“З міркувань совісті” – стрічка про військового медика-християнина

Читай також

    “З міркувань совісті” – стрічка про військового медика-християнина
    Фільм Мела Ґібсона «З міркувань совісті», що розповідає історію Дезмонда Досса, військового медика-християнина, який врятував понад 70 осіб з поля бою під час Другої світової війни, отримав всі провідні кіно- й теленагороди в Австралії.

    Також члени Голлівудської асоціації іноземної преси номінували його у трьох категоріях на премію «Золотий глобус», і, ймовірно, фільм має всі шанси здобути «Оскар», премію Американської кіноакадемії, в кількох номінаціях. Американський інститут кінематографії назвав його «Фільмом року».
    На сьогодні стрічка отримала дев’ять нагород Австралійської академії кіно- і телевізійних мистецтв: п’ять із них були озвучені 7 грудня в Сіднеї, ще чотири – раніше: найкращий фільм, найкращий режисер, найкращий актор у головній ролі, найкращий актор другого плану, найкращий оригінальний сценарій, найкращий монтаж, найкращий звук, найкращий виробничий дизайн і найкраща операторська робота.
    Отримуючи нагороду за режисуру, Мел Ґібсон сказав, що це велика честь для нього і що в нього перехопило дух.
    «Я маю подякувати Австралії за створення фільму. Від початку і до кінця це – вітчизняний продукт».
    Даючи коментар із Лос-Анджелеса, Ендрю Ґарфілд, який зіграв Досса у фільмі, висловив подяку за свою нагороду найкращого актора. Ґарфілда також номінували на премію Гільдії акторів за найкращу чоловічу роль. «Було величезним задоволенням працювати в цьому фільмі, – сказав він. – Я почуваюся дуже дивно, отримуючи нагороду за те, що для мене – справжня радість».
    Нагадуємо: «З міркувань совісті» розповідає історію Дезмонда Досса, першого солдата в американській історії, який відмовився брати в руки зброю і який був нагороджений Почесною медаллю Конгресу. Армійський медик, не боячись снарядів, гранат і снайперських куль, евакуював поранених із тилу ворога під час Другої світової війни. Йому приписують порятунок життя щонайменше 75 осіб.
    Джерело: kmc

    Читай також

     Оціни

     [ratemypost]

       

      Коментарі