Мотиваційні фото про любов виставлять у Патріаршому центрі УГКЦ

Читай також

 • МАНІПУЛЯЦІЯ ЧИ НЕВІГЛАСТВО? Нехай розсудить Бог!
 • Гріх Папи чи криза української журналістики ?
 • Фотовиставка про тих, що непомітні
    • Мотиваційні фото про любов виставлять у Патріаршому центрі УГКЦ

     23-24 вересня в стінах Патріаршого центру УГКЦ у Львові відбудеться унікальна фотовиставка Валентини Іващенко «365 днів з Богом» у рамках 2 Форуму молодих журналістів-християн.

     Авторка – корінна вінничанка. У її фотороботах можна побачити не лише неймовірні куточки з усієї України, але й пейзажі інших мальовничих країн.

     14409270_1051952341590106_1296460408_n

     «Уяви собі, що раптом одного дня хтось починає дарувати тобі подарунки. Книгу, годинник, неочікуваний дзвінок, сміливість, подорож, зарахування на омріяний факультет. Він робить це інкогніто. Але завжди – напрочуд точно знаючи, що потрібно саме тобі». Ця виставка – це своєрідний символ заходу, адже у ній представлені не просто фото, у ній представлена життя із Богом у всіх барвах веселки.

     14408906_1051952334923440_752633181_n

     Про автора:

     Валентина Іващенко народилась у Вінниці, навчалась у Вінницькому національному університеті. Фотографією захоплювалась ще з дитинства. Почалось це хобі із плівкового фотопарата «Зеніт». Зараз у майстрині художнього фото уже Nikon D90.

     Ідея проекту давно жевріла у серці Валентини, і нещодавно віднайшлась потрібна форма його втілення.

     Дівчина розповідає,що кожного дня перед сном намагається згадати усе, що трапилося з нею протягом дня. І це не лише добре тренує пам’ять, але й зайвий раз дає нам зрозуміти велику силу Божої любові.

     «Дякую Богу за прекрасні хвилини – тому що вони надихають, і за сумні – тому що без них ми стали б черствими».

     14454647_1051952344923439_244303456_n

     Створена серія фотографій є маленьким проханням стати пильнішими, уважнішими до свого серця, до тих, хто поряд, до, здавалось би, буденних речей, проханням побачити, віднайти серед усього того Бога.

     Виставку учасники 2 Форуму молодих журналістів-християн (#ФМЖХ2) зможуть переглянути у перерві між тренінгами,  де фахівці навчатимуть якісно та компетентно інформувати молодь про події до, під час та після них. Близько 40 молодих журналістів різних конфесій з різних куточків України матимуть нагоду для обміну досвідом та усвідомлення своїх наступних кроків у роботі в релігійних та світських ЗМІ.

     Тренінги розпочнуться у п’ятницю, 23 вересня 2016 року о 10:00 за адресою: м. Львів, вул. Хуторівка, 35б.

     Організатори  2 Форуму молодих журналістів-християн – Патріарша Комісія у справах молоді УГКЦ та молодіжний християнський портал «ДивенСвіт». Співорганізатори – Релігійно-інформаційна служба України, релігійний інтернет-ресурс «Духовна велич Львова», інтернет-видання «Credo».

     Програма 2 Форуму молодих журналістів-християн

     Акредитація для журналістів

      

     Читай також

    • МАНІПУЛЯЦІЯ ЧИ НЕВІГЛАСТВО? Нехай розсудить Бог!
    • Гріх Папи чи криза української журналістики ?
    • Фотовиставка про тих, що непомітні
     • Оціни

      How useful was this post?

      Click on a star to rate it!

      Average rating 0 / 5. Vote count: 0

      No votes so far! Be the first to rate this post.

        

       Про автора

       Учасник команди ДивенСвіт:)