Старшокласники Києва провідують неповнолітніх в’язнів

Читай також

 • Київська молодь нагодує 100 потребуючих у Всесвітній день убогих
 • 10 речей, які ви маєте дізнатися від священика про депресію
 • Досі переконані, що не можете змінити світ?
  • Оціни

   0
   0
     Старшокласники Києва провідують неповнолітніх в’язнів

     22 лютого 2017 року група старшокласників однієї з київських шкіл завітала до підлітків у слідчому ізоляторі

     Під керівництвом досвідченого шкільного педагога-правника Юрія Захарчука учні загальноосвітньої школи №1 Шевченківського району м. Києва приготували зустріч-діалог з неповнолітніми в’язнями на тему “Кривда і прощення”.

     До слова, 22 лютого був Міжнародний день підтримки жертв злочинів та зловживання владою. Тема зустрічі була приурочена також до цієї дати.

     “Рівний – рівному” – незамінний підхід до виховання юнаків, що опиняються за мурами пенітенціарних установ, – вважає адвокат Ігор Свєтлічний, багатолітній волонтер Пенітенціарного душпастирства УГКЦ, що модерував діалог, – саме так ми і задумали цю подію”.

     “У в’язничному капеланстві у праці із засудженими темі надолуження за злочини та потребі вибачення приділяється особливу пастирську увагу”, – поділився о. Костянтин Пантелей, Відділу душпастирства в пенітенціарній системі України Патріаршої курії УГКЦ. Він представив увазі учасників діалогу розповідь про Неділю прощення напередодні Великого посту і про ефективність програм примирення у пенітенціарній практиці.

     На завершення зустрічі старшокласники школи №1 подарували невеличкі сувеніри усім присутнім підліткам, відвідали кімнату для спортивної активності та навіть зіграли з хлопцями коротку партію настільного тенісу.

     Старшокласники бажають у близькому майбутньому обрати професію юриста. Усі вони беруть участь у спеціальній програмі підготовки до вступу на юридичні факультети українських вишів.

     З історії

     У вересні 1985 року VII конгрес ООН щодо запобігання злочинності та поводження з правопорушниками запропонував Декларацію головних принципів правосуддя для жертв злочинів та зловживання владою. А 29 листопада 1985 року Генеральна Асамблея ООН прийняла цю декларацію, вперше розробивши універсальні принципи підтримки і захисту жертв злочинів та зловживання владою. 22 лютого 1990 року уряд Англії опублікував “Хартію жертв злочинів”. З того часу у світі відзначають Міжнародний день підтримки жертв злочинів.

     За матеріалами: Фейсбук-сторінка о. Костянтина Пантелея

     Фото вгорі: поліція Києва

     Знайшов помилку? Допоможи виправити! Виділи фрагмент тексту та натисни Ctrl+Enter.

     Читай також

    • Київська молодь нагодує 100 потребуючих у Всесвітній день убогих
    • 10 речей, які ви маєте дізнатися від священика про депресію
    • Досі переконані, що не можете змінити світ?
     • Оціни

      0
      0

        

        

       Підпишись на новини

       Напиши відгук