В УКУ навчають керувати неприбутковими організаціями

Читай також

 • Патріарша комісія у справах молоді УГКЦ представила свої найбільші проєкти на Форумі кар’єри в УКУ
 • Триває набір на річну сертифікатну програму ФБФ УКУ «Християнська традиція для сучасного світу»
 •  У Львові презентували книгу Глави УГКЦ «Бог не покинув Україну»
    • В УКУ навчають керувати неприбутковими організаціями

     Унікальна Магістерська програма створена для керівників громадських організацій, виконавчих директорів, керівників підрозділів або великих проектів, для всіх, хто приймає рішення в організації та готовий на зміни в своїй організації та громаді

     В Українському Католицькому Університеті, що у Львові, стартувала вступна кампанія на єдину в Україні Магістерську програму управління неприбутковими організаціями.

     Відбір слухачів Програми відбувається на конкурсній основі: кандидатам слід заповнити аплікаційну форму, відзняти коротке відео на тему «Не байдуже!». Аплікаційну форму та відео слід надіслати на електронну адресу Інституту лідерства та управління УКУ: [email protected], після чого кандидатів буде запрошено на співбесіду.  Вступна кампанія на Програму триває до 15 липня 2015 року, а про результати зарахування буде повідомлено до 1 серпня 2016. Детальніше про умови вступу та аплікаційна форма тут: http://goo.gl/i26QQW .

     Навчання на програмі розпочинається у вересні 2016 року і має модульний формат (8 модулів протягом 1,5 року). Слухачі програми вивчають шістнадцять навчальних курсів на різні професійні тематики: фінансовий менеджмент, комунікації в громадському секторі, стратегічне та операційне планування, законодавчі аспекти діяльності НДО, управління людським потенціалом тощо. Протягом навчання учасники готують дипломну роботу – бізнес-план для своєї громадської організації.

     Довідка

     Магістерська програма Управління неприбутковими організаціями – це професійна програма, розроблена для учасників з досвідом роботи в громадській сфері та які прагнуть поглибити свої навики управління в неприбутковому секторі – для керівників громадських організацій, виконавчих директорів, керівників підрозділів або великих проектів, для всіх, хто приймає рішення в організації та готовий на зміни в своїй організації та громаді. Програма вже сім років поспіль реалізується Інститутом лідерства та управління УКУ. По завершенні учасники отримують диплом Українського Католицького Університету.

     Більше про Програму можна прочитати:  http://goo.gl/iFlkpL

     З усіх додаткових питань контактуйте:

     Інститут лідерства та управління УКУ

     e-mail: [email protected], тел.: +38 097 851 23 24, www.management.lviv

      

     Читай також

    • Патріарша комісія у справах молоді УГКЦ представила свої найбільші проєкти на Форумі кар’єри в УКУ
    • Триває набір на річну сертифікатну програму ФБФ УКУ «Християнська традиція для сучасного світу»
    •  У Львові презентували книгу Глави УГКЦ «Бог не покинув Україну»
     • Оціни

      How useful was this post?

      Click on a star to rate it!

      Average rating 0 / 5. Vote count: 0

      No votes so far! Be the first to rate this post.