVE ARTICLES Цієї весни вийшов у світ довідник під назвою "Молодіжні спільноти Української Греко-Католицької Церкви". Метою цього видання Комісії у справах молоді УГКЦ є максимальне поширення інформації про активні молодіжні християнські спільноти, організації та рухи, а також інституції Церкви, які опікуються молоддю.
  •  news image
  • Реєстрацію на медіакурс "Вмієш зробити – вмій подати!" продовжено до 5 травня! 04 Травня 2015

   Рейтинг:

   EXCLUSIVE ARTICLES Вже з 5 травня стартує медіакурс "Вмієш зробити – вмій подати!". Оскільки на навчання є великий попит, ми вирішили продовжити реєстрацію до 12:00 5 травня! Також просимо всіх зареєстрованих уважно стежити за своїми електронними скриньками: через них ми будемо повідомляти вам важливу інформацію щодо навчання. Зокрема, можливі незначні зміни в часі проведення вебінарів.
  •  news image
  • 2015-2016: що обирає молодь? 04 Травня 2015

   Рейтинг:

   EXCLUSIVE ARTICLES 28-29 квітня Комісія у справах молоді УГКЦ представила свою стратегію та заходи на 2015-2016 рр. Це безліч цікавих речей: і З’їзд молоді, і проща до Зарваниці, і Сарепта, і студентське душпастирство… І навіть Світовий День Молоді в Кракові! А що обираєш ти і твої друзі?
  •  news image
  • Модний одяг і євангелізація1 27 Квітня 2015

   Рейтинг:

   EXCLUSIVE ARTICLES Христині Лепцьо, власниці мережі магазинів жіночого одягу «Glamour» – тридцять. Працює вона у цій сфері з 18 років із великим бажанням бути щасливою від того, чим займається. І їй це вдається! Любляча дружина, мама двох дітей – 6-річної дівчинки і 1-річного хлопчика, успішна бізнес-леді з власним будиночком та авто, про які кілька років тому могла тільки мріяти… Але найголовніше, що в неї є – глибока віра в Христа, на якій Христина наголошує навіть… на вітрині власного магазину. Погодьтеся, ДивенСвіт мусив знайти нагоду для розмови з такою людиною!
  •  news image
  • Великодній фестиваль у Новому Роздолі: гаївки, флорбол та величезні шахи 16 Квітня 2015

   Рейтинг:

   EXCLUSIVE ARTICLES 14 квітня стало справжнім святом для усіх жителів Нового Роздолу. Люди зібрались із однією метою – прославити Воскресіння Христове. Дійство розпочалось благословенням отців та спільною молитвою. Отець Ростислав Височан доступно пояснив значення Воскресіння для кожного практикуючого християнина. Його слова стали доброю постановою для новороздільчан.
  •  news image
  • Втратити все та… Не здатися 31 Березня 2015

   Рейтинг:

   EXCLUSIVE ARTICLES "Тепер нам треба доводити, що ми не "дааанєцкіє". Ці слова, сказані з легкою іронією, мені випало почути в Краматорську – центрі Донбасу. Тимчасовому.
  •  news image
  • Що залишилось в Україні після пап? 26 Березня 2015

   Рейтинг:

   EXCLUSIVE ARTICLES На питання "Хто з пап Римських першим побував на території України?" багато хто назве Івана Павла ІІ. Однак це зовсім не так. Наступники святого Петра бували на території України ще до її християнізації. 26 березня 655 року на заслання до Криму відправили Папу Мартина І, де він і помер...
  •  news image
  • Вихід є завжди! 25 Березня 2015

   Рейтинг:

   EXCLUSIVE ARTICLES Нещодавно мала нагоду відвідати цікаву бібліотеку. На дверях при виході там написано: «Вихід є завжди»...
  •  news image
  • Молодіжні нічні чування у стилі Тезе [27-28.03, с. Новосілка] 25 Березня 2015

   Рейтинг:

   EXCLUSIVE ARTICLES У кожну останню п'ятницю місяця Салезіяни запрошують молодіжні спільноти та молодь на молодіжні молитовні нічні чування в стилі Тезе: "Господь силу людям своїм дасть, Господь поблагословить народ свій миром" (Пс 28,11), щоб молитися і благати Бога за мир і спокій в Україні, за наших солдатів і за кращу долю нашого народу. Отож, запрошуємо на чування у п'ятницю, 27 березня, о 21:00!
Сторінка:12345678910