Святе Письмо з розважанням на 3 жовтня

Читай також

 • Святе Письмо з розважанням на 11 липня
 • Святе Письмо з розважанням на 8 липня
 • Святе Письмо з розважанням на 7 липня
    • Святе Письмо з розважанням на 3 жовтня

     Послання Апостола Павла до Филип’ян 1, 12-20.

     12. Браття, бажаю, щоб ви знали, що те, що мені сталося, вийшло радше на користь євангелія, 13. бо ж вістка, що я у кайданах за Христа, стала відома в цілій преторії та й усім іншим; 14. і більшість братів, яким мої кайдани додали сміливости в Господі, ще більш набрались відваги безстрашно возвіщати слово Боже. 15. Деякі, щоправда, проповідують Христа із заздрощів та суперництва, а деякі з доброї волі. 16. Ці – з любови, знаючи, що я тут поставлений на оборону євангелія, 17. а інші, з заздрощів, звіщають Христа нещиро, гадаючи додати тягару моїм кайданам. 18. Та що ж? Все таки, чи про людське око, чи по правді, Христос проповідується, і я тому радий. і буду радіти. 19. Знаю бо, що це для мене вийде на спасіння завдяки вашим молитвам та помочі Духа Ісуса Христа, 20. згідно з моїм сильним очікуванням і надією, що не буду осоромлений ні в чому, а, навпаки, я цілком певний, що нині, як і завжди, Христос буде возвеличений у моїм тілі чи то моїм життям, чи смертю.

     Євангеліє від Луки 5, 33-39.

     33. В той час приступили фарисеї до Ісуса, кажучи:

     – Учні Івана постять часто й моляться, так само й учні фарисеїв, твої ж їдять та п’ють!

     34. Ісус до них промовив:

     – Чи можете примусити постити весільних гостей, поки молодий з ними? 35. Прийдуть дні, коли візьмуть від них молодого, тоді будуть постити в ті дні.

     36. Він їм сказав також цю притчу:

     – Ніхто не відриває куска від нової одежі й не пришиває його до старої, а то й нову порве, і латка від нової не підійде до старої. 37. Ніхто також не вливає молодого вина до старих бурдюків, а то нове вино прорве бурдюки, і вино розіллється, і бурдюки пропадуть. 38. Але молоде вино слід вливати до нових бурдюків. 39. І ніхто, що п’є старе вино, нового не захоче, бо каже: старе ліпше.


     Луки 5, 37: “Ніхто не вливає молодого вина до старих бурдюків”

     Говоримо про те, що хочемо змінити своє життя. Що хотілося б по-новому багато що почати. Дехто навіть змінює місце проживання, сферу зайнятості.

     Але…

     Чи можливо змінити будь-що, не змінивши внутрішньо себе? Якщо не позбувається поганих звичок, негативу?

     Сповідь, як один із важливих кроків до змін, до очищення себе від гріха. І так, через визнання і розкаяння, через навернення  і звернення до Бога, маємо змогу на кардинальні зміни.

     Читай також

    • Святе Письмо з розважанням на 11 липня
    • Святе Письмо з розважанням на 8 липня
    • Святе Письмо з розважанням на 7 липня
     • Оціни

      [ratemypost]