«12 кроків звільнення» для осіб, які прагнуть покращити свої стосунки з рідними

Читай також

 • Запрошуємо сім’ї та молодь від 18 років на Форум Любов.RRO
 • ДіяТи. Самооцінка українців і те, як це впливає на нас як націю. Марія Тракало
 • ДіяТи. Як відбудувати особисту цінність: як гідність жінки впливає на сімʼю. Наталія Заставецька
    • «12 кроків звільнення» для осіб, які прагнуть покращити свої стосунки з рідними

     З 21 грудня розпочинаються групові зустрічі по програмі “12 кроків звільнення” за однойменною книгою Майкла О’Нейла. Зустрічі відбуватимуться на платформі zoom, що дає змогу долучитися учасникам з різних регіонів.

     Основна мета програми – здобути мир, примиритися з Богом, зі собою і з оточуючими. В даній програмі учасники мають змогу усвідомити свої залежності та співзалежності, і крок за кроком перебудовуватимуть свій внутрішній стан.

     Позбуваючись фальшивих образів і уявлень про Бога ми вчимось будувати особисті стосунки на основі довіри й тривати у них – із собою, через прийняття себе, з іншими, через примирення і відшкодування збитків, а також підтримувати та передавати мир іншим.

     «Дуже часто ми неусвідомлено живемо в співзалежних стосунках, які приносять нам багато болю й тривог. І ми навіть не догадуємось що можна по-іншому. Ми маніпулюємо одні одними, й уже забули як це спілкуватись щиро та доброзичливо. «Ваше ж слово хай буде: так-так, ні-ні. А що більше над це, то те від лукавого» (Мт: 5:37). Наші залежності (побутовий алкоголізм, тютюнопаління, переїдання, тродоголізм, та багато інших) нас поневолюють, і ми часто віримо що так має бути – брехня. Ми покликані до вільного життя в любові, в радості і в Правді. Та дуже часто для людей, які виросли в дисфункційних сім’ях, де панувало насилля фізичне, емоційне, психологічне чи навіть релігійне, щасливі близькі стосунки є чимось недосяжним.

     На програмі «12 кроків звільнення» ми вчимось жити інше життя, вчимось просити про допомогу, вчимось просити вибачення і пробачати. Ми вчимось жити в мирі та дарувати мир іншим. Ми не можемо змінити інших, але ми можемо змінити себе. І тоді вся сімейна система зміниться», – розповідає організаторка та ведуча зустрічей консультант з психічного здоров’я Ольга Матвійчук.

     Формат програми:

     1) покрокове вивчення теорії за книгою Майкла О’Нейла “12 кроків звільнення” (після реєстрації учасники отримують матеріали);

     2) зустрічі відбуватимуться в онлайн форматі на платформі zoom один раз в тиждень;

     3) обговорення/ділення в групі відбувається з дотриманням правил групи, зокрема, з ввімкненими камерами.

     Реєстрація: https://forms.gle/KZjS42fikmtoPo38A

     Вартість участі: за благодійні пожертви. Платформа zoom надається за підтримки громадської організації «Платформа Розвитку Стосунків» #PlatoRoSt.

     Додаткові запитання можна писати в месенджері: @oli.matviychuk або на Viber чи Telegram за тел. 0677762930

     Відгуки учасників, які проходили програму:

     «Дякую Богові та проекту #PlatoRoSt за можливість торкнутись зранених історій життєвих, прийняти себе у слабкості і оздоровитись. Тепер я маю рецепт виходу з співзалежності – це 12 кроків💚»

     Козак-Федорків Марта, Київ

     «Побачивши анонс, я так сильно відчула, що мені це треба. Не можу просто себе зупинити як багато подяки хочеться Вам висловити! В цій групі, було те, що моїй душі треба було почути! Величезне Вам спасибі за те, що також знайшли сміливість відкритися і підняти такі глибокі теми! Це найкраще вкладення в себе. Я чула, що я світло і любов, світло і любов! Всім удачі і просто вірте в себе! Мені правда найважче було повірити що я гідна, я завжди задавалася питанням, а чому я? Велике вам спасибі!!»

     Савчук Ірина, Мюнхен

     «Після програми життя змінилось на до і після, і жалію лише про те, чому раніше не пройшла програми. Я відкрила Господа як люблячого Батька, який справді турбується про кожний аспект мого життя. Я віднайшла мир і спокій, але одночасно змогла критично оцінити свій теперішній стан і окреслити цілі на майбутнє. Я змогла налагодити контакт з людьми яких я образила, і з тими хто образив мене. Тепер я справді вільна бути саме тою неповнорною, якою мене створив Господь!»

     Анонімно

     «За допомогою програми звільнилась від образ, які стали болючою скалкою, котрої сама позбутись б не змогла. Завдяки їй, зрозуміла, який багаж неприйняття і звинувачення до себе несла на плечах. Позбулась релігійного гніту, щодо правильного одягу в Церкву. Головне, це особистий стосунок з Богом!!! І на завершення, відчула, вільність, енергію, радість, спокій, мир, і відповідальність за свої рішення.

     Ірина Шищак

     З більшою кількістю відгуків ви можете ознайомитися на сторінці громадської організації «Платформа Розвитку Стосунків» https://www.facebook.com/PlatoRoSt

     Папа Іван Павло ІІ назвав Програму «12 Кроків» «найдуховнішою програмою» і всіляко заохочував до її поширення. Програма «12 Кроків» поширена не тільки в католицькому середовищі, але й серед інших християнських спільнот. В основі програми духовне зростання особистості та побудова стосунку з Богом.

     Читай також

    • Запрошуємо сім’ї та молодь від 18 років на Форум Любов.RRO
    • ДіяТи. Самооцінка українців і те, як це впливає на нас як націю. Марія Тракало
    • ДіяТи. Як відбудувати особисту цінність: як гідність жінки впливає на сімʼю. Наталія Заставецька
     • Оціни

      How useful was this post?

      Click on a star to rate it!

      Average rating 0 / 5. Vote count: 0

      No votes so far! Be the first to rate this post.