Обговорення: Кіборги (2017)

Читай також

 • Оленівка. 29.07.2022. Проскомидія
 • Борис Гудзяк: «У світі йде 20 воєн. Але звертають увагу на Україну, бо тут називають речі своїм іменем: це є добро, а це є зло»
 • «В ім’я Боже ми засуджуємо звірства в Оленівці і світ повинен це засудити як особливий вияв дикості й жорстокості»
    • Обговорення: Кіборги (2017)

     УВАГА! В ЦІЙ РУБРИЦІ МИ ПУБЛІКУЄМО ФІЛЬМИ, ЩО Є ТЕПЕР В ПРОКАТІ, ДОБРІ І НЕ ДОБРІ, ТОЖ НЕ ВВАЖАЙТЕ ЦІ ПУБЛІКАЦІЇ ЯК РЕКОМЕНДАЦІЇ ДО ПЕРЕГЛЯДУ!

     ПРИЄДНУЙТЕСЬ ДО ОБГОВОРЕННЯ ФІЛЬМУ В КОМЕНТАРЯХ НИЖЧЕ!

     Рік 2017 Країна Україна
     Вікові обмеження 16+ Жанр військовий, драма, бойовик
     Режисер Ахтем Сеітаблаєв Сценарій Наталія Ворожбит
     Прокат З 07 грудня 2017
     У головних ролях В’ячеслав Довженко, Макар Тихомиров, Андрій Ісаєнко, Роман Ясинський, Віктор Жданов, Олександр Піскунов

      

     Події розгортаються у вересні 2014 року. Чотири місяці триває оборона Донецького аеропорту імені Сергія Прокофьєва. Саме у цей час у ЗМІ стає загальновживаним слово «кіборг» по відношенню до захисників аеропорту. На бойове чергування прибувають шестеро добровольців, які пробудуть тут довгих два тижні.

     Військова драма «Кіборги» заснована на реальних подіях – кожен із зображених героїв має свого прототипа. Під час зйомок режисера Ахтема Сеітаблаєва консультував Кирило Недря, викладач Дніпровського університету внутрішніх справ. Він особисто брав участь в обороні ДАПу та покинув аеропорт після контузії. Частина зйомок проводилася у селі Крюківщина на Київщині, на Гончарівському полігоні під Черніговом знімалися танкові бої, а на запасному аеродромі поблизу Чернігова збудували декорації напівзруйнованого аеропорту. Бюджет фільму склав 48 млн.грн., половину з яких виділило Державне агентство України з питань кіно. Проект був серед переможців на 8-му конкурсному відборі Держкіно.

     ЧЕКАЄМО ВАШИХ ВІДГУКІВ ПРО ФІЛЬМ У КОМЕНТАРЯХ НИЖЧЕ!

     Відео огляди Кіборгів - натисніть '+' щоб відкрити!
     Огляд від Шоуранер
     Огляд від Загін Кіноманів
     Огляд від Geek Journal

     Читай також

    • Оленівка. 29.07.2022. Проскомидія
    • Борис Гудзяк: «У світі йде 20 воєн. Але звертають увагу на Україну, бо тут називають речі своїм іменем: це є добро, а це є зло»
    • «В ім’я Боже ми засуджуємо звірства в Оленівці і світ повинен це засудити як особливий вияв дикості й жорстокості»
     • Оціни

      [rating-system-posts]

        

       Коментарі

       • Класний фільм. Подивився його двічі) Тішить, що без пафосу. Знаючі люди кажуть, що дуже реалістичний. І це подвійно вражає.
        І з чисто “кіношної” точки зору все на рівні – екшн-сцени, класна операторська робота, “ефект присутності”, саундтрек. А те, що багато глядачів не помітили продакт плейсмент Київстару в картинці дає ше один привід порадіти – нарешті ми навчились робити рекламу у фільмах якісно, а не примітивними агітаційними фразами! 🙂

       • Було питання: брати попкорн чи ні, і швидка відповідь – обійдуся. Люди рідко беруть попкорн на такі фільми як “Гіркий урожай”, “Страсті Христові”, “Мовчання” – зі зрозумілих причин. Йшов я на Кіборгів не як на бойовик, але ян на щось значно, значно більше, і Кіборги з надлишком виправдали мої сподівання. У цьому фільмі мені сподобалося все: збалансована історія, харизматичні герої, багато відтінків добра та зла, час посміхатись і час сумувати. Фільм дуже гарний, якісно знятий. Не якийсь там бойовик, і навіть не військова драма, а радше світоглядний трилер, який можна розтягувати на цитати. Фільм гарний не тільки своєю якістю та історією, але і тим, що розкриває наші внутрішні проблеми, різні відтінки патріотизму та мотивацій, бачення майбутнього України – і цим він може бути особливо цінний для закордонного прокату – формуванням більш достовірного та зрозумілого образу України для решти світу. У мене є бажання подивитись його вдруге – надто він насичений та глибокий. Не раджу йти на це кіно дітям – дуже багато матюків. Ну а брати попкорн чи ні – то звісно особистий вибір кожного 🙂

       Leave a Comment