Подружжя – подружжю: про головне

Читай також

 • Реколекції у Перемишлі: назавжди у нашому серці
 • «Час почекати… Світло, яке приходить зі сходу»
 • “Може через те, що я вилікувалась від раку, так ціную щодень”
  • Оціни

   2
   0
     Подружжя – подружжю: про головне

      З 3 по 5 листопада в Одесі пройшли «Подружні реколекції» – дні духовної віднови для подружніх пар.

     Реколекції проводилися в монастирі отців Паллотинів, що в римо-католицькій церкві Св. Климентія. Саме там під час заходу і проживали всі його учасники. Оселившись у світлих і комфортних кімнатах монастиря, вони мали змогу відійти від своїх повсякденних справ і зосередитися на роздумах про вдосконалення взаєморозуміння та суть подружнього життя.

     У зустрічі взяли участь шість місцевих пар, які протягом відведеного для наук і роздумів часу відкривали свої серця для Бога і один для одного, переосмислювали і зміцнювали свої стосунки. Науки вели три досвідчені пари аніматорів: Зеновій і Віра Кузимків (Львів), Богдан і Ольга Чайківські та Василь і Ірина Семенови (Тернопіль).

     «Подружні реколекції» організовані молоддю парафії Андрія Первозванного (м. Одеса, вул. Гімназична, 22/24) Одеського екзархату Української Греко-Католицької Церкви у взаємодії з рухом «Подружні зустрічі» за підтримки Комісії у справах родини УГКЦ, Благодійного фонду імені Митрополита Андрея Шептицького і Благодійного фонду «RENOVABIS» в рамках Соціальної ініціативи «Хтось не зробить».

     “Мені здавалося, у наших стосунках було в основному все гаразд, але після цих реколекцій ми відчули ще більший підйом, зрозуміли, що ще потрібно дуже багато працювати у відносинах і сподіватися на Божу ласку і на Боже благословення”. Михайлов Владислав і Красноманна Віра

     “Дякую за реколекції! Все буде чудово! І початок цього відчуття народився тут. Господь посеред нас”. Ольга

     “Ми відчули зближення до Бога, мир в душі, тепло і спокій. Бажаємо всім пережити такі відчуття, відчути Божу благодать і милість. Рекомендуємо всім відвідати такі реколекції та знайти Бога у своїй сім’ї”. Богдан і Оксана

      

     Автор: Георгій Содоль

     Знайшов помилку? Допоможи виправити! Виділи фрагмент тексту та натисни Ctrl+Enter.

     Читай також

    • Реколекції у Перемишлі: назавжди у нашому серці
    • «Час почекати… Світло, яке приходить зі сходу»
    • “Може через те, що я вилікувалась від раку, так ціную щодень”
     • Оціни

      2
      0

        

        

       Підпишись на новини

       Про автора

       Тетяна Трачук

       Учасник команди ДивенСвіт:)

       Напиши відгук