Синхронний переклад під час СДМ

Читай також

 • У що я перестала вірити після СДМ
 • Папа підбив підсумки своєї подорожі до Лісабона: притча про можливість миру
 • Владика Гліб Лончина на СДМ у Лісабоні пояснив молоді, що означає заклик Ісуса — «Будьте, як діти»
    • Синхронний переклад під час СДМ

     89,9 MHz — на такій частоті українці зможуть наживо слухати переклад головних подій Світового дня молоді. Організатори СДМ заохочують паломників взяти з собою радіоприймачі.

     Літургійні тексти богослужінь паломники зможуть знайти в молитовнику (він буде в пакеті для зареєстрованих учасників СДМ) та мобільному додатку «Паломник», але — як говорить Дорота Абдельмула — глибше переживання Літургії забезпечить синхронний переклад за допомогою радіо. Тому організатори СДМ рекомендують паломникам взяти радіоприймачі. Використання для цього мобільного телефону буде можливим, але організатори не радять такого підходу через те, що може розрядитися батарея. Для прийому сигналу на мобільному телефоні необхідні навушники, які будуть діяти в якості антени.

     Папа Франциск буде відправляти Літургію латиною, в той час як виступи будуть, ймовірно, італійською або іспанською. «В першу чергу, будуть перекладені проповіді Святішого Отця та інші виступи, а також плануємо коментарі окремих частин Меси, як це буває під час телевізійних або радіопередач, так, щоби паломники, які знаходитимуться далеко і не матимуть доступу до відеоекранів, могли дізнатися, що відбувається на вівтарі», — говорить прес-секретар Оргкомітету СДМ Краків 2016.

     Синхронний переклад буде здійснюватися всіма офіційними мовами СДМ: польською, англійською, іспанською, французькою, італійською, українською, німецькою, португальською та російською. Конференція Єпископату Чеської Республіки також забезпечить переклад чеською мовою.

     Переклад-орієнтована мова буде доступна на певній частоті, яку можна знайти на веб-сайті www.krakow2016.com і буде включена в додаток «Паломник»: іспанська — 88,3 МГц, українська — 89,9 МГц, французька — 91,8 МГц, німецька — 93,2 МГц, португальська — 94,6 МГц, польська — 98,5 МГц італійська — 98,9 МГц, чеська/словацька — 100,0 МГц, англійська: 105,4 МГц, російська — 107 9 МГц.

     Нагадаємо, також створено словник для паломників СДМ. Діалоги та слова доступні шістьма мовами: польською, англійською, німецькою, французькою, іспанською, італійською.

     Світовий день молоді під гаслом «Блаженні милосердні, бо вони зазнають милосердя» відбудеться в Кракові з 26 по 31 липня 2016 року.

     Головними подіями будуть: Свята Меса на відкриття Світового дня молоді (вівторок,26 липня), церемонія привітання Папи (четвер, 28 липня), Хресна дорога (п’ятниця, 29 липня), молодіжне чування з Папою (субота, 30 липня) та Свята Меса Послання (неділя, 31 липня).

     Джерело: CREDO

     Читай також

    • У що я перестала вірити після СДМ
    • Папа підбив підсумки своєї подорожі до Лісабона: притча про можливість миру
    • Владика Гліб Лончина на СДМ у Лісабоні пояснив молоді, що означає заклик Ісуса — «Будьте, як діти»
     • Оціни

      How useful was this post?

      Click on a star to rate it!

      Average rating 0 / 5. Vote count: 0

      No votes so far! Be the first to rate this post.