Тисячі колумбійців вийшли на протест проти гендеризму в школах

Читай також

 • «Ключі до біоетики» – потребуємо допомоги перекладачів!
 • За яких умов убивство ворога є гріхом і чи виправданий аборт після зґвалтування?
 • Аборт стане конституційним правом жінки?
    • Тисячі колумбійців вийшли на протест проти гендеризму в школах

     10 липня цього року тисячі колумбійців підтримали католицьких єпископів країні й вийшли на протести проти запровадження гендерної ідеології у школах, інформує Католицький Оглядач з посиланням на «LifeSite».

     Ми вітаємо батьків і громадські організації різних конфесій, які в останні дні публічно висловили свою стурбованість з приводу реалізації гендерної ідеології в студентських посібниках”, – сказав віце-президент колумбійської єпископської конференції архиєпископ Оскар Урбіна Ортега в заяві, що представляє всі з католицьких єпископів країни.

     Демонстранти закликали до відставки міністра освіти Джини Пароді, яка вимагає, що усі школи країни, в тому числі й приватні, переглянули свої підручники, щоб захистити учнів від «дискримінації» за їхньою сексуальною та гендерною орієнтацією.

     Нещодавно Джина Пароді визнала, що вона перебуває в одностатевих стосунках з міністром торгівлі, промисловості й туризму Цецилією Альварес-Корреа.

     План перегляду підручників Пароді презентувала у формі брошури, яка розроблена за участю Фонду ООН з питань контролю народжуваності.

     Ми відкидаємо реалізацію гендерної ідеології в системі освіти в Колумбії, оскільки вона є руйнівною ідеологією, вона руйнує людську особистість”, – сказав кардинал та архиєпископ Боготи, Рубен Салазар Гомес, напередодні маршу. “Ця ідеологія забирає в людини основну суть взаємодоповнюваності між чоловіками і жінками.”

      

     Читай також

    • «Ключі до біоетики» – потребуємо допомоги перекладачів!
    • За яких умов убивство ворога є гріхом і чи виправданий аборт після зґвалтування?
    • Аборт стане конституційним правом жінки?
     • Оціни

      How useful was this post?

      Click on a star to rate it!

      Average rating 0 / 5. Vote count: 0

      No votes so far! Be the first to rate this post.