Святе Письмо з розважаннями на 12 листопада

Читай також

 • Святе Письмо з розважаннями на 5 грудня
 • Святе Письмо з розважанням на 4 грудня
 • Останні слова Ісуса в Біблії
    • Святе Письмо з розважаннями на 12 листопада

     Послання Апостола Павла до Колосян 2, 20 – 3, 3.

     20. Браття, коли ви з Христом умерли для стихій світу, чому, наче б ви ще в світі жили, піддаєтеся приписам: 21. Не бери, не їж, не дотикайся! 22. Усе це нищиться, коли вживається, і так воно є з законами й навчанням людським. 23. Є там вигляд мудрости у самовільній службі, в покорі та в умертвленні тіла, одначе нема іншої вартости, крім насичення плоті.

     1. Коли ви з Христом воскресли, шукайте те, що вгорі, де Христос возсідає по правиці Бога. 2. Думайте про те, що вгорі, не про те, що на землі. 3. Бо ви померли, і життя ваше поховане з Христом у Бозі.

     Євангеліє від Луки 9, 23-27.

     23. Сказав Господь:

     – Коли хто хоче йти за мною, нехай зречеться себе, візьме щодня на себе хрест свій і йде за мною. 24. Бо хто хоче спасти свою душу, той її погубить; а хто погубить свою душу задля мене, той її врятує. 25. Яка бо користь людині, коли ввесь світ здобуде, себе ж саму погубить або занапастить? 26. Хто буде соромитися мене та моєї науки, того й Син чоловічий буде соромитися, коли прийде у славі своїй і Отця, і ангелів святих. 27. Істинно кажу вам, що деякі із тут присутніх не зазнають смерти, аж поки не побачать царства Божого.


     Щодня брати свій хрест…

     Що є нашим хрестом щодня? Ісус кличе нас допомогти Йому. Зауважмо – щодня! Не раз у неділю чи тоді, коли є на те час і бажання.

     Брати хреста – це виконувати лише свою на цілий Всесвіт місію, завдання, яке приготував Бог. Вранці довіряти Богові увесь свій день і віддавати свої руки на служіння Його місії.

     Хрест кожного з нас – дорога спасіння, це шлях до Царства Божого, шлях, яким наша душа вчиться пізнавати Бога і безумовну Любов.

     Читай також

    • Святе Письмо з розважаннями на 5 грудня
    • Святе Письмо з розважанням на 4 грудня
    • Останні слова Ісуса в Біблії
     • Оціни

      How useful was this post?

      Click on a star to rate it!

      Average rating 0 / 5. Vote count: 0

      No votes so far! Be the first to rate this post.