Про “Секс До чи Після” дискутуватимуть у Хмельницькому

Читай також

 • Віримо, що наша молодь має бути натхненною, має мріяти і втілювати мрії
 • Отець Роман Демуш: «Любити ― це дарувати себе»
 • Блаженніший Святослав закликав українську молодь скласти присягу на вірність Христові
    • Про “Секс До чи Після” дискутуватимуть у Хмельницькому

     Святкування півріччя діяльності Соціальної ініціативи «Хтось не зробить!» в м. Хмельницькому поєднається з незвичайним тренінгом “Як навчитися знаходити свою половинку та дискусією “Секс: До чи Після?»

     Соціальна ініціатива «Хтось не зробить!» разом з колегами зі Львова та Патріаршою Комісією у справах молоді УГКЦ вкотре дивують та захоплюють хмельничан цікавими, змістовними та корисними заходами для молоді.

     Молодь дуже часто постає перед складністю правильного вибору партнера, супутника в житті та своєї половинки. Важко не помилитися і не прогадати. Як не сплутати коня з принцом, на якого чекали? І чи існують ті принци взагалі та чи варто на них чекати? Про це та багато іншого можна буде під час тренінгу «Як знайти свою половинку?» Тренери – подружжя Оксани Бенбері та Василя Деркача зі Львова.

      «Почуття закоханості часто настільки засліплює, що крізь рожеві окуляри ми не бачимо, з ким насправді маємо справу, – говорить координатор проекту «Щаслива сім’я» від соціальної ініціативи «Хтось не зробить» у Хмельницькому Ольга Нагорна. – Тому варто не поспішати з вибором. Наш тренінг має допомогти молоді прояснити ситуацію».

     Надзвичайно важливим та актуальним є питання статевого життя до шлюбу: так чи ні, секс до шлюбу, чи після? Тому організатори вирішили зібрати прихильників обох точок зору та надати їм можливість вільно висловити свою думку.

     «В жодному разі не хочемо нікого моралізувати чи щось комусь нав’язувати, – говорить координатор проекту «Щаслива сім’я» соціальної ініціативи «Хтось не зробить» Ольга Нагорна. – Тому для такої теми обрали саме дискусію, де кожен зможе вільно сказати, що думає.»

     Заходи відбудуться 8 листопада, у вівторок, о 18:30 в приміщенні Коворкінг Центру «Тетріс», ТЦ «Либідь Плаза», 3 поверх. Вхід за умови попередньої реєстрації безкоштовний.

     Довідка:

     Соціальна ініціатива «Хтось не зробить!» – це проект Патріаршої Комісії у справах молоді Української Греко-Католицької Церкви, який у Хмельницькому співпрацює з благодійним фондом ХОБФ «Карітас».

     Контакти:

     Ольга Нагорна, координатор проекту в напрямку «Щаслива сім’я», Соціальна ініціатива «Хтось не зробить»

     тел.: 0673188388, e-mail: khtos.simya.km@gmail.com

     Фото: kvd

      

     Читай також

    • Віримо, що наша молодь має бути натхненною, має мріяти і втілювати мрії
    • Отець Роман Демуш: «Любити ― це дарувати себе»
    • Блаженніший Святослав закликав українську молодь скласти присягу на вірність Христові
     • Оціни

      [rating-system-posts]

        

       Про автора

       Тетяна Трачук
       Учасник команди ДивенСвіт:)

       Leave a Comment