Демобілізовані учасники АТО зможуть навчатися в Школі управління УКУ

Читай також

 • Знову з’явилася можливість пройти курс «Документи Католицької Церкви про шлюб та сім’ю»
 • Про гідність дитини мовою мистецтва — підсумки проєкту «SAFEGUARDING. Безпека дитини в середовищі церкви»
 • Патріарша комісія у справах молоді УГКЦ представила свої найбільші проєкти на Форумі кар’єри в УКУ
    • Демобілізовані учасники АТО зможуть навчатися в Школі управління УКУ

     У Школі управління Українського католицького університету (УКУ) впроваджують стипендіальну програму MPA Honor Scholarship. Вона зорієнтована на здобуття рівня магістра з публічного адміністрування (МПА) для демобілізованих учасників АТО

     Як інформує Український кризовий медіа центр, програму інтегрують у вже діючу стипендіальну програму, що стартувала у 2015 році. Проект організували УКУ та Western NIS Enterprose Fund (WNISEF).

     «Ми віримо, що інвестиційна доступність освіти може найкраще підготувати наших ветеранів, які хочуть вкладати свої сили у розвиток української держави», – зазначила Ярослава Джонсон, президент і виконавчий директор WNISEF, під час прес-брифінгу в Українському кризовому медіа-центрі. «Стипендія покриватиме до 100% вартості навчання, включно із проживанням, харчуванням і логістикою. Розмір стипендії буде визначатися після етапу відбору та інтерв’ю», – зазначив Андрій Сорохан, програмний координатор WNISEF.

     «Нам треба значно більшу кількість державних службовців, державних лідерів, які мають європейську візію, цінності, володіють сучасними інструментами управління і навичками», – підтвердив Павло Шеремета,

     павло шеремета
     Павло Шеремета. Фото: uacrisis.org

     Особлива цінність MPA Honor Scholarship у тому, що завдяки цій програмі демобілізовані бійці зможуть реінтегруватися у життя суспільства і безпосередньо долучитися до трансформації країни зсередини, переконаний Тарас Ковалик, колишній боєць батальйону «Айдар» і тренер проекту «Побратими», який вже рік навчається на МПА. «Побратими часто роздратовані тим, що не бачать реальних змін, що вони могли стримувати ворога на фронті, але не можуть нічого зробити тут. За 9 місяців навчання я побачив, що у державі постійно відбуваються якісь зміни і зрозумів, як я і всі ми можемо до них долучитися. Хто має реальну силу і бажання щось змінювати – для них є майданчик у школі управління, щоб отримати необхідні знання, навички і знайомства, – зазначив Тарас Ковалик.  У нас насправді шалений голод кадрів. У яку б область ми не поїхали – нас всюди запрошують на роботу і скаржаться, що зараз дуже мало людей, які хочуть повсякденною працею змінювати країну». «Нам треба значно більшу кількість державних службовців, державних лідерів, які мають європейську візію, цінності, володіють сучасними інструментами управління і навичками», – підтвердив Павло Шеремета, директор School of Public Management Українського католицького університету, екс-міністр економічного розвитку и торгівлі України.

     У наборі на 2016-2017 навчальний роки планують взяти на навчання 25-30 студентів, приблизно 5 із яких будуть учасниками АТО. Учасниками програми можуть стати громадяни України, які мають статус учасника АТО, вищу освіту (диплом бакалавра), мають управлінські навички і бажання працювати у сфері державного управління. Також необхідно володіти англійською мовою на рівні, достатньому для навчання за програмою. Документи прийматимуть із 15 червня до 1 серпня.

     Навчання за програмою розпочнеться вже у вересні 2016 року і триватиме 18 місяців. «Ми не хочемо продукувати мрійників-теоретиків. Ця програма відбувається у дуже практичному синхроні і з владою, і з бізнесом», – зазначив пан Шеремета. Студенти вивчатимуть низку модулів (тем), до кожної з яких їм даватимуть необхідну теоретичну базу. Безпосередньо навчання відбуватиметься лише три дні на місяць. Решту часу вони відпрацьовуватимуть теорію на конкретних кейсах із певного міста, області чи компанії, спілкуючись із представниками міської, обласної влади та представниками бізнесу. Завдяки такій формі навчання деякі студенти одразу знаходять роботу. «З тієї групи, яка зараз навчається, 3 людей вже під час навчання почали працювати у департаменті залучення інвестицій Львівської обласної державної адміністрації. Один із учасників навіть став найкращим працівником ЛОДА за 1 квартал 2016 року», – зазначив Павло Шеремета.

     За матеріалами: uacrisis.orgrisu.org.ua

     Читай також

    • Знову з’явилася можливість пройти курс «Документи Католицької Церкви про шлюб та сім’ю»
    • Про гідність дитини мовою мистецтва — підсумки проєкту «SAFEGUARDING. Безпека дитини в середовищі церкви»
    • Патріарша комісія у справах молоді УГКЦ представила свої найбільші проєкти на Форумі кар’єри в УКУ
     • Оціни

      How useful was this post?

      Click on a star to rate it!

      Average rating 0 / 5. Vote count: 0

      No votes so far! Be the first to rate this post.