Обговорення: Сторожова застава (2017)

Читай також

 • Чому св. Максиміліан Кольбе хотів знімати фільми та телешоу
 • Увага: шукаємо акторів!
 • Обговорення: Останні джедаї (2017)
    • Обговорення: Сторожова застава (2017)

     УВАГА! В ЦІЙ РУБРИЦІ МИ ПУБЛІКУЄМО ФІЛЬМИ, ЩО Є ТЕПЕР В ПРОКАТІ, ДОБРІ І НЕ ДОБРІ, ТОЖ НЕ ВВАЖАЙТЕ ЦІ ПУБЛІКАЦІЇ ЯК РЕКОМЕНДАЦІЇ ДО ПЕРЕГЛЯДУ!

     ПРИЄДНУЙТЕСЬ ДО ОБГОВОРЕННЯ ФІЛЬМУ В КОМЕНТАРЯХ НИЖЧЕ!

     Рік2017КраїнаУкраїна
     Вікові обмеження0+Жанрпригоди, фентезі
     РежисерЮрій КовальовСценарійСашко Дерманський, Ярослав Войцешек
     ПрокатЗ 12 жовтня 2017, орієнтовно по 01 листопада 2017
     У головних роляхДаніїл Каменський, Єва Кошева, Роман Луцький, Олег Волощенко, Наталія Сумська, Олександр Комаров

      

     Сонячне затемнення призвело до активізації часового порталу. Не розуміючи, як це сталося, хлопець на ім’я Віктор опиняється не в своєму часі, а у далекому минулому, на тисячу років раніше. Зустрівшись з трьома безстрашними воїнами Олешком, Іллею та Добринею, Вітя легко здогадався що перед ним славнозвісні билинні богатирі. Хлопець не тільки потрапив в епіцентрі боїв між половцями і русичами, але і сам став до бою.

     ЧЕКАЄМО ВАШИХ ВІДГУКІВ ПРО ФІЛЬМ У КОМЕНТАРЯХ НИЖЧЕ!

     Відео огляди Сторожової застави - натисніть '+' щоб відкрити!
     Огляд від Філантроп UA
     Огляд від Pingvin Pro
     Огляд від Загін Кіноманів

     Читай також

    • Чому св. Максиміліан Кольбе хотів знімати фільми та телешоу
    • Увага: шукаємо акторів!
    • Обговорення: Останні джедаї (2017)
     • Оціни

      How useful was this post?

      Click on a star to rate it!

      Average rating 0 / 5. Vote count: 0

      No votes so far! Be the first to rate this post.

        

       Коментарі

       • Боляче, коли фільм УКРАЇНСЬКОГО виробництва лише НЕЯКІСНО ДУБЛЮЮТЬ українською мовою… Перестаньте БОЯТИСЯ
        свого коріння – станете ВЕЛИЧНИМИ носіями ВЕЛИКОЇ нації…

       • Загалом фільм мені дуже сподобався – дійсно якісна робота акторів, режисера, операторів, та творців спецефектів. Чудовий гумор, зйомки на скелях Довбуша, непогані бойові сцени. Особливо потішили трійко істинно києво-руських богатирів – Ілько з Морівська, Добриня Микитович та Олежко Попович :) Єдине що трохи напружувало – той факт, що хоча герої і хрестики носять, і хрестяться, і літочислення рахують від Різдва Христового, і Матір Божу згадують, а попри те до якогось Велеса ходять за порадою, і в Перуна вірять, і волхвів мають та користаються – ну таке, можна списати як на казковість сюжету, так і на можливі перехідні стани від поганства до віри Христової в Київській Русі :) в принципі не смертельно.

        • 100% на цей фільм фарто йти!!! І ще й дітей за собою тягнути.
         Графіка просто неймовірна. Спецефекти на рівні з Гуллівудом. Батальні сцени відзняті просто чудово. Без зайвого кровопролиття. Тонко використані сповільнення. Це робить фільм вільним для дитячого перегляду. Акторська гра відточена майже ідеально. Актори дуже добре вжилися в роль.
         Герої… Непростий хлопчик Вітько, що має досить багато комплексів і фобій, та попри все хоробре і щире серце. Мудриц дід Овсій… Я б назвала його руським Леонардо Да Вінчі. Мила і щира дівчинка Оленка… З її дитячою щирістю і безпосередністю.
         Тут вже було згадано за Інтерпритації богатирів. Саме так… Це не ті туповаті довбні, які нам нав’язувала рос.пропаганда… Це виважені, розумні, досвідчені, сміливі… І справжні патріоти підного Риніва і Русі загалом: дядько Ілько, який дуже любить битися дворучним мечем. Саме йому належить політичний жарт (я свідомо не спойлеритиму тут… Залишу інтригу); Добриня Микитович… Це він сказав фразу “Ми на своїй землі вистоємо” (!)… Не тільки до Київської Русі це близьке, правда??!! Ну і кучерявий жевжик Олешко (так так саме Олешко, не якийсь там Альоша) “яка ще Кальоша?! Олешко я- кальоша не моя!)))” . Добродушний богатир, з яким у Вітька складаються найкращі відносини. І не дарма… Він дуже веселий… Ну може не зовсім серйозний… Але щирий… )
         Крім патріотичної ноти, оді дружбі і чистим та світлим почуттям, фільм несе ще один прихований підтекст. Для мене він виявився несподіваним, але дуже повчальним. І кожного християнина він будн цікавим… А саме: які знаки носять на своїй одежі діти і ми самі…)))
         А те, що язичництво переплітається з християнством… Це історична правда… Не вдаватимусь у історичні деталі, але язичництво було витіснене з України аж в 14 ст… А на екрані показується 1120 рік. Для тих часів це було нормою.