Читаємо Святе Письмо разом. Левіт 12

Читай також

 • Святе Письмо з розважаннями на 2 вересня
 • Читаємо Святе Письмо разом. Езри 10
 • Читаємо Святе Письмо разом. Езри 8-9
    • Читаємо Святе Письмо разом. Левіт 12

     12. Очищення породільниці 1-8

     1. Заговорив Господь до Мойсея, кажучи:
     2. «Промов до синів Ізраїля таке: Коли жінка завагітніє й вродить хлоп’ятко, буде нечистою сім днів; як під час місячного спливу, буде нечистою.
     3. А восьмого дня обріжуть крайню плоть у нього,
     4. вона ж тридцять три дні нехай сидить у хаті, очищаючись від крови; ні до чого святого нехай не доторкається й до святині нехай не заходить, поки не сповняться дні очищення її.
     5. Якщо вродить дівчатко, буде нечистою два тижні, як під час спливу; шістдесят шість днів сидітиме вдома, очищаючись від крови.
     6. Як же сповняться дні очищення її, чи за сина, чи за доньку, принесе ягня-однолітка на всепалення та голубеня чи горлицю в жертву за гріх, до входу в намет зборів, священикові.
     7. А він принесе їх перед Господа і відслужить за неї покуту, і вона очиститься від свого кровотоку. Такий закон щодо тієї, яка родить чи хлоп’ятко, чи дівчатко.
     8. А коли не може спромогтися на ягнятко, то нехай візьме пару горлиць або пару голубенят; одне на всепалення, а друге на жертву за гріх. І відслужить священик за неї покуту, й вона стане чистою.»

     “Промов до синів Ізраїля”

     Мойсей говорив зі своїм народом від імені Бога. Уявіть, яка це велика відповідальність і відвага водночас. Адже далеко не кожен готовий дослухатися і виконувати. Швидше за все, як завжди, серед людей знаходилися ті, хто виступав проти цього, хто не був готовий діяти так, як сказав їхній провідник.

     “Промов до синів Ізраїля”, – це насправді потужний виклик, пийняти який міг лише той, хто безумовно вірив Господеві, знав, що все почуте є абсолютною істиною, чия віра була непохитно.

      

      

     Читай також

    • Святе Письмо з розважаннями на 2 вересня
    • Читаємо Святе Письмо разом. Езри 10
    • Читаємо Святе Письмо разом. Езри 8-9
     • Оціни

      How useful was this post?

      Click on a star to rate it!

      Average rating 0 / 5. Vote count: 0

      No votes so far! Be the first to rate this post.

        

       Про автора

       Журналіст "ДивенСвіт"