Спростіть свою вервицю, використовуючи цей маловідомий метод

Інші дописи автора

    Спростіть свою вервицю, використовуючи цей маловідомий метод

    (Дивіться також: Посібник для початківців з молитви на вервиці)

    Найпоширеніший спосіб молитися на вервиці – це роздуми над п’ятьма таємницями, взятими з різних подій із життя Ісуса Христа. Особа має намір медитувати над цими різними таємницями, молячись п’ять десятків “Богородице Діво”.

    Однак це не єдиний спосіб молитися на вервиці.

    У “Золотому посібнику”, книзі поклоніння XVIII століття, автор рекомендує молитися над однією таємницею протягом усіх п’яти десятків.

    [Ці методи мають на меті] допомогти у більш побожній молитві на вервиці, яка полягає, по суті, у читанні голосних молитов, поки розум зупиняється на предметі таємниці. Всю вервицю можна молитися навіть у спогляданні будь-якої з таємниць, до якої ми можемо відчути більшу побожність.

    Це дуже простий метод читання вервиці, який зосереджує нашу увагу на одній події з життя Христа.

    Таким чином, ми можемо зануритися в цю єдину таємницю і дізнатися більше про неї, молячись ці п’ять десятків.

    Способом поглибити цей метод ще більше було б тримати перед собою відкриту Біблію, зупиняючись перед кожним десятком, щоб знову прочитати відповідний біблійний уривок, залишаючи кілька хвилин для “lectio divina” або “божественного читання”. Цей метод може полегшити молитовну зустріч з Ісусом і дозволить глибше залучити Писання.

    Якщо ви шукаєте новий спосіб молитися на вервиці, який є простим і веде до плідної молитви, спробуйте зосередитися на одній таємниці протягом усієї вервиці.

    Автор: Philip Kosloski
    Джерело: Aleteia
    Переклад з англійської: Максим Гонтар
    Фото: Pascal Deloche | Godong

    Інші дописи автора

     Оціни

     How useful was this post?

     Click on a star to rate it!

     Average rating 0 / 5. Vote count: 0

     No votes so far! Be the first to rate this post.

       

      Про автора

      Волонтер Патріаршої Комісії у справах Молоді УГКЦ (Календар ДивенСвіт, Спільноти УГКЦ). Програміст, захоплюється графічним дизайном та перекладом з англійської. З 2011 бере участь у щотижневих зустрічах біблійного кола та займається перекладом біблійних коментарів. Учасник Літньої Біблійної Школи УКУ в 2018 та 2019 роках.