«Першою жертвою цієї війни є правда»,- Блаженніший Святослав

Читай також

 • “Великий піст — це час праці над собою” – Блаженніший Святослав
 • За яких умов убивство ворога є гріхом і чи виправданий аборт після зґвалтування?
 • Бажати зла своєму ворогові – це нормально?
    • «Першою жертвою цієї війни є правда»,- Блаженніший Святослав

     Глава Української церкви у Монако розповів про окупацію України російськими військами та описав масштаби гуманітарної катастрофи на Донбасі та Криму і в Україні загалом

     Блаженніший Святослав взяв участь у робочому засіданні глав католицьких єпископатів різних країн Європи, що проходить у Монако. Він виступав із доповіддю про душпастирські виклики Церкви в Україні. У своїй доповіді він Блаженніший розповів про душпастирське служіння Церкви в сучасних обставинах. А також наголосив на тому, що незважаючи на дипломатичні зусилля та інші заходи міжнародної спільноти, так і не було досягнуто тривалого припинення бойових дій в Україні.

     Першою жертвою цієї війни є правда

     «Окрім анексованого Криму, окуповано сім відсотків території України в українському Донбасі. На сьогодні наша країна налічує більше від двох мільйонів внутрішньо переселених осіб. Мільйони людей були прямо уражені бойовими діями зі сотнями загиблих і зниклих безвісти, тисячами поранених, які потребують довготривалого лікування. Сотні осіб перебувають у полоні на окупованих територіях і сьогодні світова спільнота та Церкви і релігійні організації намагаються допомогти в їх звільненні», – зазначив Предстоятель УГКЦ.

     «Першою жертвою цієї війни є правда. Широка кампанія дезінформації та ігнорування правди про цю європейську війну шкодить не лише жертві, а й усім тим, хто своєю мовчанкою чи бездіяльність заохочують агресора», – сказав Блаженніший Святослав.

     За інформацією: news.ugcc.ua

     Читай також

    • “Великий піст — це час праці над собою” – Блаженніший Святослав
    • За яких умов убивство ворога є гріхом і чи виправданий аборт після зґвалтування?
    • Бажати зла своєму ворогові – це нормально?
     • Оціни

      How useful was this post?

      Click on a star to rate it!

      Average rating 0 / 5. Vote count: 0

      No votes so far! Be the first to rate this post.