7 кроків для молитви щодня

Читай також

 • Кілька порад щодо молитви від о. Юстина Бойка
 • Бачити людину поруч. Чого я хочу навчити своїх дітей
 • Молитва п’яти пальців
  • Оціни

     7 кроків для молитви щодня
     Брак часу є однією з наших бід. Від понеділка до п’ятниці ми живемо на максимальній швидкості, уповільнюючи свій біг лише ненадовго на вихідні. Одним із наслідків безперервної гонитви є нерегулярна молитва, а іноді й повна її відсутність. Пропонуємо 7 кроків, що допоможуть знайти час на молитву щодня.

     1. Переконайся, що маєш сили, аби помолитися
     Втомленій людині важко буде знайти час для молитви. Варто подбати про регулярний сон і відпочинок після роботи. Після відпочинку справи йдуть краще.

     2. Розпочинай кожен день, кажучи Богові «доброго ранку»

     Коли прокинешся, привітайся з Богом. Якщо маєш схильність дрімати, спробуй встати одразу. Початок дня є дуже добрим моментом для молитви.

     3. Обмеж час на Фейсбук
     Дуже багато часу ми витрачаємо на перевірку активності друзів у соціальних мережах. Обмеження у користанні Фейсбуком, приміром, може стати гарним способом віднайти багато вільного часу.

     4. Використовуй свій смартфон

     Ми вже давно перестали використовувати телефони тільки для дзвінків. Чому б не застосувати їх для молитви? Такі програми, як «Цитати з Біблії», «Молитва в дорозі», або й просто інтернет-доступ до Літургії Годин на сайті, обов’язково мають бути в наших ґаджетах.

     5. Молися в дорозі

      Дорога на роботу або навчання становить чудову нагоду для молитви. Двадцяти хвилин їзди у трамваї цілком достатньо, наприклад, щоб помолитися Розарій.

     6. Пам᾽ятай: усе, що ти робиш, є молитвою

     Припусти, що твоя робота, навчання, відпочинок і будь‑яка інша активність — це молитва. Не принципово, чи пишеш на роботі звіт для шефа, чи готуєшся до сесії: Бог хоче бути присутнім у кожному моменті твого життя.

     7. Не засинай, не подякувавши Богові за те, що сьогодні відбулося

     Подяка — це добрий спосіб завершити день; це також чудова нагода для молитви. Навіть якщо ти дуже втомився, в кількох словах віддай Богу день, який добіг кінця.

     deon.pl

     Знайшов помилку? Допоможи виправити! Виділи фрагмент тексту та натисни Ctrl+Enter.

     Читай також

    • Кілька порад щодо молитви від о. Юстина Бойка
    • Бачити людину поруч. Чого я хочу навчити своїх дітей
    • Молитва п’яти пальців
     • Оціни

        

        

       Підпишись на новини

       Напиши відгук