Чотирирічна дівчинка прочитала 1000 книг за рік

Читай також

 • Для всіх і кожного. Книжкові новинки до зимових свят від видавництва «Свічадо»
 • Рекомендації для літнього читання від видавництва “Свічадо”
 • 12 нагород за наполегливе читання Біблії
    • Чотирирічна дівчинка прочитала 1000 книг за рік
     Далії Марі Арана з CША лише чотири роки, але її літературні подвиги привернули увагу світової спільноти. Адже дівчинка не лише почала читати у трирічному віці, а й за рік самостійно прочитала понад тисячу книг.

     Мама Далії читала книги вголос, коли ще була вагітною. Згодом дівчинка із захопленням слухала, як її батьки або брати та сестри читали уривки творів, а потім самостійно опанувала першу книгу. Сталося це, коли Далії було всього 2 років та 11 місяців.

     «Чим більше слів вона дізнавалася, тим більше вона хотіла читати», – каже Халіма Арана, мати дівчинки. За словами Халіми, улюблений письменник Далії – Мо Віллемс, а також дівчинка має  особливий інтерес до динозаврів. Далія може розповідати численні факти про цих прадавніх тварин і мріє коли-небудь розкопувати скам’янілості як палеонтолог.

     Батьки маленької читачки вирішили долучити її до програми «1000 книг до дитячого садка». На диво, Далія прочитала увесь перелік текстів лише за рік. При чому батьки дівчинки кажуть, що вона читає не лише книги для малюків, а й видання, які їй приносять 10-12-річні брати і сестри. Далія піде у дитячий садок наступного семестру і до цього часу планує прочитати ще 500 книг.

     Родина дівчинки сподівається, що своїм прикладом Далія зможе надихнути більше дітей і батьків читати разом. Наука знаходиться на їхньому боці у цьому питанні, адже, як показують недавні дослідження, родинні читання є корисними і для діток, і для батьків.

     Джерело: starylev

     Читай також

    • Для всіх і кожного. Книжкові новинки до зимових свят від видавництва «Свічадо»
    • Рекомендації для літнього читання від видавництва “Свічадо”
    • 12 нагород за наполегливе читання Біблії
     • Оціни

      How useful was this post?

      Click on a star to rate it!

      Average rating 0 / 5. Vote count: 0

      No votes so far! Be the first to rate this post.