БФ «Карітас-Київ» започатковує Всеукраїнський чемпіонат з вуличного футболу для дітей

Читай також

 • УГКЦ надає притулок біженцям на заході України. Список контактів
 • Католицький священик Кабулу благає про молитву
 • «Карітас-Київ» запрошує допомогти родинам діти яких потребують шкільного приладдя
    • БФ «Карітас-Київ» започатковує Всеукраїнський чемпіонат з вуличного футболу для дітей

     20-21 травня 2016 р. в Києві відбудуться перші змагання Всеукраїнського кубка Карітасу з вуличного футболу.  Це – початок щорічного футбольного турніру для дітей та підлітків, відкритого для команд із різних куточків України, незалежно від віку, статі, рівня підготовки гравців. Єдиною умовою участі є спортивна мотивація команд, а правилом – чесна гра на рівних. Турнір організовує Благодійний фонд «Карітас-Київ»

     Шість юнацьких команд з Києва, Львова, Тернополя, Одеси, Хмельницького та Коломиї змагатимуться за перший Кубок Карітасу з вуличного футболу. Герої спортивних майданчиків житлових районів зможуть показати свої футбольні таланти значно ширшій аудиторії, ніж мешканці прилеглих будинків та сусіди, а взаємодія в командах – визначить долю Кубку. Адже вуличний футбол – це передовсім гра на порозуміння та силу волі, це ідея спорту як тренування духу, де спортсмена визначає його наполегливість та кмітливість.

     Учасниками першого Кубку Карітасу з вуличного футболу стануть передусім підлітки соціальних центрів проекту «Мобільна робота з молоддю». Це молодь у складних життєвих обставинах, часто – з кризових родин. Футбол для них – це спосіб вибудовувати свій характер, вміння боротись з труднощами та ставати кращими, досягати більшого, виявляти та розвивати свої сильні сторони. Також це позитивний вихід емоцій та захоплива спільна справа, яка об’єднує підлітків, сприяє інтеграції та вільній, неупередженій взаємодії між ними.

     Кубок Карітасу підтримали гравці ФК «Динамо» Київ, які запросили юних учасників турніру 20-го травня, напередодні матчу за Кубок, відвідати тренувальну базу «Динамо». Там відомі футболісти проведуть підліткам майстер-класи та навчать «фірмовим» технічним прийомам володіння м’ячем на полі.  Змагання за Кубок відбудуться 21-го травня.

     Довідка:  «Мобільна робота з молоддю» – проект Карітасу України для допомоги дітям, молоді та сім’ям у складних життєвих обставинах. Мета проекту: допомогти молодим людям подолати труднощі та знайти ресурси, щоб вийти з кризових ситуацій. Соціальні працівники та психологи проекту працюють з молоддю на засадах довіри, анонімності та прийняття. Допомогу підліткам надають адресно та відповідно до їхніх власних потреб і запитів. Ключові осередки «Мобільної роботи» Карітасу діють в 5-х українських містах: у Києві, Львові, Дніпропетровську, Тернополі та в Хмельницькому. Кожен осередок опікується в середньому 30 дітьми та підлітками у складних життєвих обставинах та допомагає їм з реінтеграцією та соціальною адаптацією. Діяльність проекту включає як індивідуальне консультування, так і соціально-педагогічну групову роботу з молоддю, активізацію громад. Важливою складовою є робота на вулиці – регулярні зустрічі за межами інституцій і центрів, пізнання середовища, в якому перебуває молода людина.

     Контакти: Ірина Пухняк, координатор проекту «Мобільна робота з молоддю» БФ «Карітас Київ»,тел.: 097 540 6 222,e-mail: [email protected]

     За матеріалами: news.ugcc.ua

     Читай також

    • УГКЦ надає притулок біженцям на заході України. Список контактів
    • Католицький священик Кабулу благає про молитву
    • «Карітас-Київ» запрошує допомогти родинам діти яких потребують шкільного приладдя
     • Оціни

      How useful was this post?

      Click on a star to rate it!

      Average rating 0 / 5. Vote count: 0

      No votes so far! Be the first to rate this post.