У США створили відеогру на основі драми Лесі Українки

Читай також

 • Йому 10 років, і він євангелізує у Майнкрафт
 • Звісно, що храми горять
 • Коли Мати Тереза наважилася сказати президенту США, що аборт – це вбивство
    • У США створили відеогру на основі драми Лесі Українки

     Американська компанія Colabee Studios з Сієттла створила гру “Forest song”. В її основі – один із найвідоміших творів Лесі Українки,  драма-феєрія “Лісова пісня”

     01_Colabee-Forest-Song-Concept

     Щоб максимально правдиво відтворити культурні особливості “Лісової пісні”, розробники вирушили в експедицію на Волинь, звідки походить Леся Українка та природа якої надихнула поетесу на створення драми.

     05_Colabee-Forest-Song-Concept-Old-Lukash

     TheForestSong

     У “Forest song” гравець перевтілюється у селянина, який має надзвчайну зустріч з Лісовим Духом. Їхній зв’язок відкриває гравцю зовсім інший світ, де у драматичному зіткненні сходяться надприродні сили лісу та світ людей, ідеться в описі до гри.

     Знімок-екрана-2016-04-19-о-15.59.02

     “Місією нашого візиту було поглибити розуміння минулого, теперішнього та майбутнього людей, які проживають у цьому регіоні, а також провести зустрічі з експертами культури та пізнати цю традиційну культуру з перших вуст”, – розповідають розробники. Деталі, які вдалося зібрати під час подорожі, увійшли до гри.

     01

     02

     03

     Colabee Studios – міжнародний колетив розробників ігор, який створили Діма Верьовка та Шон Вес. Вони також вдомі як творці гри “Never Alone”, що розкриває культуру однієї з корінних груп Аляски – інупіатів. Гра була відзначена премією BAFTA як найкращий дебют 2015 року.

     Colabee Studios вважають, що створюючи ігри на основі багатих культурних традицій різних народів, вони запрошують людей по всьому світу до пізнання чогось нового про самих себе.

     Джерело: vidia

     Читай також

    • Йому 10 років, і він євангелізує у Майнкрафт
    • Звісно, що храми горять
    • Коли Мати Тереза наважилася сказати президенту США, що аборт – це вбивство
     • Оціни

      How useful was this post?

      Click on a star to rate it!

      Average rating 0 / 5. Vote count: 0

      No votes so far! Be the first to rate this post.