Читаємо Святе Письмо разом. Левіт 17

Читай також

 • Святе Письмо з розважаннями на 2 вересня
 • Читаємо Святе Письмо разом. Езри 10
 • Читаємо Святе Письмо разом. Езри 8-9
    • Читаємо Святе Письмо разом. Левіт 17
     17. ЄДНІСТЬ МІСЦЯ КУЛЬТУ 1-9; ЗАБОРОНА ВЖИВАТИ КРОВ 10-14; ЗДОХЛІ АБО РОЗІРВАНІ ТВАРИНИ 15-16
     1. Господь сказав Мойсеєві:
     2. «Промов до Арона й до синів його і до всіх синів Ізраїля, і скажи їм: Ось що заповідав Господь:
     3. Хто б то не був із дому Ізраїля, що заріже чи вола, чи вівцю, чи козу в таборі, або хто заріже поза табором,
     4. та не приведе його до входу в намет зборів, щоб принести в жертву Господеві перед храминою Господньою, той відповідатиме за пролиту кров; бо він пролив кров, і такий чоловік буде викорінений з-поміж свого люду.
     5. Це для того, щоб сини Ізраїля ті жертви, які різали звичайно в чистому полі, приносили Господеві, до входу в намет зборів, священикові, та щоб жертвували їх як мирні жертви Господеві.
     6. Священик покропить кров’ю жертовник Госпо-день перед наметом зборів і воскурить тук як приємний запах на честь Господа.
     7. Тож не приноситимуть більш своїх жертв козлоногим (ідолам), що за ними блудно ходили. Це буде віковічною установою для них і для їхніх поколінь.
     8. Далі їм скажеш: Кожен чи з дому Ізраїля, чи з приходній, що перебуває між вами, як приноситиме всепалення або жертву,
     9. і не принесе її до входу в намет зборів, щоб там жертвувати її Господеві, такий чоловік викоріниться з-поміж свого люду.
     10. Хто б то не був, чи з дому Ізраїля, чи з приходній, що пробувають між вами, що їстиме хоч яку б кров, – я повернусь проти того, що їстиме кров, і викоріню його з-поміж його людей;
     11. бо в крові – життя тіла, і я вам дозволив уживати її на жертовнику в покуту за ваші душі, кров бо чинить покуту, оскільки в ній життя.
     12. Тим то й сказав я синам Ізраїля: ніхто з-поміж вас не сміє споживати крови, і приходень, що пробуває між вами, не сміє їсти крови.
     13. Хто б то не був, чи з синів Ізраїля, чи з при-ходнів, що перебувають серед вас, коли вполює якусь дичину, чи птицю, яку можна їсти, нехай вицідить кров її й засипле землею.
     14. Бо життя кожного тіла – це кров його; тим то й сказав я синам Ізраїля: Не їжте крови ні з якого тіла; а що кров то життя кожного тіла, то хто б її не їв – викоріниться.
     15. Кожен, хто їстиме або здохлятину, або розірване звірем, чи то буде тубілець, чи приходень, нехай випере свою одіж і вимиється в воді; він буде нечистим до вечора; тоді ж стане чистим.
     16. Коли ж не випере й не вмиється ввесь, нестиме гріх свій.»

     Чи вистачає для нас всього раз у рік сповідатись для того, щоби очистити своє серце?

     Щодня є багато спокус і гріхів, які нашаровуються, втрачається чутливість до них. Звикаємо до стану трохи брудного, трохи без порядку.

     Натомість бути чистим – наш первісний стан, задум Божий для кожного з нас.

     І Сповідь – це, просто кажучи, процес прибирання у нашому серці. Не будьмо ліниві!

     Читай також

    • Святе Письмо з розважаннями на 2 вересня
    • Читаємо Святе Письмо разом. Езри 10
    • Читаємо Святе Письмо разом. Езри 8-9
     • Оціни

      How useful was this post?

      Click on a star to rate it!

      Average rating 0 / 5. Vote count: 0

      No votes so far! Be the first to rate this post.