Образ Ісуса викладуть… із селфі

Читай також

 • У що я перестала вірити після СДМ
 • Папа підбив підсумки своєї подорожі до Лісабона: притча про можливість миру
 • Владика Гліб Лончина на СДМ у Лісабоні пояснив молоді, що означає заклик Ісуса — «Будьте, як діти»
    • Образ Ісуса викладуть… із селфі
     Плоцьк, лютий 1931 року – Ісус виражає с. Фаустині, що хоче, аби вона Його намалювала. Краків, червень 2016 – спільнота «Христос у Старому Місті» і «Фаустина 2016» заохочують: зроби фото і намалюй Образ!

     85-річниця об’явлення візерунку Ісуса Милосердного, Рік Милосердя, Світові Дні Молоді – такого часу і такої мозаїки ще не було! – Я думаю, що першим ініціатором акції є сама св. с. Фаустина. Це вона надихнула нас до дій – говорить с. М. Емануела Гемза ЗМБМ з групи «Фаустина 2016».

     Організатори заохочуть: «Вишли селфі», але в базі фотографій знаходяться не тільки селфі. Особи, котрі «малюють» образ, присилають фото з дітьми, приятелями, фотографії на тлі відвіданих місць по всьому світу.

     Акція розпочалася у квітні. Найбільше фотографій надіслали поляки. Багато фотографій ми отримали також з-за океану – з країн Латинської Америки, а також зі Сполучених Штатів. – Найменше фото – з Азії. Хоча нещодавно до нас дійшла стаття на тему нашої акції китайською мовою. Зараз ми приготували плакат цією мовою, – підсумовує Конрад Чемпка зі спільноти «Христос у Старому Місті».

     До проекту також приєднуються Амбасадори СДМ, такі як Мунєк Стащик, Пшемислав Баб’яж і брати Ґолєц. Незабаром фото вишлють артисти, які виступлять у Кракові під час Фестивалю Молоді.

     Мозаїка з фото буде розміщена на території Санктуаріуму Божого Милосердя. Локалізація ще не відома, але з певністю можемо сказати, що це буде місце, в якому погляди Милосердного Ісуса та Папи Форанциска без перешкод зможуть зустрітися.

     До цього часу не вистачає кілька тисяч фотографій. Щоб стати частиною образу, тобі вистачить прислати фотографію за допомогою формуляра на сторінці www.image2016.pl.

     Після «намалювання» образ буде доступний також в інтернеті, щоб кожен «художник» міг знайти себе на візерунку Христа.

     Нагадаємо, що залишилось всього дні для того, щоб встигнути надіслати своє фото. Поспішай!

     Джерело: krakow2016

     Читай також

    • У що я перестала вірити після СДМ
    • Папа підбив підсумки своєї подорожі до Лісабона: притча про можливість миру
    • Владика Гліб Лончина на СДМ у Лісабоні пояснив молоді, що означає заклик Ісуса — «Будьте, як діти»
     • Оціни

      How useful was this post?

      Click on a star to rate it!

      Average rating 0 / 5. Vote count: 0

      No votes so far! Be the first to rate this post.