Святе Письмо з розважанням на 2 вересня

Читай також

 • Святе Письмо з розважанням на 15 червня
 • Святе Письмо з розважаннями на 14 червня
 • Святе Письмо з розважанням на 13 червня
    • Святе Письмо з розважанням на 2 вересня

     Друге Послання Апостола Павла до Корінтян 5, 10-15.

     10. Браття, всім нам треба явитися перед судом Христовим, щоб кожний прийняв згідно з тим, що зробив, як був у тілі: чи добро, чи зло.

     11. Пройняті, отже, страхом Господнім, переконуємо людей; Бог же знає, що ми, та надіюся, що й ви у вашій совісті знаєте, що ми. 12. Не хочемо самих себе вам знову поручати, але даємо вам нагоду хвалитися нами, щоб ви мали що відповісти тим, які хваляться видимим, а не тим, що в серці. 13. Бо коли ми не при собі, то для Бога; а коли розсудливі, то для вас. 14. Бо любов Христа перемагає нас на думку, що коли один умер за всіх, то всі були мертві. 15. Він же умер за всіх, щоб ті, що живуть, не жили більш для самих себе, а для того, хто за них умер і воскрес.

     Євангеліє від Марка 1, 9-15.

     9. Одного разу прийшов Ісус із Назарету, що в Галилеї і був хрищений Іваном у Йордані. 10. І коли виходив з води побачив, як небо розкрилось, і Духа, що як голуб сходив на нього. 11. І голос ізлинув з неба:

     – Ти єси Син мій возлюблений, у тобі – моє уподобання.

     12. І відразу Дух повів його в пустиню; 13. і він пробув у пустині сорок день, спокушуваний сатаною, і був з дикими звірами, і ангели йому служили.14. Коли ж видали Івана, Ісус прийшов у Галилею і проповідував там євангеліє Боже, 15. кажучи:

     – Сповнився час, і царство Боже близько; покайтеся і вірте в євангеліє.


     2 Корінтян 10, 15: “Він же умер за всіх, щоб ті, що живуть, не жили більш для самих себе, а для того, хто за них умер і воскрес”.

     Знаєте до чого ми найбільше звиклі? Шукати зручність і вигоду для себе. Спілкуємося з тими, з ким приємніше, проводимо час так, як цікавіше, шукаємо справу життя, щоб було комфортно і нескладно ебе реалізовувати.

     І в певній мірі це – логічно.

     Але, якщо говорити про життя, присвячене ближньому, то найперше ми мали б орієнтуватися на цю людину, дбати про її комфорт і вигоду.

     Що ж до життя задля Бога, то, чесно кажучи, це те, що нам чомусь складно осягнути. Видається, що так обмежуємо своє життя, терпимо якісь незручності чи утиски. Хоча насправді, саме в житті, присвяченому Боговідля нас є найбільша вигода і мав би бути найбільший комфорт.

     Подумаймо, що робимо не так, якщо відчуваємо себе некомфортно, стараючись повести своє життя за Богом?

     Читай також

    • Святе Письмо з розважанням на 15 червня
    • Святе Письмо з розважаннями на 14 червня
    • Святе Письмо з розважанням на 13 червня
     • Оціни

      [ratemypost]