Місія здійсненна: Українець із ДЦП дістався на велосипеді до Лісабону

Читай також

 • Три вагомих причини, чому молодь має поїхати на Європейську зустріч Taizé
 • Чому у церкві легше спастися? Пояснення для молоді
 • «…Бо Моя сила в немочі показується»
    • Місія здійсненна: Українець із ДЦП дістався на велосипеді до Лісабону

     Українець Іван Маслюк, який народився з ДЦП та самостійно не ходить, здійснив мрію та дібрався на триколісному велосипеді до Лісабону

     Протягом ста днів українець крутив педалі на власному велосипеді. Разом із трьома друзями він здолав маршрут довжиною у 5000 км. На своєму шляу він перетнув 12 країн – Україну, Польщу, Чехію, Німеччину, Австрію, Ліхтенштейн, Швейцарію, Італію, Монако, Францію, Іспанію та Португалію.  Його друзі допомогли Іванові побачити океан і надихнути сотні людей з обмеженими можливостями на здійснення своїх мрій.

     Ми падали, часами залишались без копійки, інколи плакали (навіть хлопці плачуть)), інколи ночували просто неба і їли те, що були всилі приготувати після 100км/день. Що ми тільки не пережили! Хорошого, доброго, світлого, дружнього!“, – написали хлопці на сторінці проекту On 3 wheels у соціальній мережі Facebook.

     Під час поїздки хлопці відвідували будинки людей з обмеженими фізичними можливостями у різних країнах та розповідали їм свою історію. 8 грудня хлопці прилетять до України, а потім планують продовжувати мандри.

     “Наша команда планує започаткувати Всесвітній рух допомоги людям з особливими потребами, які мріють подорожувати. Ми вже маємо плани на наступний тур, і після короткої паузи візьмемось за роботу над цим проектом”, – розповів один із координаторів проекту Сашко Луцик


     За матеріалами: life.pravda.com.ua

     Читай також

    • Три вагомих причини, чому молодь має поїхати на Європейську зустріч Taizé
    • Чому у церкві легше спастися? Пояснення для молоді
    • «…Бо Моя сила в немочі показується»
     • Оціни

      How useful was this post?

      Click on a star to rate it!

      Average rating 0 / 5. Vote count: 0

      No votes so far! Be the first to rate this post.