Присвячені Матері Терезі виставка і конференція пройдуть в ООН

Читай також

 • Архиєпископ Ґаллаґер: «Напад росії на Україну поставив під загрозу світовий порядок»
 • Найвідоміша порада Матері Терези
 • Потребуєш допомоги? Відмов цю 5-секундну молитву Матері Терези
    • Присвячені Матері Терезі виставка і конференція пройдуть в ООН

     Виставка і конференція присвячені Матері Терезі з Калькутти пройдуть в нью-йоркській садибі Організації Об’єднаних Націй.Захід відбудуться в контексті канонізації засновниці згромадження Сестер Місіонерок Божої Любові.

     Виставка про життя, діяльність та спадщину Матері Терези була підготовлена місією Постійного спостерігача Святого Престолу при ООН і американською правозахисною організацією “Alliance Defending Freedom” (ADF).
     Назва експозиції: “Життя Матері Терези та її спадщина для ООН”.Відвідувачі зможуть з нею познайомитися 6-9 вересня 2016 р., в останній день виставки в садибі організації відбудеться конференція присвячена святій.
     Засновниця конгрегації Сестер Місіонерок Милосердя буде канонізована Папою Франциском 4 вересня 2016 року на головній площі Ватикану і урочистості з цього приводу будуть продовжуватися протягом вісьмох днів.
     У програму цього святкування включені різноманітні заходи: виставка про життя, духовність і послання Матері Терези, сімейне свято “З бідними і для бідних”, Св. Меса різними мовами, молитовне чування, поєднане з Євхаристійним поклонінням, катехизація Папи Франциска, музична ораторія, написана на честь нової святої і можливість вшанувати її реліквій.

     Нагадуємо: Мати Тереза з Калькутти відвідувала садибу ООН в Нью-Йорку в 1985 р. Вона виступила перед Генеральною Асамблеєю з нагоди 40-річчя цієї організації.

     Джерело: catholicnews

     Читай також

    • Архиєпископ Ґаллаґер: «Напад росії на Україну поставив під загрозу світовий порядок»
    • Найвідоміша порада Матері Терези
    • Потребуєш допомоги? Відмов цю 5-секундну молитву Матері Терези
     • Оціни

      How useful was this post?

      Click on a star to rate it!

      Average rating 0 / 5. Vote count: 0

      No votes so far! Be the first to rate this post.