У Львові соціальні репетитори безкоштовно готують учнів до ЗНО

Читай також

 • Панама вже готується до прийняття паломників СДМ-2019
    • У Львові соціальні репетитори безкоштовно готують учнів до ЗНО

     Студенти та педагоги з української мови і літератури, математики, історії та англійської мови займаються підготовкою старшокласників із малозабезпечених сімей

     У Львові з’явилися соціальні репетитори, що безкоштовно готують учнів до зовнішнього незалежного оцінювання, повідомляє zaxid.net. Діяльність цих репетиторів проходить в рамках проекту “Відповідальне місто”, ініціатор якого є “Об’єднання “Самопоміч”. Зазвичай, заняття із репетитором коштує від 50 до 150 гривень за годину, тобто від 400 до 1200 грн на місяць. Коли ж майбутній абітурієнт додатково освоює кілька предметів, то сума стає непідйомною для сімейного бюджету. Натомість соціальний репетитор готуватиме дітей до ЗНО безкоштовно. Також це корисний досвід для викладачів та, особливо, для студентів старших курсів.

     «Це надзвичайно цікавий досвід, як в професійному плані, так і в особистому, оскільки дійсно приємно знати, що ти можеш допомогти іншим і зробити якусь важливу справу. А ще популяризувати свій предмет», – сказала соціальна репетиторка з української мови та літератури, студентка ЛНУ ім. Івана Франка Олеся Гунько.

     Ініціатори запрошують долучатися до проекту як в якості учня, так і в якості педагогів. Більше інформації та реєстрація за номером телефону (032) 297-10-00

     За інформацією: zaxid.net

     Фото: pexels.com

     Читай також

    • Панама вже готується до прийняття паломників СДМ-2019
     • Оціни

      [ratemypost]

        

       Коментарі

       • Людмила    27.10.2016 о 16:12

        Репетитор працює не для того, щоб самореалізуватися. Репетитор Заробляє, допомагаючи абітурієнту. некоректно ставити питання про соціальну відповідальність репетиторів. А батьки, які не контролюють навчання дитини, а вчителі, які не дають потрібної бази????????? Вони соціально відповідальні? Питання дискусійне.

        • Володимир Дітчук    27.10.2016 о 17:18

         Ми публікуємо матеріал про соціальну відповідальність організаторів проекту. Про соціальну (без)відповідальність батьків/вчителів – у статті не йдеться.
         По друге, будь яка людина у будь-якої професії – самореалізовується. Якщо цього хоче, звісно. І при тому вона може заробляти. Нема нічого поганого у чесно оплаченій праці.

         ————–
         З повагою, адміністрація сайту