Українська молодь діаспори зібрала 1800 подарунків для дітей військових

Читай також

 • Ти прагнеш неможливого! Я не можу з цим тобі допомогти!
 • Важливо не оголошувати людям ВИРОК!
 • «Погляд убогої особи змінює напрям життя»: Католицька Церква відзначає Всесвітній день бідних
    • Українська молодь діаспори зібрала 1800 подарунків для дітей військових

     Доброчинну акцію «Теплом зігріємо серця» вже три роки поспіль організовує громадська організація «Спілка української молоді».

     Члени цієї організації живуть у Канаді, Австралії, США, Німеччині, Естонії та Великобританії. Для своїх однолітіків вони зібрали та передали цьогоріч понад 1800 дарунків-миколайчиків. А сумівці в Україні передають ці подарунки дітям військових. Зокрема, акції «Теплом зігріємо серця» уже відбулися в Калуші, Івано-Франківську, Тернополі, Хмельницькому, Новоайдарі, Краматорську, Дніпрі та Києві. 29 січня така акція відбудеться у Львові, де більше 200 дітей, батьки яких воюють на Сході України, отримають подарунки від своїх однолітків, що живуть за кордоном.

     «Ця акція є свідченням того, що українці світу підтримують свій батьківський край, живуть його турботами та допомагають родинам тих, хто сьогодні стоїть в обороні незалежності та територіальної цілісності нашої держави, – наголошує голова Крайової Управи СУМ в Україні Юрій Ілляш. – Кожен пакунок СУМівці збирали з любов’ю, орієнтуючись на конкретні потреби тієї чи іншої дитини. У подарункові наплічники юнаки з діаспори клали взуття, одяг, канцелярське приладдя, солодощі, іграшки».

     Більшість гостинців доповнено вітальними листівками, які виготовили та підписали учасники акції. Крім дітей військовиків, дарунки отримають також хлопці та дівчата, яких бойові дії змусили покинути рідні домівки та родини яких перебувають нині в складних життєвих  умовах.

     Організатори акції розуміють, що поки не в силах охопити всіх дітей українських військових. «Але подарувати тепло своїх сердець хоча б частині з них  –  це в наших  силах!», – переконані у СУМі.

     Додамо, що у 2014-2015 роках, в рамках сумівської ініціативи «Теплом зігріємо серця» українським дітям було передано загалом понад 2000 дарунків. У Спілці української молоді в Україні кажуть, що це не єдиний її захід, мета якого допомогли дітям українських військових – 2015 та 2016 року діти полеглих бійців мали нагоду відвідати літні табори у французькому містечку Розе та на сумівській оселі «Тарасівка» у Великобританії. Також Спілка української молоді в Україні організовує літні Всеукраїнські благодійні табори для діток, батьки яких воюють або загинули в АТО.

     Довідка

     Спілка української молоді – молодіжна виховна організація займається вихованням молоді на християнських та патріотичних засадах у дусі свого гасла «Бог і Україна».

     Спілку засновано у 1925 році в Києві. У 1946 році СУМ було відновлено в повоєнній Німеччині, з того часу організація поширює свою працю у 10 країнах світу в Західній Європі, Північній і Південній Америці та Австралії.

     В основі виховної системи СУМу є теоретичні напрацювання Григорія Ващенка – відомого українського педагога, який вперше розробив систему національного виховання

     Читай також

    • Ти прагнеш неможливого! Я не можу з цим тобі допомогти!
    • Важливо не оголошувати людям ВИРОК!
    • «Погляд убогої особи змінює напрям життя»: Католицька Церква відзначає Всесвітній день бідних
     • Оціни

      How useful was this post?

      Click on a star to rate it!

      Average rating 0 / 5. Vote count: 0

      No votes so far! Be the first to rate this post.