Хто співає – той двічі молиться: З’їзд Музикантів 2016 уже незабаром

Читай також

 • У Львові презентуватимуть книжку Глави УГКЦ
 • Декади місійності 2023 року. Роздуми у другий рік повномасштабного вторгнення. Празник Вознесіння Господа Нашого Ісуса Христа – «Особисте утвердження у вірі»
 • Святий Престол закликає дбати про наш спільний дім
    • Хто співає – той двічі молиться: З’їзд Музикантів 2016 уже незабаром

     28-30 жовтня у Львові відбудеться довгоочікувана подія для всіх музикантів, які своїми талантами прославляють Бога – З’їзд Музикантів 2016.

     Організаторами цьогорічного З’їзду є творча студія Ceciliarec, гурт Кана та Комісія у Справах Молоді УГКЦ. З’їзд відбуватиметься в рамках Музичного річного Курсу, який проводиться для 9-ти гуртів студією Ceciliarec, проте на подію запрошені всі охочі. Місце проведення – реколекційний Дім отців Василіян в Брюховичах. Цього року запрошеними  гостями стануть музиканти з Польщі – знана родина Цуджіхів – молодше покоління та їх друзі.

     З’їзди музикантів були започатковані Школою Християнського Життя і тривали бизько 10-ти років з невеликими перервами. Цьогорічні організатори прагнуть продовжити добру традицію, дещо додавши змін. На зустрічі очікується близько 100 осіб з інструментами. Організатори з учасниками обіцяють шуміти на Славу Бога і в неділю показати всім результат своєї праці у звітному концерті! На З’їзді будуть як окремі музиканти, так і християнські гурти із України та з сусідніх країн! Обов’язковими учасниками мають стати гурти з Музичного Курсу – деяких з них Україна вже знає, присутність інших стане несподіванкою.

     Христина Підлісецька: (співорганізатор З’їзду – гурт Кана – Ceciliarec)

     Для мене грати і співати для Бога – це покликання, тому я роблю те, що люблю з величезним задоволення, тому я від такої праці ніколи не втомлююсь, і я бачу, як Богові зовсім не все одно. Після цьогорічного СДМ робити християнську музику в Україні ще якіснішою – дуже і дуже захотілось!

     Олексій Каплунський:

      Я приїжджав на з’їзди ще з 2003 року у якості учасника, вони круто змінили моє життя: я став музикантом, знайшов друзів, з якими разом заснували гурт Кана саме завдяки такому з’їзду. Тому хочу, щоб люди пережилу радість від музики.

     Олена Скиба:

     Я організовувала з’їзди з 2000 року, коли все і почалося. В день з’їзду я отримала Тайну Миропомазання, і для мене це був знак, що Господь мені дає місію у музичному середовищі. Я дуже і дуже хочу, щоб музиканти в Церковних просторах насамперед, та в інших космічних (кажуть на інших планетах життя відкрили:), грали красиво та інтелігентно, гармонійно, З ЛЮБОВ’Ю! А це випливає із гармонії в душі, з уміння контактувати з собою, Богом, іншими та своїм інструментом чи голосом:) ці здібності хочу розвивати у собі та усіх, хто братиме участь у музичному проекті та з’їзді музикантів. Хай нам Бог помага:))))

     Організатори запрошують всіх охочих музикантів, християнські гурти, та окремі виконавців долучатися до цієї 3-денної зустрічі, на якій відбуватимуться музичні навчання, майстер-класи відповідно до інструменту, заняття по вокалу, заняття в COMBO, обговорення топових тем, дискусії “за кавою”, Літургії та молитви, на завершення – Святковий Концерт.

     Детальніша інформація за тел.:

     +38 (097) 909 69 21 – Олена Скиба Lena Skyba

     +38 (097) 921 59 37 – Христина Підлісецька – Hrystyna Pidlisetska

     Читай також

    • У Львові презентуватимуть книжку Глави УГКЦ
    • Декади місійності 2023 року. Роздуми у другий рік повномасштабного вторгнення. Празник Вознесіння Господа Нашого Ісуса Христа – «Особисте утвердження у вірі»
    • Святий Престол закликає дбати про наш спільний дім
     • Оціни

      How useful was this post?

      Click on a star to rate it!

      Average rating 0 / 5. Vote count: 0

      No votes so far! Be the first to rate this post.