В Україні відкриють ВУЗ американського зразка

Читай також

 • Навіщо священикам вчитись?
 • Як почати все заново?
 • Студентська молодь Києва провела курси аніматорів у Запоріжжі
  • Оціни

   0
   0
     В Україні відкриють ВУЗ американського зразка

     Випускники нового ВНЗ отримають диплом університету, акредитованого в США

     В Україні розпочне свою діяльність навчальний заклад, що готуватиме чиновників, інженерів та фахівців у сфері бізнесу за американською системою. Старт Американського університету України (AUUA) – у вересні 2017 року, повідомляє studway. Навчальні програми розроблені американськими науковцями, проте вони враховують специфіку українського ринку праці. Партнерами AUUA стали Технологічний інститут Джорджії і Школа журналістики в Міссурі. Заклад видаватиме і американський, і український дипломи. pexels-photo-167682

     Протягом першого року навчання Американський університет України навчатиме фахівців у Школі Бізнесі, школі інженерії, Школі державного управління та Школі комунікацій та медіа (школи – аналоги наших факультетів). Оскільки більшість викладачів – іноземні професори, то процес навчання проходитиме англійською. Найбільше спеціальностей та дисциплін буде викладатись в Школі інженерії.

     Як повідомляє адміністрація університету на своїй сторінці в мережі Фейсбук – все програмне забезпечення та серверне обладнання буде забезпечене партнером Університету  – компанією Microsoft.

     “Ми плануємо створювати курси, запрошувати фахівців підприємств ділитися своїм досвідом, проводити майстер-класи і практичні зайняття для наших студентів. Таким чином, у майбутньому студенти AUUA зможуть опанувати особливості того або іншого виробництва й отримати унікальний практичний досвід”- зазначив директор університету Георгій Арвеладзе. 

     Навчання в Американському університеті буде платним. Разом з тим, AUUA будуть надаватись стипендії, кредити та знижки в розмірі 10-35% вартості курсу. Розмір фінансової допомоги малозабезпеченим студентам визначатимуть відповідно до їх талантів, умінь і досягнень – в окремих випадках вона зможе досягати 90%.

     Більше інформації – на сайті університету auua.university

     За матеріалами: facebook.comstudway.com.ua

     Фото:  pexels.com

     Знайшов помилку? Допоможи виправити! Виділи фрагмент тексту та натисни Ctrl+Enter.

     Читай також

    • Навіщо священикам вчитись?
    • Як почати все заново?
    • Студентська молодь Києва провела курси аніматорів у Запоріжжі
     • Оціни

      0
      0

        

        

       Підпишись на новини

       Напиши відгук