Скала-Подільська: флешмоб #FreeSavchenko

Читай також

 • Шопка і шапка – то трохи різні речі…
 • Долучайтеся й ви до флешмобу!
 • Можеш – залиш, потребуєш – візьми
    • Скала-Подільська: флешмоб #FreeSavchenko

     9 березня смт Скала-Подільська, що на Тернопільщині, долучилась до Всеукраїнського флешмобу “Молитва за Надію Савченко”

     Флешмоб ініціювала активна волонтерка, Світлана Онищук. Молитва зібрала учнів двох місцевих шкіл, яких, у зв’язку з останніми подіями в Україні, виховують у дусі патріотизму та  взаємодопомоги на волонтерському рівні.

     fleshmob_savchenko5

     Молодь прийшла з плакатами, на котрих зображено Надію Савченко, полонену українку в Росії, та гасла “#FreeSavchenko” (“Свободу Савченко”). Ці творчі роботи продовжуватимуть закликати до підтримки героїні в холі школи, щоб майоріла згадка сучасної Жанни д’Арк, як про неї висловлювались присутні.

     fleshmob_savchenko3

     Організацію молитовного заходу взяла на себе директор школи  Наталія Дорож. Озвученням зайнялось подружжя Кульчицьких. Також акції – присутністю та словом – долучилися місцева влада, волонтери, вчителі, митці. Зокрема, історичний погляд на події, що зібрали присутніх, висловила вчитель історії Оксана Ундерко; свою думку про російське свавілля щодо України у особі Надії Савченко промовили учні двох шкіл, Іванна Притка та Софія Прокоп’юк. Новий вірш про героїчну постать зачитала активістка зі Скали-Подільської Олеся Москавлюк.

     fleshmob_savchenko7

     Кульмінацією цього флешмобу була молитовна відправа, “Молебень за Надію Савченко, що у в’язниці перебуває”, яку відслужив о. Василь Германюк з вірянами Іриною Івасєчко, Олесею Москавлюк та Богданом Збриським.

     fleshmob_savchenko4

     Завершився захід випусканням білого голуба, який уособлював бажану всім подію – зняття всіх обвинувачень та отримання волі для Надії…

     fleshmob_savchenko2

     За матеріалами: skalaugcc.at.ua

     Фото вгорі: eppgroup.eu

     Більше фото з акції дивись тут>>>

     Молебень за Надію савченко, що у в’язниці перебуває (текст)

     Читай також

    • Шопка і шапка – то трохи різні речі…
    • Долучайтеся й ви до флешмобу!
    • Можеш – залиш, потребуєш – візьми
     • Оціни

      [ratemypost]