У Львові анонсували про Open Youth Forum 2016

Читай також

 • Криза сімʼї є неминучою для України – що в наших силах змінити?
 • Папа Франциск підтвердив свою участь у Світових днях молоді у Лісабоні
 • Твоя роль у перемозі і побудові нової України. Зустріч із Главою УГКЦ, Великим канцлером УКУ Блаженнішим Святославом
    • У Львові анонсували про Open Youth Forum 2016

     4-6 липня у Львові відбудеться 3-денний молодіжний Форум, який надасть можливість підліткам та молоді з України та США сформували середовище для створення і реалізації нових міжнародних проектів, а також для обміну досвідом. Організатори Open Youth Forum 2016 – ГО «Молоді лідери України».

     Open Youth Forum 2016 організовують для лідерів, яким важливе майбутнє суспільства та досягнення нових цілей. Вікові межі учасників – від 14 до 20 років. На Форумі проводитимуть лекції міжнародних тренерів та фасилітаторів, разом з молоддю інших країн створюватимуть практичні методи для реалізації власних ідей та ознайомлюватимуться зі способами життя справжніх лідерів. Окрім того, кожен учасник долучиться до створення проекту в одній із 5-ти категорій – соціальній допомозі, освіті, екології, медіа та культурі.

     Під час Open Youth Forum 2016 відбуватимуться майстер-класи із культурного обміну, робота в групах та планування лідерських проектів із підтримкою та консультаціями фахівців даної сфери.

     «Мета Форуму – формування проетів, які змінюватимуть суспільство.  Для учасників це чудова можливість знайти нових друзів, пізнати та вдосконалити себе та ознайомитися із новими культурами», – відзначила керівник організації «Молоді лідери України» Наталя Панчишин.

     Ідея такого Форуму з’явилася у серпні минулого року під час «Програми громадянського лідерства для молоді», в якій взяли участь підлітки з Мінесоти, Вісконсину (США) Львова та Києва. Учасникам настільки сподобалося співпрацювати, що вони вирішили зайнятися організацією спільного Форуму. На даному етапі сформовані дві команди – львівську та американську, які розподіляють обов’язки та налагоджують комунікацію.

     Для того, щоб Форум відбувся, підлітки-організатори залучають ресурси від різних підприємців та прихильників ідеї розвитку нового покоління лідерів України. Партнер заходу – готель-резорт «Озерний край», де погодилися безкоштовно надати приміщення для проведення Open Youth Forum 2016. Окрім того, на спільнокошті «Велика ідея» відбувається збір коштів на різні організаційні потреби. Деталі за посиланням: https://biggggidea.com/project/openyouthforum2016/

     Організатори також відриті до партнерства з компаніями та спікерами для того, щоб Open Youth Forum 2016 став початком творення нових ідей та проектів.

     Читай також

    • Криза сімʼї є неминучою для України – що в наших силах змінити?
    • Папа Франциск підтвердив свою участь у Світових днях молоді у Лісабоні
    • Твоя роль у перемозі і побудові нової України. Зустріч із Главою УГКЦ, Великим канцлером УКУ Блаженнішим Святославом
     • Оціни

      How useful was this post?

      Click on a star to rate it!

      Average rating 0 / 5. Vote count: 0

      No votes so far! Be the first to rate this post.