Як Божа Мати врятувала Падре Піо від жорстокої демонічної атаки

Інші дописи автора

    Як Божа Мати врятувала Падре Піо від жорстокої демонічної атаки

    Святий Падре Піо був широко відомий своєю святістю і здатністю примирити грішників з Богом через таїнство сповіді. Його ефективність залучила великі натовпи, але і чимало ворогів.

    Найбільше болю завдавали йому духовні вороги.

    Згідно з біографією Падре Піо: Справжня історія, опублікованою Our Sunday Visitor, наприкінці його життя демонічно одержима жінка зупинилася і почала кидати образи та погрози на Падре Піо.

    Як тільки він підійшов у супроводі отця Євсевіо, жінка кинулася на нього, вигукуючи незрозумілі слова глибоким, хрипким голосом. Вона намагалася подряпати його обличчя, але і він, і отець Євсевіо змогли триматись на віддалі. “Я був сильно наляканий, – писав о. Євсевіо, – але Падре Піо – менше”.

    “В ім’я Бога, йди геть!” крикнув Падре Піо, проходячи повз божевільну, яка не пішла за ними, але продовжувала кричати: “Я змушу тебе заплатити! Я змушу тебе заплатити!

    Жінку забрали, а інший священик розпочав початковий екзорцизм над нею.

    Пізніше тієї ночі монахів розбудив жахливий шум.

    Трохи після десятої вечора тієї ночі монахи на поверсі, де жив Падре Піо, почули “страхітливий стукіт”. Падре Євсевіо написав, що це був “неймовірний шум, ніби грюкнули великі двері церкви”. Тоді вони почули падре Піо, який кричав: “Браття! Браття!”

    Брати прибігли і побачили Падре Піо на підлозі, з його обличчя текла кров. Під головою була подушка зі сповідальниці, що врятувало Падре Піо від сильного удару по голові.

    Наступного дня обличчя Падре Піо було у синцях, а очі почорніли від удару, який він зазнав напередодні ввечері. Та жінка знову була серед натовпу і насміхалася з Падре Піо.

    “Ах, я помстився цьому жалюгідному старому!” Більше того, вона постійно кричала: “Ах, ця подушка! Ця подушка!

    Пізніше священик відновив екзорцизм і розповів, що жінка була знавісніла від того, що ця подушка врятувала Падре Піо.

    Коли священик, який напередодні намагався вигнати з неї демона, знову розпочав, жінка закричала: “Де ти був учора ввечері? Я був нагорі, щоб побачити старого, якого я так ненавиджу, тому що він є джерелом віри. Я б зробив більше, тільки Біла Пані зупинила мене”. Казали, що подушку, знайдену під головою Падре Піо, поклала туди Діва Марія.

    Врешті з жінки було успішно вигнано демона, що нею опанував, і вона була вдячна за молитви Падре Піо. Вона була звільнена і стала “найщасливішою жінкою у світі”.

    Автор: Philip Kosloski
    Джерело: Aleteia
    Переклад з англійської: Максим Гонтар
    Фото: ©MP | Portfolio | Leemage

    Інші дописи автора

     Оціни

     How useful was this post?

     Click on a star to rate it!

     Average rating 0 / 5. Vote count: 0

     No votes so far! Be the first to rate this post.

       

      Про автора

      Волонтер Патріаршої Комісії у справах Молоді УГКЦ (Календар ДивенСвіт, Спільноти УГКЦ). Програміст, захоплюється графічним дизайном та перекладом з англійської. З 2011 бере участь у щотижневих зустрічах біблійного кола та займається перекладом біблійних коментарів. Учасник Літньої Біблійної Школи УКУ в 2018 та 2019 роках.