Тут дуже-дуже чекають Миколая

Читай також

 • Митрополит Володимир здійснив поїздку в прифронтову зону
 • Запрацювала Фабрика Святого Миколая!
 • Миколая: святкуємо чи марафонимо?
  • Оціни

   0
   0
     Тут дуже-дуже чекають Миколая

     В наші домівки вже зовсім скоро прийдуть перші затишні сімейні святкові вечори. Діти з нетерпінням очікують вечора, коли Святий Миколай принесе їм під подушки такі бажані й жадані подарунки. А ми – батьки, вже відтепер метушимося, щоб підібрати все, що втішить нашу малечу.

      Та є ті, хто чекає цього свята, як справжнього дива – діти, які з різних причин не мають ніжних батьківських обіймів. І кожен із нас може допомогти організувати свято. Ви можете наповнити дитяче серце радістю – підготуйте для дітей зі сиротинців та інтернатів подарунки на Миколая. Надаємо перелік усіх закладів, де чекають на Миколая найдужче.

     Зверніть в адміністрацію закладу та поцікавтеся, як можна допомогти зробити світ ще трішки добрішим.

      

      

     Наталія ПАВЛИШИН

     Перелік інтернатів Форпост

     Світлина з відкритих інтернет-джерел

     Знайшов помилку? Допоможи виправити! Виділи фрагмент тексту та натисни Ctrl+Enter.

     Читай також

    • Митрополит Володимир здійснив поїздку в прифронтову зону
    • Запрацювала Фабрика Святого Миколая!
    • Миколая: святкуємо чи марафонимо?
     • Оціни

      0
      0

        

        

       Підпишись на новини

       Про автора

       Наталія Павлишин

       Журналіст “ДивенСвіт”

       Коментарі

       • Ігор Шевчук, поет КО НСПУ    05.12.2017 о 11:28

        0

        0

        Подаймо до сердець патріотів:

        Чи насправді патріотизм став анахронізмом?

        …Усі ці ідейно-світоглядні позиції, названі та неназвані, об’єднує передусім те, що вони абсолютизують індивідуальну свободу, виносячи «за дужки» відповідальність. А тим часом свобода, відокремлена від відповідальності, є не більше, ніж сваволею. Причому сваволею іманентно безвідповідальною. Так, людина, для якої навіть почуття патріотизму, не кажучи вже про його «політичні надбудови», є анахронізмом, реліктом минулої доби, здатна у сучасному глобалізованому світі домогтися успіхів, часом неабияких, як це, скажімо, робить більшість професійних футболістів…

        …Так само вільний від почуття патріотизму бізнесмен спокійно торгуватиме з недружньою державою чи закриє високотехнологічне виробництво у власній країні, якщо з’явиться можливість на вивільнені за такий рахунок кошти одержати швидкий «навар» – а там хоч трава не рости. Ну, а в разі агресії проти його країни «нічого не винний громадянин» чи «вільний індивід» охоче переберуться куди-небудь, щоб не наражати власне життя на реальну небезпеку та продовжувати свою «історію успіху»…

        …то наслідки виявляться вельми сумними. Власне, щось подібне станеться з будь-якою країною, до якої громадяни ставитимуться лише як до спільного майна, яке можна продати вигідному покупцеві чи полишити як непотріб у разі, якщо «припече» чи знайдеться більш вигідне місце проживання. Та й люди зі звуженою гамою почуттів є не лише обкрадені, а й соціально небезпечні.
        Що ж до того, наче політична місія патріотизму в Україні вже виконана, то просто смішно вести про це мову, коли частина території держави окупована Росією.

        …насправді є абсолютизацією скороминущого
        та відмовою від цінностей,
        на яких постала і зросла європейська (власне, і світова) цивілізація. Ну, а зведення громадянина до платника податків – прямий шлях до перетворення людини на одновимірну істоту, здатну лише до гонитви за прибутками.

        …Але при цьому слід розуміти, що поява новітніх «антипатріотичних» випадів відображає серйозні суспільні негаразди, що потребують уважного вивчення – бо свого часу «Маніфест футуризму» не випадково з’явився у переддень Першої світової війни та смуги європейських й азіатських революцій…

        Сергій Грабовський, г. День
        4 грудня, 2017 – 14:22

       Напиши відгук