У Львові відбудуться професійні навчання літургійного співу

Читай також

 • Таємниця миру та умова прогресу. Прощання Івана Павла ІІ з Україною
 • “Щоб усі були одно”. Таємниця Церкви, яку бажав Христос
 • Я довго очікував цього візиту. Двадцять років тому в Україну приїхав Іван Павло ІІ
    • У Львові відбудуться професійні навчання літургійного співу

     Від 11 до 16 жовтня у Львові відбудуться професійні навчання літургійного співу, які проведуть викладачі-літургісти зі Львова.

     Літня школа має на меті зібрати зацікавлених у відродженні і розвитку богослужбового, літургійного співу на парафіях УГКЦ. Ціль цього інтенсивного вишколу – згуртування лідерів та натхненників відродження і розвитку літургійного співу в УГКЦ. Планується, що особи, котрі пройдуть вишкіл започаткують нові ініціативи і осередки літургійного відродження, а також утворять спільноту для обміну досвідом і напрацюваннями в ділянці церковного співу.

     Навчальна програма включатиме теоретичні і практичні заняття і буде зосереджена як на розвитку практичних навиків співу так і на поглиблені богословських знань. Учасники літньої школи матимуть можливість ознайомитись з ключовими знаннями з літургіки, вивчити основні літургійні напіви, а також здобути досвід спільного богослужіння у візантійсько-українському обряді, що є традиційним для Української Греко-Католицької Церкви.

     До участі у школі запрошуються особи віком до 40 років з достатнім рівнем музичних слухових якостей і з високим рівнем мотивації вивчення літургійної музики. З огляду на це, кожного з потенційних учасників ми запрошуємо на співбесіду, яка відбудеться за декілька тижнів перед початком школи.

     Організатори школи:
     – Фонд ім. митрополита Андрея Шептицького
     – Патріарша літургійна комісія УГКЦ
     – Свято-Іванівська Лавра студійського уставу УГКЦ

     Бажаючі взяти участь у літній школі мають заповнити анкету та надіслати її до 15 вересня на адресу [email protected]. Відтак протягом двох тижнів з кандидатами на школу будуть проведені співбесіди. Оскільки кількість місць на школі є обмеженою, пріоритет для участі буде надаватись аплікатам, які відповідають вимогам школи, надіслали заявку першими, а також успішно пройшли співбесіду.

     Внесок за участь у школі складає 500 грн. (що є приблизно 10% від загальної вартості школи для 1 особи), доїзд до місця проведення школи учасники оплачують самостійно.

     Джерело: .google.com/forms

     Фото: wisegeek

     Читай також

    • Таємниця миру та умова прогресу. Прощання Івана Павла ІІ з Україною
    • “Щоб усі були одно”. Таємниця Церкви, яку бажав Христос
    • Я довго очікував цього візиту. Двадцять років тому в Україну приїхав Іван Павло ІІ
     • Оціни

      How useful was this post?

      Click on a star to rate it!

      Average rating 0 / 5. Vote count: 0

      No votes so far! Be the first to rate this post.