В Англії студента виключили з магістратури за цитування Біблії в соцмережах

Читай також

 • Ісус з’являється апостолам (Йо 20:19-31)
 • Найбільша заповідь (Мт 22:35-46)
 • Ісус і знатний багач (Лк 18:18-27)
    • В Англії студента виключили з магістратури за цитування Біблії в соцмережах

     38-річного Фелікса Нголу, батька чотирьох дітей, виключили з університету Шеффілда через його публікації на Facebook проти гей-шлюбів. Він процитував рядок із Біблії, за що керівництво університету перервало другий рік його навчання в магістратурі в області соціальних робіт.

     Його виключили з університету після рішення «Комітету Практики Придатності» студентів, згідно з яким, його пост визнали «причиною образи» деяких людей. Фелікс процитував уривок про гомосексуалізм з книги «Левіт» і висловив підтримку Кім Девіс з Кентуккі, яка виявилася в ув’язненні після відмови у видачі ліцензії на одностатевий «шлюб», – повідомляє CNL News.

     Нгола вирішив оскаржити це рішення після того, як дізнався про виключення: «Ви виключені з подальшого дослідження програми, що веде до професійної кваліфікації» і «більше не є студентом університету».

     Колишньому студентові повідомили, що, розглянувши його коментарі на Facebook, Комітет дійшов висновку, що він «може образити деяких людей» і «переступив межі, які не повнна переступати людина, що вступає в професію соціальних робіт».

     «Подібні дії Фелікса будуть мати згубний вплив на його здатність виконувати певну роль в якості соціального працівника», – сказано в повідомленні комітету.

     Нгола подав скаргу на підставі того, що вибір соціальних працівників «повинен належати професійним організаціям соціальних робіт», вони повинні вирішувати, хто є потрібною і правильною людиною для подібної діяльності.

     «Як і будь-який інший студент в університеті я використовував соціальні медіа для спілкування і вираження особистого світогляду на сторінці в Facebook, я просто висловив підтримку і схвалення біблійної точки зору про шлюб», – пояснив Фелікс.

     «Я не примушую всіх погоджуватися зі мною. Проте, в університеті мені повідомили, що через мій світогляд вони заборонили продовжити навчання за обраною мною професією», – додав він.

     Нгола розповів, що на жодному етапі вступу до університету керівництво університету не повідомило, що соціальні медіа студента будуть «перевірятись», чи що університет має виключне право вирішувати, хто повинен і хто не повинен працювати в обраній професії.

     «Я робитиму подальші заходи, тому що мій випадок підніме правове питання, чи можуть християни сповідувати і дотримуватись традиційних біблійних і моральних переконань, і чи можуть працювати в таких сферах, як соціальна робота, медицина, освіта і право», – зазначив Фелікс.

     Андреа Вільямс, засновник Християнського Правового Центру, сказав: «Рішення університету відображає тривожну тенденцію у всіх закладах вищої освіти, а саме, вони вносять цензуру, згідно з якою будь-який світогляд може бути розцінено як «наступ» або «образу».

     «Пан Нгола працював з тими, хто в минулому ідентифікував себе гомосексуалістом, Фелікс завжди ставився до них з повагою без будь-якої дискримінації. Немає ніяких доказів того, що біблійні погляди Фелікса можуть негативно вплинути на його професійну роботу», – додав Вільямс.

     Джерело: catholicnews

     Читай також

    • Ісус з’являється апостолам (Йо 20:19-31)
    • Найбільша заповідь (Мт 22:35-46)
    • Ісус і знатний багач (Лк 18:18-27)
     • Оціни

      [ratemypost]