Спростіть свою вервицю, використовуючи цей маловідомий метод

Інші дописи автора

        Спростіть свою вервицю, використовуючи цей маловідомий метод

        (Дивіться також: Посібник для початківців з молитви на вервиці)

        Найпоширеніший спосіб молитися на вервиці – це роздуми над п’ятьма таємницями, взятими з різних подій із життя Ісуса Христа. Особа має намір медитувати над цими різними таємницями, молячись п’ять десятків “Богородице Діво”.

        Однак це не єдиний спосіб молитися на вервиці.

        У “Золотому посібнику”, книзі поклоніння XVIII століття, автор рекомендує молитися над однією таємницею протягом усіх п’яти десятків.

        [Ці методи мають на меті] допомогти у більш побожній молитві на вервиці, яка полягає, по суті, у читанні голосних молитов, поки розум зупиняється на предметі таємниці. Всю вервицю можна молитися навіть у спогляданні будь-якої з таємниць, до якої ми можемо відчути більшу побожність.

        Це дуже простий метод читання вервиці, який зосереджує нашу увагу на одній події з життя Христа.

        Таким чином, ми можемо зануритися в цю єдину таємницю і дізнатися більше про неї, молячись ці п’ять десятків.

        Способом поглибити цей метод ще більше було б тримати перед собою відкриту Біблію, зупиняючись перед кожним десятком, щоб знову прочитати відповідний біблійний уривок, залишаючи кілька хвилин для “lectio divina” або “божественного читання”. Цей метод може полегшити молитовну зустріч з Ісусом і дозволить глибше залучити Писання.

        Якщо ви шукаєте новий спосіб молитися на вервиці, який є простим і веде до плідної молитви, спробуйте зосередитися на одній таємниці протягом усієї вервиці.

        Автор: Philip Kosloski
        Джерело: Aleteia
        Переклад з англійської: Максим Гонтар
        Фото: Pascal Deloche | Godong

        Інші дописи автора

          Оціни

          [ratemypost]

             

            Про автора

            Волонтер Патріаршої Комісії у справах Молоді УГКЦ (Календар ДивенСвіт, Спільноти УГКЦ). Програміст, захоплюється графічним дизайном та перекладом з англійської. З 2011 бере участь у щотижневих зустрічах біблійного кола та займається перекладом біблійних коментарів. Учасник Літньої Біблійної Школи УКУ в 2018 та 2019 роках.