Небо в7. У пошуках Різдвяної зірки. 22. Святий Миколай: любов до Бога і до ближнього

Читай також

 • Небо в7. Хрест – не гра у побожність
 • Небо в7. Про Хрест як простір мужності та відповідальності
 • Небо в7. Про Хрест як акт співчуття
    • Небо в7. У пошуках Різдвяної зірки. 22. Святий Миколай: любов до Бога і до ближнього

     Маємо чудовий день — свято Святого Миколая. Сьогодні,аналізуючи Його життя, маємо можливість застановитися над нашим покликанням, щоб не лише ми очікувати подарунків, а й стали помічниками Святого Миколая для всіх тих, кого Бог посилає в наше життя.

     Наш народ в особливий спосіб шанує цього святого. Бо ця людина показала , як на практиці реалізувати те, чого навчав Господь і жити згідно з Божих заповідей. У житті Святого Миколая ми можемо побачити синтез усього християнського життя, практичний досвід і дороговказ до неба.

     Якщо стисло окреслити його шлях, то можна окреслити Божою заповіддю: „Люби Господа Бога твого всім серцем твоїм, всією душею твоєю,всією силою твоєю і всією думкою твоєю. Люби ближнього твого, як себе самого“ .

     Святий Миколай показує, що найпотужнішу переміну можна зробити тільки любов’ю безкорисливою любов’ю.

     Можемо поставити перед собою запитання Ким є Бог, в якого ми віримо? Єдина відповідь — Бог є любов.

     Якщо комусь треба було б пояснити, яким є Бог, то, думаю, достатньо було б розказати історію Святого Миколая, Його любов — жертвенна, безкорислива і милосердна.

     Справді, християни здавна своїм життям свідчили Божу любов. У Святому Письмі маємо численні приклади Божої любові і милосердя до людини. Бог перший нас полюбив, проявив милосердя і показав нам приклад. Ми теж покликані любити і бути милосердними до наших ближніх. Святий Миколай свого часу не дивився, чи йому буде вигідно те, що робить, чи ні, а робив добрі справи в таємний спосіб.

     В особі Святого Миколая ми бачимо взірець любові до Бога і до ближнього. Різні таланти, засоби, можливості — це є ті дари, якими можемо ділитися. Саме в такий спосіб можемо бути справжніми помічниками Святого Миколая та вмілими інструментами в Божих руках.

     Господь проявив свою любов — жертвенну, милосердну і безкорисливу. Темпер ми маємо йти в світ і ділитися нею.

     Читай також

    • Небо в7. Хрест – не гра у побожність
    • Небо в7. Про Хрест як простір мужності та відповідальності
    • Небо в7. Про Хрест як акт співчуття
     • Оціни

      [ratemypost]