В УГКЦ розпочали створювати інтерактивну карту Церкви

Читай також

  • Блаженніший Любомир Гузар невдовзі може стати святим. Глава УГКЦ розпочав беатифікаційний процес
  • На YouTube опубліковано аудіоверсію синодального Послання щодо війни та справедливого миру
  • Оголошуємо молитовну мобілізацію!
        • В УГКЦ розпочали створювати інтерактивну карту Церкви

          Департамент інформації УГКЦ презентує новий інтернет-проект «Інтерактивна карта УГКЦ». Карту створено в рамках Року Божого милосердя, який триває в УГКЦ і у всій Католицькій Церкві з 8 грудня 2015 року до 26 листопада 2016 року. Завдання: вказати на карті всі сакральні об’єкти УГКЦ, в яких відкрито Двері Божого милосердя.

          map_ugcc (1)

          Проте вже в процесі розробки цього проекту виникла ідея нанести на карту «усю Українську Греко-Католицьку Церкву». Ідеться про те, щоб позначити всі катедральні і парафіяльні храми, каплиці, монастирі, навчальні заклади, музеї. Не просто позначити, а подати коротку довідку про об’єкт, розклад богослужінь, якісні фотографії, відео і всі контактні дані: поштову і електронну адресу, адресу веб-сторінки, номери телефонів тощо.

          «Розуміємо, що процес наповнення карти триватиме не один місяць. Та й сам проект ми хочемо розвивати, створювати нові функції, інструменти. Але ми хочемо цим шляхом пройти, щоб в одному місці зібрати всю інформацію і дати можливість людині, яка шукає, наприклад, найближчий храм, щоб прийти на богослужіння, чи обирає місце для прощі, чи просто хоче ознайомитися з усією географічною шириною УГКЦ, це легко зробити. Адже наhttp://map.ugcc.ua можна не тільки прочитати про храм чи інший об’єкт, а й знайти точне місце його розташування», – розповів про проект о. Ігор Яців, керівник Департаменту інформації УГКЦ.

          При цьому о. Ігор запросив усіх вірних Церкви з усього світу, які не знаходять на карті інформації про свій храм/монастир/навчальний заклад/музей надіслати на електронну адресу [email protected] усю необхідну інформацію. Не забудьте вказати, чи є у вас мощі святих, чудотворна ікона або джерело. На вказану електронну адресу просимо також писати всіх тих, хто побачив неточності в уже позначених об’єктах або хотів би їх доповнити.

          Зразком для того, яку саме інформацію ми від вас очікуємо, може бути, зокрема, церква і монастир Святого Василія Великого в Києві. Просимо на нашій карті http://map.ugcc.ua знайти відповідну позначку цієї церкви чи віднайти її в переліку об’єктів у правій колонці і побачити подану інформацію.

          Увага! Важливим вашим завдання є разом із описом, якісними фото- і відеоматеріалами надіслати нам координати вашого храму, монастиря чи семінарії. Як їх визначити? Заходите на карти google. Наприклад www.google.com.ua/maps. Знаходите свій об’єкт (у випадках, де його не відображено, то місце його розташування), «клікаєте» правою клавішею мишки і в переліку опцій обираєте «Що тут?» Вам висвітлиться дві групи цифр, які потрібно нам надіслати. Для прикладу, координати Патріаршого собору Воскресіння Христового у Києві 50.453180, 30.586529.

          Департамент інформації УГКЦ

           

          Читай також

        • Блаженніший Любомир Гузар невдовзі може стати святим. Глава УГКЦ розпочав беатифікаційний процес
        • На YouTube опубліковано аудіоверсію синодального Послання щодо війни та справедливого миру
        • Оголошуємо молитовну мобілізацію!
          • Оціни

            How useful was this post?

            Click on a star to rate it!

            Average rating 0 / 5. Vote count: 0

            No votes so far! Be the first to rate this post.