МЕНТОРИ ТА ВИКЛАДАЧІ

Андрій Рождественський
PhD, викладач Львівської бізнес-школи УКУ (LvBS), виконавчий директор Центру Лідерства УКУ, бізнес-консультант

Працював профайлер-аналітиком в ізраїльській службі безпеки, займався контр-терористичною діяльністю, зокрема побудовою спеціальних комунікацій та переговорів. Пізніше став HR-партнером роздрібного бізнесу в АТ «Ощадбанк», де вперше довелося адаптувати західні HR інструменти до реалій державного підприємства. Брав участь у створенні концепції розвитку банку (в частині управління персоналом) та інших корпоративних концепцій та стратегій банку. Згодом, вже на позиції заступника HR-директора, зі своєю командою «з нуля» побудував систему бізнес-тренінгового навчання для 35 000 співробітників. Останні півроку роботи в Ощадбанку очолював HR напрямок по всій системі банку.

Полишив роботу з метою реалізації себе у якості бізнесмена. Є співзасновником консалтингової компанії AR Consulting, освітніх проектів «Лідерство у горах» та Scolar. Допомагає організаціям, які займаються допомогою онкохворим дітям, реабілітацією алко- та наркозалежних. Учасник руху «Зміни Україну – почни з себе». Організував проект «Еверест 2025».

Здобув вищу освіту в Національному педагогічному університеті ім. М. Драгоманова за спеціалізацією психологія. Навчався в аспірантурі Київського інституту психології ім. Г.Костюка, захистив кандидатську дисертацію. Успішно закінчив школу HR директорів Анни Власової.

Артем Корнецький
Доктор філософії, співзасновник та керівник освітньої організації School of ME, що впроваджує проекти з соціального, молодіжного та креативного підприємництва.

Доцент Українського католицького університету, викладає курс «Соціальне підприємництво» на різних програмах. Запрошений дослідник по Програмі ім. Фулбрайта в Університеті Де Поля (м. Чикаго). В ролі ментора, фасилітатора, експерта, консультанта долучився до створення або розвитку більше 20 соціальних підприємств в Україні та США. Автор, викладач та головний експерт проекту з навчання тренерів із соціального підприємництва (Федеральне міністерство економічного співробітництва та розвитку Німеччини, ChildFund Deutschland e.V, Фонд Східна Європа). Реалізовував проекти для (або разом із) European Commission, The UN Refugee Agency, Western NIS Enterprise Fund, DRA. Член редакційної колегії наукового журналу Management Decision. Автор наукових та популярних публікацій, он-лайн курсів та тренінгових програм.

На курсі ви дізнаєтесь про феномен соціального підприємництва та його важливість для представників неприбуткових організацій. Ви зможете попрацювати над ідеями власного соціального бізнесу, а також розробити бізнес-модель такого підприємства для подальшого втілення ідей в життя. Важливою складовою курсу є практичні завдання з бізнес-кейсів успішних соціальних підприємств України та світу.

Людмила Крижановська
Менеджер грантових програм ГО «Спільнота львівської бізнес-школи», викладач дисциплін, пов’язаних із розвитком громади та фандрейзингом.
Наталія Кузьма
Фахівчиня з питань ефективних комунікацій, конфліктології та адвокації. Медіаторка. Членкиня Львівський центр медіації. Громадська активістка.

Автор онлайн-курсу з управління конфліктом «Мирний воїн». 17 років практичного досвіду у сфері комунікації.

Олександра Грудзевич
Тренерка фінансового успіху та провідниця до мрій. Фінансистка з 20-річним стажем, фінансова радниця Iplan.ua, менторка проектів. Засновниця та тренерка тренінгового центру GOtrarining.ua – тренінги, вебінари, онлайн-марафони, майстер-класи, бізнес-гра CashFlow.

Тематика: фінансова грамотність, вміння жити з цілями, фінанси в проектах та бізнесі тощо Сертифікований бізнес-тренер, сертифікований професійний коуч, учасник нлп-практик (Базовий) На рахунку Олександри 700+ заходів для 7000+ учасників. Географія учасників заходів - Центральна та Західна Україна, Польща (Варшава та Краків – онлайн участі).

Олександр Акименко
Співзасновник та керівник компанії “Платформедіа”. Видавець інтернет-журналу, консультант з впровадження інновацій. До 2014 року працював як редактор та журналіст. Stanford University JSK Fellow 2015/16

У липні 2016 року закінчив програму “JSK Fellowship” в Стенфордському університеті, де вивчав стратегічний менеджмент, підприємництво, основи венчурного капіталу, медіа-бізнес, інвестиції, дизайн-мислення, підривні інновації та розвиток демократії.

З початку 2012 до серпня 2013 року очолював відділ журналістських розслідувань української версії журналу Forbes. Спеціалізувався на викритті корупції вищих посадових осіб держави: тендерних, фінансових махінацій, офшорних схем, контрабанді, прозорості власності.

Після перемоги революції гідності брав участь у проекті YanukovychLeaks.org, який мав на меті зберегти та надати відкритий доступ до документів колишнього президента України Віктора Януковича, які були викинуті в Дніпро. В результаті проекту було висушено, оцифровано та викладено у відкритий доступ більш ніж 20 тисяч внутрішніх бухгалтерських документів компаній Януковича.

У різний час своєї кар’єри працював над матеріалами для Thomson Reuters, Buzzfeed, Української правди, Дзеркала тижня, бюро “Свідомо”, телеканалу “Інтер”.

У 2016 році разом із дружиною Катериною створили концепт та запропонували Центру розвитку демократії та верховенства права Стенфордського університету заснувати Ukrainian Emerging Leadership Program, річну освітню програму для нових лідерів України, яка починаючи з осені 2017 щорічно прийматиме трьох професіоналів зі сфери реформ, права, економічного розвитку та підприємництва.

Олена Кулигіна
PR-менеджер, менеджер Магістерської програми MSc in Marketing Management Львівської бізнес-школи Українського Католицького Університету (Львів), викладачка курсу «Комунікації для Церков та релігійних організацій», співавторка книги «Церква і медіа: 7 кроків до порозуміння».

У минулому - журналістка та редакторка РІСУ.

Ростислав Пендюк
Голова Патріаршої комісії у справах молоді УГКЦ від 2008 року.

Досвід праці в Молодіжному апостоляті Церкви близько 20 років. Брав участі у підготовці зустрічі Святого Папи Івана Павла ІІ з молоддю у Львові, розробці та започаткуванні ряду проектів, зокрема сайту ДивенСвіт, соціального проекту Хтось не зробить, проекту МАПа_edu, Форуму відповідальних людей, та інших. Був Секретарем Патріаршого Собору «Молодь у Церкві третього тисячоліття». Закінчив Люблінський Католицький університет (Польща). Закінчив програму «Управління неприбутковими організаціями» від Інституту Лідерства та Управління УКУ.

Закінчив програму МВА від Львівської Бізнес-школи. Священик храму Преображення м. Львова. З дружиною виховують трьох дітей.

Сергій Потапов
Викладач управління проектами Львівської бізнес-школи УКУ; управління проектами, управління змінами у Київській Школі Економіки, а також управління проектами та портфелями Единбурзької бізнес-школи.

Має понад 10 років управлінського досвіду, п’ять з яких присвятив організаційному розвитку. Консультант з проектного управління Міністерства економічного розвитку і торгівлі України (Prozorro), та низки інших організацій.

Допомагає різним організаціям ставати більш продуктивними: досягати більшого, швидше, розбудовуючи системи управління проектами. Сергій займається управлінням проектами з 2002-го року, свідомо з 2013-го. З 2015-го ділиться своїм досвідом та знаннями з різними організаціями в якості консультанта та тренера, і за ці роки зробив декілька унікальних для України речей. Практикуючи універсальні підходи, Сергій успішно працює з абсолютно різними організаціями: банками, ІТ-компаніями, аграріями, фармацевтами, будівельниками, урядом, муніціпалітетами, енергетиками… З 2018-го року Сергій активно долучається до різноманітних навчальних активностей в УГКЦ.

Світлана Бугай
Керівник консалтингової компанії “ARConsulting”, бізнес-тренер, консультант, ТоР-фасилітатор, співавтор та викладач програми “Лідерство в горах”.

Основні напрямки консалтингу: стратегічний менеджмент, коучинг керівників.

Спеціалізація навчальних програм: менторинг і коучинг, тренінги для тренерів, персональна ефективність, бізнес-комунікації, управління проектами, лідерство.

Загальний управлінський досвід – більше 13 років. Має 11-річний досвід тренерської та консультаційної практики. Більше 20 років досвіду роботи у сфері продажу логістичних послуг в компаніях “ОрланТранс Груп” і “Raben Ukraine”. Пройшла шлях від менеджера до керівника відділу перевезень по Україні та Східній Європі. У минулому – головний спеціаліст центру підготовки спеціалістів “Ощадбанку”. Успішний досвід побудови і впровадження системи навчання персоналу soft-skills у великих корпораціях (побудова системи навчання “з нуля”). Co-Founder та CEO освітнього проекту “Scolar”.

Світлана здобула вищу освіту у Вінницькому політехнічном університеті на факультеті енергетики (спеціальність –інженер-теплотехнік) і у міжнародній академії управління персоналом (спеціальність – управління персоналом та економіка підприємства). Додаткову освіту здобула на навчальних курсах та програма, зокрема: “Комунікативний тренінг”, “Креативний тренінг”, “Тренінг особистісного зросту” у Київському педагогічному університеті ім. Б. Грінченка, “Навики менеджменту” у центрі “MaLeS”, “Школа менеджменту” у Kyiv School of Economics, “Методи групової фасилітації , “Стратегічне планування за методом ТоР- фасилітації”, USA-ICA-Ukraine, входить до 15 тренерів в Україні акредитованих академією ДТЕК.

Міжнародні навчальні програми: “Transforming Your Student/Customer Experience” від Аманди Дейтц (Amanda Dietz ), віце президента Orion Development Group, США. Участь у конференції “The Brand YOU: Defining and Managing Your Personal Brand” від Марті Шволб (Marty Schwalbe), директора зі зростання, навчання та управлінської освіти у Fisher College of Business Університету Огайо (40-ва щорічна конференція “Менеджмент та управлінський розвиток”, США 2017).

Вікторія Черевко
Тренерка, фасилітаторка.

Понад 10 років досвіду в створенні та проведенні тренінгів і освітніх програм. Авторка навчальних курсів з формування громадянської компетентності, з розвитку команд та громад, проектного менеджменту та адвокації.

Серед іншого, співпрацювала як тренер з Інститутом лідерства та управління УКУ, Мережею ЛЖВ, USAID/ENGAGE, GIZ, Dobre. Національний лектор в Українській Академії Лідерства.

Автор освітніх програм “Public speaking for public activists”, “PM BootCamp”, “Академія політичного менеджменту”, “Програма розвитку персональних компетенцій для молодих політиків”, «Давай зміни!» (програма для менеджерів громадських ініціатив).

Працювала в проекті ПРООН щодо допомоги внутрішньо переміщеним особам, займалася питанням сприяння розвитку малих міст через активізацію діалогу влада-громада в рамках проекту “Київський діалог”. Наразі є регіональним представником Програми сприяння громадській активності «Долучайся!».

Сертифікована тренерка з соціального підприємництва (програма підготовки тренерів з соціального підприємництва Фонду Східна Європа та ChildFund Deutschland).

Пройшла навчання у Інституті Роберта Шумана (Угорщина), Європейській Академії дипломатії (Польща), вивчала city management в Швеції, Румунії та Німеччині, стажувалась у Європейському парламенті.

Володимир Балич
Блогер, маркетолог, викладач Business Care Academy

Поговоримо про те, як зробити ваші профайли, гарно відслідковувати статистику та як бути в топі серед всіх інших акаунтів. Лекція буде насичена цікавими лайфхаками, інсайтами та дуже практичною інформацією! Зміст лекції: - Як правильно оформити інстаграм сторінку - Бізнес акаунт та його можливості - Алгоритми інстаграму - Способи просування - Додатки для класного контенту - Лайфхаки просування Отже, півтори години і ваш інстаграм - як нова дев’ятка.

Володимир Чупрін

Випускник Львівської Духовної Семінарії Святого Духа та Українського Католицького Університету, консультант «Простору ментального комфорту «AIM»», викладач курсу «Психологія стосунків» в «Українській академії лідерства», співзасновник та ведучий циклу бліц - зустрічей для студентів ВУЗів Львова під назвою «Стосунки від А до Я». Учасник Буковинського навчального проекту з групової психотерапії, студент Українського Психотерапевтичного Університету, член Української Спілки Психотерапевтів, гештальт-терапевт, ді-джей.

Ярослав Белінський
спеціаліст з брендингу та візуальних комунікацій, графічний дизайнер. Засновник та голова Асоціації Design4Ukraine. Власник та арт-директор дизайн-бюро SuperGraphica. Громадський діяч — співзасновник ГО «Конгрес Активістів Культури». Майстер-фасилітатор програми Active Citizens від British Council.

Закінчив Національну академію мистецтва та архітектури (відділення графічного дизайну). Займається дослідженням візуальної культури та впливом дизайну на розвиток культури, економіку та креативні індустрії.

Ярина Ключковська

Фахівець із більш як 20-літнім досвідом, Ярина спеціалізується на стратегії комунікацій, комунікації керівників, кризовій комунікації та комунікації змін. Більшу частину своєї кар’єри вона провела, очолюючи комунікаційні підрозділи великих міжнародних компаній, у тому числі, Microsoft Ukraine, Group DF, UMC (тепер – МТС Україна) та Metro Cash & Carry Ukraine. Протягом року вона працювала у Benjamin Group / BSMG Worldwide (зараз – Weber Shandwick), провідній PR-агенції у Кремнієвій Долині, США. У 2014 році Ярина долучилася до створення і запуску Українського кризового медіа-центру. Вона також консультувала десятки керівників компаній та чиновників високого рангу, зокрема була радником Міністра економічного розвитку і торгівлі України Айвараса Абромавичуса. Ярина отримала ступінь магістра культурології в Національному університеті «Києво-Могилянська академія» та магістра з масових комунікацій в San José State University (США). Вона була одним із засновників UAPR (Української Асоціації зі зв´язків з громадськістю та очолювала її правління у 2007-2008 У 2011 році журнал Media Marketing Review назвав її одним із 10 найкращих PR-директорів України. роках. Ярина є автором понад десятка навчальних програм з комунікацій для фахівців та керівників організацій. З 2001-го року Ярина викладає комунікації у провідних бізнес-школах України, і зараз є викладачем Львівської бізнес-школи та Школи управління Українського католицького університету.