Що не так з сексом до шлюбу?

Читай також

 • Чи можуть меми, снепи та емодзі бути шостою мовою любові?
 • 5 біблійних віршів, коли ви сердитеся на свого чоловіка чи дружину
 • «Спланований секс – це добре»
    • Що не так з сексом до шлюбу?

     Шукаємо відповіді на складні питання. Нині говоримо про секс перед шлюбом – можна чи ні? Це одне із найпопулярніших до нас запитів: ну скажіть що можна! Або хоча б жити разом! Батьки кажуть, що це не по християнському, але пояснити не можуть.

     В цьому відео ми спробуємо донести нашу думку на тему “Що не так з сексом до шлюбу?”, а ви тим часом, підписуйтесь на наш канал Християнин чи бандит? , щоб не пропустити нових відео!

     Ми не будемо вам втирати в голову, що секс до шлюбу – це зло. Ні, ми прибічники свободи вибору – і якщо ви справді цікавитеся християнською позицією, хочете почути якісь думки на цю тему – то супер, і це ваш канал.

     Секс заснував Господь Бог, щоб чоловік і жінка могли отримувати задоволення – фізичне, емоційне і духовне. Церква не засуджує подружні зв’язки. Вона навпаки возвеличує їх, каже, що секс такий гарний, і ставить його на найвищому місці у стосунках.

     Більше того, секс такий важливий для Церкви, що якщо ти взяв шлюб, але потім в вас не виходить займатись сексом, то твій шлюб вважається недійсним, і він анулюється.

     Тому, не переживайте. Бог точно не хоче вам заборонити займатись сексом, просто в нього є одна умова – статевий зв’язок призначений для подружніх пар.

     Адже для Бога і Церкви, секс – це одна із вершин дозрілих відносин, які спільно творилися чоловіком і жінкою. Найгарніше, найсильніше відчуття, яке за Божим задумом, не має відбуватись на початку відносин.

     А щоб зрозуміти чому воно так, пропонуємо 5 пунктів для роздумів:

     Коли ти займаєшся сексом з партнером, це може бути єдине, що насправді вас тримає разом.

     Якщо ми зараз комусь поза Церквою скажемо, що не можна займатись сексом до шлюбу, то це прозвучить дико.

     Завжди є ймовірність завагітніти, коли ви займаєтесь сексом.

     Не робіть це, бо так роблять всі.

     Те що нам легко дається, ми не цінуємо.

     Цінуймо дар сексуальних відносин!

     Ми тут все не змогли описати. Швидко перейдіть на відео “Що не так з сексом до шлюбу?” на каналі @Християнин чи бандит?, щоб довідатися більше і може зрозуміти цей виклик в нашому житті. Там YouTube блогерка Маґдалина, учасниця реаліті-шоу “Бебісітери президента” говорить із своїм татом – священником Української Греко-Католицької Церкви (УГКЦ) і викладачем Українського Католицького Університету (УКУ) отцем Михайлом Димидом.

     Читай також

    • Чи можуть меми, снепи та емодзі бути шостою мовою любові?
    • 5 біблійних віршів, коли ви сердитеся на свого чоловіка чи дружину
    • «Спланований секс – це добре»
     • Оціни

      How useful was this post?

      Click on a star to rate it!

      Average rating 0 / 5. Vote count: 0

      No votes so far! Be the first to rate this post.