СКУМО об’єднав молодь, яка прагне діяти

Читай також

 • Наші родини врятує казка
 • Молодь задля молоді. А хто, як не вони?
 • Молитва і запасне колесо. Те, що владика Володимир Груца говорив студентам
  • Оціни

   0
   0
     СКУМО об’єднав молодь, яка прагне діяти

     Упродовж трьох днів, із 21 до 23 серпня у Дніпрі відбувався VII Форум української молоді діаспори, який організовує Світовий конгрес українських молодіжних організацій (СКУМО).

     Молодь із двадцяти країн світу — Литви, Естонії, Фінляндії, Угорщини, Німеччини, Пакистану тощо. Молодь діаспори разом зі своїми ровесниками з України обговорювала різні питання, які зокрема стосувалися інвестиційного клімату, євроінтеграційних процесів, розвитку молодіжної політики в нашій країні.

     Учасниками СКУМО були й представники Патріаршої комісії у справах молоді УГКЦ — секретар Орест Гевак та керівник Соціальної ініціативи „Хтось не зробить!“ Олег Котис.

     — Для нас участь у цьому форумі була важлива передовсім тим, що ми були єдиною релігійною організацією, тож мали нагоду продемонструвати, що Церква — спільнота людей, які вболівають про всебічний розвиток держави. Крім того, це була можливість познайомитися з діяльністю різних молодіжних спільнот у нашій державі та далеко за її межами. А також окреслити різноманітні цікаві напрями, в яких могла б розвиватися УГКЦ у співпраці з українською молоддю всього світу. Ми зрозуміли, що зараз, мабуть, як ніколи раніше, актуально налагоджувати спільну діяльність, — поділився думками Орест Гевак.

     23 серпня у Дніпрі учасники VII Форум української молоді діаспори встановили рекорд, розмалювавши петриківським орнаментом величезний синьо-жовтий державний прапор, розміром 2,4 м на 23 м. Досягнення зафіксували в Книзі рекордів України.

     Наталія ПАВЛИШИН

     Знайшов помилку? Допоможи виправити! Виділи фрагмент тексту та натисни Ctrl+Enter.

     Читай також

    • Наші родини врятує казка
    • Молодь задля молоді. А хто, як не вони?
    • Молитва і запасне колесо. Те, що владика Володимир Груца говорив студентам
     • Оціни

      0
      0

        

        

       Підпишись на новини

       Про автора

       Наталія Павлишин
       Журналіст "ДивенСвіт"

       Напиши відгук