Обговорення: Останні джедаї (2017)

Читай також

 • Чому св. Максиміліан Кольбе хотів знімати фільми та телешоу
 • Увага: шукаємо акторів!
 • Обговорення: Кіборги (2017)
    • Обговорення: Останні джедаї (2017)

     УВАГА! В ЦІЙ РУБРИЦІ МИ ПУБЛІКУЄМО ФІЛЬМИ, ЩО Є ТЕПЕР В ПРОКАТІ, ДОБРІ І НЕ ДОБРІ, ТОЖ НЕ ВВАЖАЙТЕ ЦІ ПУБЛІКАЦІЇ ЯК РЕКОМЕНДАЦІЇ ДО ПЕРЕГЛЯДУ!

     ПРИЄДНУЙТЕСЬ ДО ОБГОВОРЕННЯ ФІЛЬМУ В КОМЕНТАРЯХ НИЖЧЕ!

     Рік2017КраїнаСША
     Вікові обмеження12+Жанрфантастика, фентезі, бойовик, пригоди
     РежисерРайан ДжонсонСценарійРайан Джонсон, Джордж Лукас
     ПрокатЗ 14 грудня 2017, орієнтовно по 10 січня 2018
     У головних роляхДейзі Рідлі, Адам Драйвер, Донал Ґлісон, Керрі Фішер, Оскар Айзек, Саймон Пегг, Марк Хемілл, Джон Бойега

      

     Події у фільмі розгортаються в продовження попередніх частин. Баланс Сили порушено і міжгалактичний конфлікт набирає нових обертів. На Рей, Фінна та дроїда БіБі-8 чекає жорстоке протистояння. Фільм «Зоряні війни: Останні джедаї» – чергова частина кіносаги про всесвіт, створений Джорджем Лукасом в 1977 році. Тоді неймовірний успіх нікому невідомого проекту буквально врятував від банкрутства компанію 20th Century Fox. За весь час виходу на екрани кіносага зібрала 10 статуеток «Оскар», при цьому претендувала на нагороду в 20 різних номінаціях. Про роботу над восьмою частиною оголосили влітку 2014 року. Фільм став останнім, де знялася Кері Фішер. Акторка померла наприкінці 2016 року, після завершення зйомок, але до виходу стрічки на екрани.

     ЧЕКАЄМО ВАШИХ ВІДГУКІВ ПРО ФІЛЬМ У КОМЕНТАРЯХ НИЖЧЕ!

     Огляд від Pingvin Pro

     Читай також

    • Чому св. Максиміліан Кольбе хотів знімати фільми та телешоу
    • Увага: шукаємо акторів!
    • Обговорення: Кіборги (2017)
     • Оціни

      How useful was this post?

      Click on a star to rate it!

      Average rating 0 / 5. Vote count: 0

      No votes so far! Be the first to rate this post.

        

       Коментарі

       • Темна сторона Сили кличе до себе обіцяючи владу і могутність, але одразу нав’язує приреченість і фатум. Світло ж навпаки – пропонує надію тоді, коли надії вже не повинно бути, дає свободу і заохочує будувати власний шлях життя. Не можна вірити у сонце лише тоді, коли воно світить – адже тоді неможливо пережити ніч. Герої виправляють власні помилки, роблять стрибок віри у невідоме, шукають світла навіть у ворожому серці – і хоча все обертається не так як вони того прагнуть, у масштабах Всесвіту, в перспективах Вічности – все змінюється на краще, поки є ті хто готовий втілювати ці зміни. Вибачте за ці таємничі висловлювання :) але інакше важко говорити про Восьмий епізод без спойлерів. Хай буде з вами Сила!