Студентський театр зі Львова гастролював на Чернігівщині

Читай також

 • Гра, що вирішує конфлікти
 • Фестиваль особливих театрів відбудеться у Львові
    • Студентський театр зі Львова гастролював на Чернігівщині

     17 квітня львівський студентський театр «САД» із театральною постановкою «Дорога в Єрусалим» гастролював теренами Північної України, а саме територією Чернігівщини. 

     Основне завдання поїздки студентського театру полягало в тому, щоб через виставу передати цінності та переживання, які є важливими в повсякденному житті християнина, зокрема в період підготовки до Великодня, – передає сайт парафії Святих рівноапостольних Володимира та Ольги УГКЦ м. Ніжин.

     «Дорога в Єрусалим» – саме таку назву мала театральна постановка. Студентський театр відвідав сиротинці, монастир сестер-редемптористок (Чину Найсвятішого Ізбавителя, ЧНІ) у Чернігові та Прилуцьку виправну колонію.

     «Враження від відвідин колонії в Прилуках були дуже різноманітними. Певна тривога була перед самим виступом, при в’їзді на територію. Однак зустрівшись поглядом із працівником і почувши історії з життя цих хлопців, лиш тоді зрозумів, що основною метою поїздки є достукатися до них. Було шкода, що такі юні хлопці знаходяться в такому місці, як колонія, проте, вірю, що колись із них виростуть зразкові чоловіки, батьки і що в них усе буде добре!» – поділився враженнями учасник театру Володя Гнип.

     Фото із виступу театру “САД”  Ніжині.

     студентський хор2

     студентський хор4 студентський хор5 студентський хор6

     Більше фото тут>>>

     За матеріалами: news.ugcc.uanizhyn-ugcc.org.ua

     Читай також

    • Гра, що вирішує конфлікти
    • Фестиваль особливих театрів відбудеться у Львові
     • Оціни

      How useful was this post?

      Click on a star to rate it!

      Average rating 0 / 5. Vote count: 0

      No votes so far! Be the first to rate this post.