Exclusive

21 квітня київська молодь вже вп
23 Квітня 2014

Рейтинг:

EXCLUSIVE ARTICLES
21 квітня київська молодь вже вп'яте зібралася на гаївки на Софіївській площі

Вже п'ятий рік поспіль молодь київських парафій збирається недільної днини і в дощ, і в холод на Софіївській площі, аби поводити разом гаївок та прославити світле Христове Воскресіння. Біля Софії ти завше побачиш наш квіт – християнську молодь, наших мацьопок-кнопок у неймовірної краси вишиваночках та віночках, поважні сімейства, отців і владик,...

  •  news image
  • Молодь з особливими потребами виготовляє великодні сувеніри з львівськими митцями 16 Квітня 2014

   Рейтинг:

   EXCLUSIVE ARTICLES 16 квітня в рамках арт-проекту, що об’єднує молодих людей з особливими потребами і відомих львівських митців, Центр дозвілля та соціальної реабілітації для молодих людей з особливими потребами "Карітас-Львів" організував публічний майстер-клас. Вироби ручної роботи, виготовлені на цьому заході митцями й підопічними Карітасу, реалізовуватимуться на Великодні свята.
  •  news image
  • Митрополичі сади на Святоюрській горі стали чистішими 13 Квітня 2014

   Рейтинг:

   EXCLUSIVE ARTICLES Завершилася всеукраїнська акція "Зробимо Україну чистою". Поки організатори ведуть підрахунки всіх, хто долучився, а також кількість зібраного сміття по всій Україні, активісти прибирання східної частини Митрополичих садів у Львові поділилися першими підсумками свого суботнього дня. На Святоюрській горі волонтери зібрали: 25 мішків зі склом, 46 мішків з пластиком, 42 мішки з іншим сміттям, 3 мішки з папером, 1 мішок із металом, а також кілька машин гілля, велетенських пагонів плюща та раніше зрізаних тут старих дерев.
  •  news image
  • Вітаємо молодь зі святом! 11 Квітня 2014

   Рейтинг:

   EXCLUSIVE ARTICLES Ісус входить в Єрусалим, знаючи, що йде на страждання і смерть. Його вітають діти і молодь, хоча не розуміють, що буде далі. Але щире серце, не зіпсуте брехнею і стереотипами, відгукується на Божий поклик і співає «Осанна!» Тому, Кому вірить, на Кого надіється і за Ким готове йти до кінця.
  •  news image
  • З'їзд Руху "Справжня Любов Чекає" у Стрию 05 Квітня 2014

   Рейтинг:

   EXCLUSIVE ARTICLES Сьогодні, 5 квітня 2014 року, з ініціативи о. Олега Кобеля у Стрию відбувся І Всеукраїнський з'їзд Руху "Справжня Любов Чекає". Участь у заході взяло близько вісімдесяти учасників. Протягом зустрічі молодь мала добру нагоду порозважати над чеснотою чистоти, спільно молитися Літургію за мир та спокій в Україні та світі, під час якої обітницю іти дорогою чистоти прийняло близько двох десятків молодих людей.
  •  news image
  • Аніматори з Тернополя виготовили великодні листівки для харків'ян 05 Квітня 2014

   Рейтинг:

   EXCLUSIVE ARTICLES 5 квітня у Тернопільській вищій духовній семінарії імені Патріарха Йосифа Сліпого вчергове зібралися вихованці Школи Християнського Аніматора. Вони успішно пройшли ще один етап вишколу від Романа Демуша та Ганусі Мелимуки, а також стали учасниками майстер-класу з виготовлення великодніх листівок від Анни Богак. Що найцікавіше, ці листівки зовсім скоро вирушать на Схід, у Харків, щоб привітати там людей зі Світлим празником Христового Воскресіння.
  •  news image
  • Переможцем конкурсу "Папа Іван Павло ІІ у моєму житті" стала Тетяна Баїк!1 05 Квітня 2014

   Рейтинг:

   EXCLUSIVE ARTICLES Переможцем конкурсу есе на тему «Папа Іван Павло ІІ у моєму житті» від Митрополичого паломницького центру «Рафаїл» стала Тетяна Баїк. Урочисте вручення подарункового сертифікату переможцю за історію «Моя душевна дружба з Папою» відбулося 3 квітня 2014 року в офісі паломницького центру. Сертифікат дає право взяти участь у паломництві до Ватикану, що відбудеться з 23 по 29 квітня 2014 року.
  •  news image
  • Молодь Вінниці на реколекціях розважала про ЛЮБОВ 04 Квітня 2014

   Рейтинг:

   EXCLUSIVE ARTICLES З 28 по 30 березня 2014 р. Б. на парафії Покрова Пресвятої Богородиці, УГКЦ у Вінниці проводилися реколекції для молоді на тему «Любов до Бога і до ближнього». Проповідником був отець Антон Борис, що опікується парафією у м. Козятин, Вінницької області. Програма реколекцій була поділена на три частини: 1. Любов до Бога. 2. Любов до ближнього. 3. Молитва.
Сторінка:12345678910