15 обіцянок Діви Марії тим, хто вірно молиться вервицю

Інші дописи автора

    15 обіцянок Діви Марії тим, хто вірно молиться вервицю

    (Дивіться також: Посібник для початківців з молитви на вервиці)

    Багато святих і пап стверджують, що вервиця — це потужна набожність, яка може змінити наше життя, але нам все одно може знадобитися додатковий поштовх, щоб звикнути молитися її щодня. “15 обіцянок вервиці” були тим “поштовхом” для багатьох людей протягом останніх кількох століть.

    Вважається, що записані домініканським священиком Аленом де ла Рош (Аланом де Рупе) у 15 ст., ці обіцянки були відкриті св. Домініку Дівою Марією. Ця історія була дуже популярна у 19-му та на початку 20-го століть і продовжує бути джерелом натхнення для багатьох людей.

    Зміст цих обіцянок зосереджується на духовних плодах, які можна отримати, побожно молячись на вервиці. Загалом, більшість обіцянок узгоджуються з іншими приватними одкровеннями Діви Марії та покликані спонукати людину регулярно молитися на вервиці.

    Про те, чи були ці обіцянки відкриті св. Домініку, багато суперечаються, також історики не впевнені, чи їх записав саме Ален де ла Руш.

    Згідно з Католицькою Енциклопедією, “Ален за життя нічого не публікував, але відразу після його смерті братам його провінції було наказано зібрати його твори для публікації. Вони були відредаговані в різний час і викликали багато суперечок серед вчених. Його відношення до видінь і проповідей святого Домініка, які нібито були відкриті Алену, не слід вважати історичними”.

    Проте багато хто продовжує знаходити натхнення в цих обіцянках і тримати їх під рукою, щоб мати заохочення до побожного читання вервиці.

    1. Усім, хто побожно читатиме мою вервицю, я обіцяю свій особливий захист і дуже великі благодаті.
    2. Ті, хто буде наполегливо читати мою вервицю, отримають певну видатну благодать.
    3. Вервиця буде дуже потужним обладунком проти пекла; вона знищить недоліки, позбавить гріха і розвіє єресь.
    4. Завдяки вервиці процвітатимуть чесноти і добрі справи, а душі здобудуть найрясніше божественне милосердя; вона замінить в серцях любов до світу любов’ю до Бога і піднесе їх до бажання небесних і вічних речей. Скільки душ освятить себе через неї!
    5. Ті, хто довірить себе мені через вервицю, не загинуть.
    6. Тих, хто побожно читатиме мою вервицю, розмірковуючи над її таємницями, не охопить нещастя. Грішник навернеться; праведний зросте в благодаті і стане гідним життя вічного.
    7. Ті, хто справді відданий моїй вервиці, не помруть без Таїнств Церкви.
    8. Ті, хто читає мою вервицю, знайдуть за життя і під час смерті світло Боже, повноту Його благодатей, і будуть брати участь у заслугах блаженних.
    9. Я дуже швидко звільню з чистилища душі, віддані моїй вервиці.
    10. Справжні діти моєї вервиці будуть насолоджуватися великою славою на небесах.
    11. Те, що ви попросите через мою вервицю, ви отримаєте.
    12. Тим, хто поширює мою вервицю, я буду допомагати в усіх потребах.
    13. Я отримала від мого Сина, що всі члени Братства Вервиці матимуть за своїх братів та сестер святих неба, за життя і в годину смерті.
    14. Ті, хто вірно читає мою вервицю – це всі мої улюблені діти, брати і сестри Ісуса Христа.
    15. Відданість моїй вервиці є великим знаком спасіння.

    Автор: Philip Kosloski
    Джерело: Aleteia
    Переклад з англійської: Максим Гонтар
    Фото: Fred de Noyelle

    Інші дописи автора

     Оціни

     [ratemypost]

       

      Про автора

      Волонтер Патріаршої Комісії у справах Молоді УГКЦ (Календар ДивенСвіт, Спільноти УГКЦ). Програміст, захоплюється графічним дизайном та перекладом з англійської. З 2011 бере участь у щотижневих зустрічах біблійного кола та займається перекладом біблійних коментарів. Учасник Літньої Біблійної Школи УКУ в 2018 та 2019 роках.