Встань з дивану!

Програма парафіяльних зустрічей з молоддю на 2017 р. Б.

Слава Ісусу Христу! Любий друже, якщо ти це читаєш, то швидше за все ти – молодіжний лідер, катехит або сумлінний парох, який бажає працювати з молоддю на своїй парафії. У будь-якому випадку, тобі потрібні матеріали та програма, за якою тобі треба буде це робити. Але тільки спокійно, ніхто не заперечує, що ти можеш зробити це сам. Ми не намагаємось нікому нав’язати саме нашу програму. Ми лише хочемо полегшити життя тим, хто не може або має обмаль часу для складення власної програми.

Але також і тим, хто планують використовувати її, ми даємо можливість проявити свій креатив, втілити свої ідеї та працювати за власними методами, застосовуючи їх до конкретно тієї молодіжної групи, праця з якою ведеться. Тому, при подачі, наприклад, катехизації, ми залишаємо більше питань, ніж відповідей, які ви маєте дати самі або віднайти разом із вашою групою (учіться не користати з готових відповідей, а шукати правду :) )

Цьогоріч наша програма базована на словах Папи Франциска, які він промовив до молоді у Кракові на СДМ про те, що ми потребуємо не молодь «дивану», яка є пасивним споглядачем, а активну, ту, яка здатна змінювати світ. Отож користайте нашою програмою на славу Божу, заряджайте інших своїм запалом і… вставайте з дивану!

 

Блок перший: «Покликані до…»

 

Блок другий: «А воно мені треба?»

 

Блок третій: «Без права на повернення»

 

Блок четвертий: «Внутрішні демони»

 

Блок п’ятий: «Проти вітру»

 

Блок шостий: «Бути цеглиною»

 

Блок сьомий: «Немає межі досконалості»

 

 

Коментарі

  • Слава Ісусу Христу! Скажіть будь-ласка чи блоки між собою пов’язані і чи обов’язково йти у встановленому порядку чи можна теми вибирати в довільній послідовності? Obhj lzre.